MSI запропонує 4K-монітор MPG 321URX з OLED-матрицею та частотою 240 Гц за ціною від $950

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

mrigi: 19.02.2024 15:52Мамкіним бусінкам, які на моніторах лише граються і кіно дивляться, мабуть підійде і олед.
Деякі користувачи можуть дивитись трохи далі власного носа та розділяють робочі інструменти з пристроями для розваг.
Так само як я не вожу свою дупцю на роботу на вантажівці, так і монітор для ігор і для роботи може бути різний.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

fantomrulezz: 19.02.2024 15:57
bes: 19.02.2024 15:43мало чем уступает
OLED находится на абсолютно недостижимом для IPS уровне.
ну пока разве что только в цене :laugh: :lol: Там чуть быстрей матрица, чуть лучше черный цвет по яркости такое так как эта все так греется что в ярком режиме долго работать не может так что это реально РЕВОЛЮЦИЯ в изображение :lol:
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

harito
та просто зайти в ельдорадо і офігіти від цього чорного :gigi:
Lukash
Member
Звідки: Полтава

Повідомлення

А я б із задоволенням для роботи взяв. Мені розглядати рентгензнімки на моніторі з ідеальним чорним було б зашибісь.
Особливо враховуючи можливість в робочому софті відключати статичний інтерфейс.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 19.02.2024 16:02Деякі користувачи можуть дивитись трохи далі власного носа та розділяють робочі інструменти з пристроями для розваг.
Звісно, 85-100" TV у гостинній може бути і олед. Чи лазерний проектор. Але причому тут монітори.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

mrigi: 19.02.2024 16:10
fantomrulezz: 19.02.2024 16:02Деякі користувачи можуть дивитись трохи далі власного носа та розділяють робочі інструменти з пристроями для розваг.
Звісно, 85-100" TV у гостинній може бути і олед. Чи лазерний проектор. Але причому тут монітори.
потому что он взял себе польский с2 и теперь будет с ним бегать везде и говорить какой классный олед. Только когда в магазине выбирают между оледом за 70 и самсунгом каким то за 25 то думают зачем мне тот олед за + 50 надо
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Ипса не хуже оледа это также нелепо как тн не хуже ипсы :laugh:
Икспердам из погреба виднее.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Vpupkin: 19.02.2024 16:48Ипса не хуже оледа это также нелепо как тн не хуже ипсы
Икспердам из погреба виднее.
Перепись владельцев жигулей показал, что жигули мало чем уступают мерседесу :laugh:
bes: 19.02.2024 16:12Только когда в магазине выбирают между оледом за 70 и самсунгом каким то за 25 то думают зачем мне тот олед за + 50 надо
Имея 70к, в магазине выбирают между оледом от лг и оледом от самсунга.
На бюджетные VA-шки за 25к после оледа без слез не взглянешь
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

harito: 19.02.2024 15:59 Что бы не гадать ,хороший монитор на олед или нет ,просто зайдите в любую ветку форума по тедевизорам оледам и вы всё поймёте сами - брать или не брать .
Ну це все відносно! Комусь ВАУ ефект важливий а гроші тиснуть кишеню! Тому все відносно!
l-m
Member

Повідомлення

bes: 19.02.2024 15:02 да не выдумывай любой монитор на ips с такой же плотностью пикселей и достойной матрицей выдаст картинку не хуже
Ловіть наркомана!
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Filabatya: 19.02.2024 16:07 та просто зайти в ельдорадо і офігіти від цього чорного :gigi:
Mini LED IPS також має абсолютний чорний.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Геральт: 19.02.2024 14:26 Розбудіть, коли залізяку для нативних 4к/240 випустять.
Залежить від гри, там де ці 240 Гц реально потрібні(змагальні шутани) проблем не буде. У цих цих проектах графіку на максимум ніхто не викручує.
А сінгли чудово будуть гратися і в 60-120 кадрів з VRR. :beer:

Тут більше лякає вигорання на статичних елементах інтерфейсу.
Востаннє редагувалось 19.02.2024 17:56 користувачем Telcontar, всього редагувалось 1 раз.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

