Wieland розробляє систему рідинного охолодження без помпи

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
kolio
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alexdev
на скріні написано CPU Usage 19% - і при цьому 77 градусів. А коли буде 100% на всі ядра - ото буде тротлинг і 97 градусів.
Якусь дурню показали, а ми тут ще й спілкуємось про неї. Проходимо, не затримуємось.
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Може там використовується магнітна рідина?
:idea:
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Melofon: 04.03.2024 17:27
Donate: 04.03.2024 16:27Купуеш умовні silent wings і ПК не буде чутно працює чи ні.
Да ладно, и на 1500 и выше об/мин тоже не слышно работает или нет? :gigi: какие бы вентили (подшипник) не были тихими начиная с определенных оборотов будет слышно завихрения воздуха, а на радиаторе так и подавно.
Навіщо вам 1,5к обертів? Те що буде звук вітру при повному навантаженні, я не думаю що це проблема. Під таке можливо без проблем взагалі спати наприклад. Коли гудить на таких обертах якись дуйчик по дешевше ну то таке задоволення.
alexdev
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Donate: 05.03.2024 00:39 Навіщо вам 1,5к обертів?
То ж тести цієї води без помпи були на обертах 1600. Відповідно ті, кому вона зайшла, мають враховувати, що у них навіть у Idle тихо не буде (принаймні у версії яка тестувалася).
Бо тут Idle тест стабілізувався на 48 градусах на проці при тих же обертах 1600, коли треба було відвести 15-25 Вт. І це при відкритому корпусі (в закритому температура має ще підрости).
І не тихо, і не дуже прохолодно.
Евгений King
Member
Аватара пользователя
Откуда: Казна-де

Сообщение

Маю NZXT H1 з комплектною NZXT Kraken X42 - односекційна водичка 140мм.
В авторежимі помпа крутила 2500-3500 і на переходах (збільшення/зменшення обертів) в офісному користуванні було досить чутно шум води і помпи.
Фіксанув на 3000RPM, більшість зайвих шумів одразу зникла, але коли усі фонові шуми в квартирі стихали вночі всеодно було трохи чутно. Через 2-3 дні звик і все, я її більше не чую, взагалі, треба вухо до системника прикладати аби помітити цей шум, а все тому що шум дуже тихий і статичний, такі шуми легко ігноруються.
Ну а в навантаженні системи взагалі на фоні роботи кульків відеокарти/БЖ/процессорного кулька помпу не чутно, то можна підлаштувати криву і вивертати її оберти на максимум, хоча профіту від цього я не помітив.
Відповідно питання, навіщо така вода без помпи, окрім як виключення зайвої точки відмови у вигляді самої помпи і теоретично більшого сроку експлуатації, явних профітів не видно. Хоча скільки воно прослужить враховуючи що рідина буде постійно кипіти - гарне питання.
Можливо воно буде дешевше інших СРО на ринку, але враховуючи унікальність товару буде класично навпаки )))
already_over
Member
Откуда: zt

Сообщение

скажу чисто за себя, боялся брать водянку потому что "ой, протечет же", или "выглядит сложно". а потом когда оказалось что среднесегментный проц греется как обогреватель комнатный - выхода не стало. И оказывается что бюджетный арктик фризр отличное и простое решение. так что пусть развивается себе, но мне условно помпа не мешает. оно и так тихо, на фоне воздушного охлада)
Евгений King
Member
Аватара пользователя
Откуда: Казна-де

Сообщение

already_over: 05.03.2024 10:01 скажу чисто за себя, боялся брать водянку потому что "ой, протечет же", или "выглядит сложно". а потом когда оказалось что среднесегментный проц греется как обогреватель комнатный - выхода не стало. И оказывается что бюджетный арктик фризр отличное и простое решение. так что пусть развивается себе, но мне условно помпа не мешает. оно и так тихо, на фоне воздушного охлада)
Під ваш 14600 вистачило б і осносекційної башти по типу Jonsbo PISA A5, Arctic Freezer гарний вібір, пристойний, але то не обов'язково :beer:
ROG__84
Member
Аватара пользователя
Откуда: Odessa

Сообщение

Мой STRIX LC II 280 спокойно охлаждает 14900к с лимитами 275w с нормальной настройкой без сброса частот, причем помпа работает 1950об, вентили 1000об с кривой на увеличение оборотов взависимости от t*, все тихо, холодно и эстетично, ненадо кг метала в корпусе.
Ответить