Трилогія S.T.A.L.K.E.R. вийшла на консолях Xbox та PlayStation

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Почитав, бажаю всім удачі в отримані задоволення в гру в шутер на геймпаді. 4 роки як став консольщік і якщо є змога пограти в якийсь шутер на мишкі на ПК, я це неодміно роблю. Звісно можна дивитись відео де якісь чуваки грають норм на геймпадах і вірити, що ти також зможеш. Але як по мені якщо в грі є змога дати хедшот то це в кайф зробити і бажано без допомоги автопріцілу.

Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
А по факту сам перенос, сама можливість пограти в таку класику на приставках я люто респектую. Красавци - але трошки задорого.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SieG: 07.03.2024 09:40 Ну это свинство с их стороны, можно было елементарный мод скачать типо Atmosfear на графику и выпустить, но нет, они ничего не изменили (вангую кроме добавления багов) и продают.
P.S походу у Тода Говарда скоро появится конкурент
Тобто ти хочеш щоб на консолі продавали гру з неофіційними модами? :lol:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Telcontar: 07.03.2024 10:02 У проф-спорті ні, але круті гравці на геймпадах можуть впевнено перестрілювати клаво-мишників у деяких шутерах завдяки Aim-assist'у.
Наявність асісту вже говорить про неповноцінність геймпадау для шутерів.
А крутих гравців на геймпадах треба порівнювати з крутими гравцями на клаво-миші
З повагою, кеп
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Shkrabaliuk
Ну тоді я не вражений. Взагалі памятаю як грав рдр 2 і яка фрустрація в мене була від полювання на всякіх білок щоб вибивати ідеальні шкурки, а потім після проходження підключив геймпад і там натурально можна було робити носкоуп 360 оленю в голову на ходу верхом з коня, це прикольно але це грав геймпад а не я.
unique-neon
Member

Повідомлення

Чого так всі розпепеживались за геймпад?! Граю сінглплеєр різний на пк, щось з асістом, щось без, задоволення отримую.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 07.03.2024 09:59
Павло: 07.03.2024 09:57
Ну назвіть хоч одну команду по кс яка на гейпаді щось виграла?
Покажіть мені чемпіона з Mortal Kombat на миші ;)
Його не має і таким чином ми приходимо до висновку, що для таких ігор ( файтингів) гейпад це найкращий вибір! Я цього не заперечую!
AceDeLaeda
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Павло: 07.03.2024 10:20
dead_rat: 07.03.2024 09:59
Покажіть мені чемпіона з Mortal Kombat на миші ;)
Його не має і таким чином ми приходимо до висновку, що для таких ігор ( файтингів) гейпад це найкращий вибір! Я цього не заперечую!
Більше того, геймпад супер для ігор типу АсасінКрід, Гонок - якщо немає керма, всяких авіасимуляторів, аркад, платформерів.
Але шутери і стратегії і напевно я б добавив діаблоїдів - хоча підтримка джойстиків в них знатна, але все ж.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

На страничке Хбокса указаны узкие сабы, а укр локализации вообще нету :puzzle:
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

кто рассказывает басни про шутеры на геймпаде, я вам так скажу, играть можно только в игры с аим ассистом, ибо как вы думаете если бы все было так хорошо, для чего добавили функцию аим ассиста? ответ очевиден - чтобы дать буст игрокам на геймпадах против мыши.

есть такая замечательная игра warthunder в которой нет аим ассиста, где нужно выцеливать пиксели точно позиционировать прицел, крутиться на 360 - любой тупорылый рак на мыши вас вынесет вперед ногами. По той же причине , на геймпаде не играют в кс2 , т.к геймпад может захватывать цель( как правило это будет торс противника ) но игрок на мыши вам просто даст хедшот в голову пока аим ассист что там будет делать.
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Vpupkin: 07.03.2024 10:33На страничке Хбокса указаны узкие сабы, а укр локализации вообще нету
Десь бачив що ру залишили лише текст, українська є повністю.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Phos4: 07.03.2024 10:05 Nortrom
В варзоні є аім асіст?
Я вас може здивую, але мінімальний aim-assist є у 99% шутерів для ПК. Просто він там не настільки виражений, як на консолях.
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

