TeamGroup представила NVMe-накопичувачі T-Force GE Pro зі швидкістю до 14 Гбайт/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
ZSX
Member

Повідомлення

Halo_UA: 05.01.2024 15:12
Classique: 05.01.2024 15:02

Якщо хтось не грає та не тисне відео, має 16 ГБ озу та мінімально адекватний мата ссд, то середній користувач не відчує різниці між 3 поколінням та 13 інтела.
Здається мені, що це надто потужна заява. Правда, не зовсім ясно, що ти вкладаєш у поняття "середній користувач", але для мене перехід із І7-7700 та сата3 на І7-11700 та м.2 псі був дуже відчутний. У всьому. Не розумію, як раніше сидів на 7700.
А я кажу зовсім інше)) Після i5-4670K та SATA SSD Crucial MX100 256Gb перейшов на R7 5800X та HDD Samsung 640GB (2008-го року) і не відчув ніяких проблем. Win10 завантажувалася 5 хвилин і це все. Віртуалки стояли на SATA SSD Crucial MX500 2TB, а більше нічого ненажерливого не маю. Півроку був на цьому HDD, потім перейшов на NVM-e 970 Evo Plus 1TB, але вражаючої різниці не відчув :beer:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

ZSX: 05.01.2024 18:00
Halo_UA: 05.01.2024 15:12 Здається мені, що це надто потужна заява. Правда, не зовсім ясно, що ти вкладаєш у поняття "середній користувач", але для мене перехід із І7-7700 та сата3 на І7-11700 та м.2 псі був дуже відчутний. У всьому. Не розумію, як раніше сидів на 7700.
А я кажу зовсім інше)) Після i5-4670K та SATA SSD Crucial MX100 256Gb перейшов на R7 5800X та HDD Samsung 640GB (2008-го року) і не відчув ніяких проблем. Win10 завантажувалася 5 хвилин і це все. Віртуалки стояли на SATA SSD Crucial MX500 2TB, а більше нічого ненажерливого не маю. Півроку був на цьому HDD, потім перейшов на NVM-e 970 Evo Plus 1TB, але вражаючої різниці не відчув :beer:
Бо коли немає упору в якийсь техпроцес чи ресурс ПК різниці немає, наприклад окрім СР2077 в інших іграх різниці між NVMe 1 Тб чи HDD Ultrastar на 16 Тб взагалі ніякої не відчував (ну ще у Shadow of the Tomb Raider з NVMe приємніше без чекання довгих завантажень, бо по 5 раз за хвилину помираєш в догадках чи дістане Лара до виступу чи ні :gigi: ).
А ось різниця між інтелом 2-го поколяння та Ryzen 2600 при переході декілька років тому для звичайної вчительки де використовується зум, гугл клас та ютуб був настільки великий, що до старого ПК навіть більше не повертались. Хоча б здавалось якраз там різниці ніякої не повинно бути, упору у i5 ніякого не було :rotate:
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

Alligator: 05.01.2024 19:43 А ось різниця між інтелом 2-го поколяння та Ryzen 2600 при переході декілька років тому для звичайної вчительки де використовується зум, гугл клас та ютуб був настільки великий, що до старого ПК навіть більше не повертались. Хоча б здавалось якраз там різниці ніякої не повинно бути, упору у i5 ніякого не було :rotate:
Так там різниця між процами років 6 (шість!) на користь AMD. :dontknow: Чи який Ви мали на увазі інтел?
ZSX
Member

Повідомлення

Alligator: 05.01.2024 19:43 ... для звичайної вчительки...
Я торік купив ноут з Intel CPU 2/4 і SSD. Цього вистачає з головою, більш того через місяць їй ще у школі видали ноут HP з AMD CPU 2/4 теж з SSD (від Олени Зеленської). Для надзвичайної вчительки я ще 10 років тому купив ноут з Intel CPU 2/4, замінив HDD на SSD і цього теж вистачає для роботи у виші. Тому вважаю Ryzen 2600 це занадто для такої роботи, бо SSD вирішує.
Sploit: 05.01.2024 20:27 Так там різниця між процами років 6 на користь AMD. :dontknow: Чи який Ви мали на увазі інтел?
В оригінальному пості 7700 та 11700 - це 4 роки та 4/8 проти 8/16. В мене, так 6 років, 4/4 проти 8/16, чи ви вважаєте, що приріст потужності CPU того не був вартий? )) Якщо так, то можу запропонувати обмін свого 4670К на ваш 5800Х :beer:
Sploit
Member
Аватар користувача
Звідки: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Повідомлення

