Продажі Hogwarts Legacy досягли 24 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

divinity
Мова про продані копії. Чи "багато оверів" купували гру тільки, щоб тестанути?
А гра гарна, навіть для не фанатів Потера. Взяв на релізі і не пошкодував. І вже точно краща за конвеєрні франшизи.
_FYA_EXel
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

divinity: 29.01.2024 00:33
_FYA_EXel: 28.01.2024 17:21 Шо не игра, то продажи овер9000 :laugh: Маркетолохи продолжают отжигать.
я взагалі не знаю про що гра, не цікавлюсь таким, якби не овери, напевне, не знав, що така гра взагалі існує. Тут думаю не сама гра, а те що вона жерла що дурна, зіграла шутку, що багато оверів її ставили.

А якщо відкинути вимоги, напевно, вона для фанатів Гаррі Поттера... коротше, на любителя, це не скайрім, який підходить всім.
Та ниче там не сыграло, просто маркетологи думают - если сказать, что игру купило овер9000 то остальные обратят внимания - тупой хайп для хомячков, в свое время повелся на него с овердроч2 - а когда осознал, что половина "игроков" - боты, почувствовал себя лохом :gigi:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 28.01.2024 10:15 Предлагаю обсудить Продажі Hogwarts Legacy досягли 24 мільйонів копій
Продажи бьют все прогнозы и рекорды, за год контента 0. Игроки со дня релиза просили добавить квиддич - фиг вам. Держите квест с плойки. Кушайте не обляпайтесь. Посмотрим что они там на годовщину выкатят.
https://screenrant.com/hogwarts-legacy- ... ade-quest/
Відповісти