SergiusTheBest: 19.02.2024 17:51Mini LED IPS також має абсолютний чорний.
Ні, не має.
Абсолютно ідеальний чорний можливий лише на тих типах матриць, де відсутня зовнішня підсвітка та світиться індивідуально кожен піксель.
Це OLED та microLED (не плутати з MiniLED).
MiniLED - це просто чергова трошки покращена версія традиційних IPS матриць з багатозонною підсвіткою, де збільшена кількість зон (але їх все одно набагато менше за кількість пікселів).
l-m
Member

Повідомлення

SergiusTheBest: 19.02.2024 17:51
Filabatya: 19.02.2024 16:07 та просто зайти в ельдорадо і офігіти від цього чорного :gigi:
Mini LED IPS також має абсолютний чорний.
Ні. Засвіти-ореоли біля субтитрів, на зоряному небі, тощо. Гидота.
Та й де телевізори з IPS? Їх практично не роблять як раз через дуже поганий нативний контраст.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

SergiusTheBest: 19.02.2024 17:51Mini LED IPS також має абсолютний чорний.
Откуда такая уверенность?
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

fantomrulezz: 19.02.2024 17:55 Ні, не має.
Абсолютно ідеальний чорний можливий лише на тих типах матриць, де відсутня зовнішня підсвітка та світиться індивідуально кожен піксель.
Це OLED та microLED (не плутати з MiniLED).
MiniLED - це просто чергова трошки покращена версія традиційних IPS матриць з багатозонною підсвіткою, де збільшена кількість зон (але їх все одно набагато менше за кількість пікселів).
Якщо зон підсвітки багато - то все чудово працює. Подивіться на стендах в магазинах з технікою.

Відправлено через 17 хвилин 41 секунду:
l-m: 19.02.2024 17:55 Ні. Засвіти-ореоли біля субтитрів, на зоряному небі, тощо. Гидота.
Та й де телевізори з IPS? Їх практично не роблять як раз через дуже поганий нативний контраст.
Так, це я помилився. Панель VA. Засвіти-ореоли не помітні. Кажуть, що на ранніх версіях прошивки вони були, а потім їх виправили. Передивився купу тестів в інтернеті і взяв більшу діагональ з miniLED на квантових точках замість OLED з меншою діагоналлю. Якщо що - то я про телевізор, не про монітор.
everme
Member
Аватар користувача

Повідомлення

fantomrulezz: 19.02.2024 15:57
bes: 19.02.2024 15:43мало чем уступает
IPS уступает OLED-у практически во всем, кроме максимальной яркости.
У IPS в принципе нет черного цвета. Контраст и градиенты там рядом не валялись.
Время отклика отличается на порядок (sic!).
Для игрового применения и потребления контента OLED находится на абсолютно недостижимом для IPS уровне.
Единственный сценарий, где IPS может еще быть востребован в премиум сегменте - для чисто рабочего применения со статическим интерфейсом.
Ну я когда вижу аргументы в виде время отклика быстрее (sic!) я дальше не читаю. Надо с этого начинать. А вот черный бы айпиэсу как-нибудь припилить это было бы каайф
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Vpupkin: 19.02.2024 17:55 Откуда такая уверенность?
Маю телевізор з такою технологією. Дивлюся його зазвичай ввечері, тому легко відрізнити, коли чорний світитися, а коли ні.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

bes: 19.02.2024 14:33 ну да нормальная тема выкидывать в пустоту 500 баксов в год, ради чего не знаю :laugh:
Красиво жить не запретишь. :laugh: У меня раньше так комп обновлялся - примерно раз в 2 года пока не попустило. :)
everme: 19.02.2024 18:18А вот черный бы айпиэсу как-нибудь припилить это было бы каайф
NEC такое делал на некоторых мониторах 100 лет назад (не знаю как сейчас) - ставили фильтр, который слабое серое свечение фона IPS делал черным. Потом перестали, не знаю почему - может общее снижение яркости, а может не востребовано и удешевили.
Востаннє редагувалось 19.02.2024 18:41 користувачем S, всього редагувалось 1 раз.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

SergiusTheBest
А теперь подумайте что будет если размер зоны подсветки останется таким же, а сама панель станет меньше.
Відповісти