- обзор стрельбы на геймпаде ( вместо тысячи слов) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

аим ассист есть в настройках, только что-то он особо не помогает с 38 минуты можно убедится...играть можно, тупорылых ботов отстреливать, против реального человека 0 шансов
Востаннє редагувалось 07.03.2024 10:55 користувачем mkx1234, всього редагувалось 1 раз.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Grava: 07.03.2024 10:48Десь бачив що ру залишили лише текст, українська є повністю.
Не вижу.
https://www.xbox.com/en-US/games/store/ ... 4gffdg41jr
Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Phos4
Ой ні чувак, ти плутаєш аїмасісти. У рокстар геть інший підхід до цього, там просто прицілюєшся в голову від того що натиснув кнопку "цілитись", а код апекс і тд це лише допомога в прицілюванні, наводитись на ціль все ще потрібно самому.
спойлер

перше відео по пошуковому запиту для прикладу


Востаннє редагувалось 07.03.2024 11:08 користувачем Shkrabaliuk, всього редагувалось 1 раз.
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AceDeLaeda: 07.03.2024 10:09
А по факту сам перенос, сама можливість пограти в таку класику на приставках я люто респектую. Красавци - але трошки задорого.
650 грн одна игра или 1300+ за 3, графон мягко говоря устаревший, игра шедевр была когда-то, только я вот например немогу найти аргументов чтоб племяннику моему(15 лет ) поравилась, он видит картинку - картинка стремная, метро2033 даже самая 1я на две головы выше. GSC могли сделать ремастр и продавать его как делают многие компании на культовые игры(ой нет не могли, ибо движок игры униКальный)

П.С Resident evil 2 ремастер играл недавно, игра выглядит отлично, играл оригинал больше 20 лет назад , ну вот смогли же натянуть на новый движок ...
Востаннє редагувалось 07.03.2024 11:10 користувачем mkx1234, всього редагувалось 1 раз.
Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

До речі, у той самий cod і apex при бажанні можна грати на консолі із використанням квм, тут є така ж модливість?

Відповідь буде актуальна для тих хто виє за геймпад

Відправлено через 37 секунд:
mkx1234
покращення графіки і доступність модів заявлено на майбутнє
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shkrabaliuk: 07.03.2024 11:10 До речі, у той самий cod і apex при бажанні можна грати на консолі із використанням квм, тут є така ж модливість?
Допустим возможность есть. Проблема в другом, как использовать адекватно мышь и клаву лежа на диване с расстояния 1.5- 2 метра до ТВ, я как не пытался оставил эту затею, оно неудобно. Мышь и клава сама по себе фигня, представьте что вы можете их подключить но держать их нужно на весу в прямом смысле в руках, удобно будет играть - нет...

мышь с клавой удобна когда есть стол, опора, тогда и руки не висят, не болят, и все четко и прекрасно, колхозить какие-то микростолики для дивана или подлокотники это треш...
консоль - это про удобство играть лежа, но стрелять как автор видео выше, такое себе удовольствие.
Shkrabaliuk
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

mkx1234
я питав про наявність функції, а не у кого є диван :beer:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

mkx1234: 07.03.2024 11:14 Допустим возможность есть. Проблема в другом, как использовать адекватно мышь и клаву лежа на диване с расстояния 1.5- 2 метра до ТВ
Пф..
Портативний складаний столик в ліжко
Миша/клава - безпровідні.
mkx1234
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 07.03.2024 11:35
mkx1234: 07.03.2024 11:14 Допустим возможность есть. Проблема в другом, как использовать адекватно мышь и клаву лежа на диване с расстояния 1.5- 2 метра до ТВ
Пф..
Портативний складаний столик в ліжко
Миша/клава - безпровідні.
Пф...на бумаге все хорошо выглядит по сути - хрень полная. Я посмотрел как бы вы поиграли в Warzone на результат на таком столике.
Высказал свое мнение, не стоит продолжать дискуссию. :beer:
Відповісти