ZSX: 05.01.2024 20:54
Alligator: 05.01.2024 19:43 ... для звичайної вчительки...
Sploit: 05.01.2024 20:27 Так там різниця між процами років 6 на користь AMD. :dontknow: Чи який Ви мали на увазі інтел?
В оригінальному пості 7700 та 11700 - це 4 роки та 4/8 проти 8/16. В мене, так 6 років, 4/4 проти 8/16, чи ви вважаєте, що приріст потужності CPU того не був вартий? )) Якщо так, то можу запропонувати обмін свого 4670К на ваш 5800Х :beer:
У Вас дивні фантазії.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Melofon: 05.01.2024 15:29 Halo_UA

Ну в играх или рендерах например конечно разница между процессорами большая, а вот при загрузке игр, винды и другого софта разница между м2 и сата не чувствуется, так что заявление что разница во всём явно преувеличена или надто потужна ;) , я переходил с i7 2600к с сата ссд на R7 5750G с м2 980про ( который примерно равен i7 11700) и я не особо заметил разницы по части накопителей нигде кроме как в бенчмарках.
Одно время на сата 870 сидел. Разницу с 970 не обнаружил. Кстати, разницы между сандалем в жирном обвесе и 10 поколением не заметил от слова совсем. Она есть, но только в играх, рендере, каком-то рабочем софте. В условном браузере и фотошопе обе платформы под нагрузкой ведут себя одинаково: фотошоп не отвечает минуту :laugh: И только когда на фоне есть какая-то нагрузка типа стрима, заметно, что сандалю тяжко
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Sploit: 05.01.2024 20:27
Alligator: 05.01.2024 19:43 А ось різниця між інтелом 2-го поколяння та Ryzen 2600 при переході декілька років тому для звичайної вчительки де використовується зум, гугл клас та ютуб був настільки великий, що до старого ПК навіть більше не повертались. Хоча б здавалось якраз там різниці ніякої не повинно бути, упору у i5 ніякого не було :rotate:
Так там різниця між процами років 6 (шість!) на користь AMD. :dontknow: Чи який Ви мали на увазі інтел?
Навіть сім, інтел 2011, райзер 2018, там ще одна цитата була яку форум з'їв.
то середній користувач не відчує різниці між 3 поколінням та 13 інтела.
тут 10+ років :beer:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

DuckRider: 05.01.2024 21:22
Melofon: 05.01.2024 15:29 Halo_UA

Ну в играх или рендерах например конечно разница между процессорами большая, а вот при загрузке игр, винды и другого софта разница между м2 и сата не чувствуется, так что заявление что разница во всём явно преувеличена или надто потужна ;) , я переходил с i7 2600к с сата ссд на R7 5750G с м2 980про ( который примерно равен i7 11700) и я не особо заметил разницы по части накопителей нигде кроме как в бенчмарках.
Одно время на сата 870 сидел. Разницу с 970 не обнаружил. Кстати, разницы между сандалем в жирном обвесе и 10 поколением не заметил от слова совсем. Она есть, но только в играх, рендере, каком-то рабочем софте. В условном браузере и фотошопе обе платформы под нагрузкой ведут себя одинаково: фотошоп не отвечает минуту :laugh: И только когда на фоне есть какая-то нагрузка типа стрима, заметно, что сандалю тяжко
То же самое, сандаль был на топовом чипсете с хорошей мамкой Asus Z68-Pro и с памятью на 1866МГ с таймингами выдавленным в возможность платформы и проц на 4,7МГц хотя брал и выше но темпы были не очень, так что я переходил с полностью выжатой платформы на новую , естественно в играх разница чувствовалась без мониторинга но чтобы почувствовать разницу между накопителями без бенчмарков никуда бо её просто не видно, ну конечно если не качать большие файлы типа фильмов с одного м2 на другой, естественно если два м2 будут иметь скорость pci-e 4.0 тогда и скорость будет на уровне, или так же само если м2 pci-e 3.0 , но между м2 и сата скорость будет последнего.
starpallace
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Можливо свідки "Великої різниці" вперше вінду переставили. . Я працюю в сервісі, тому платформи і старі і нові на свіжій вінді і різних ссд бачу кожен день, тому скажу так: при бажанні відкрити ноут, стартанути браузер і перевірити новини чи ввімкнути щось на ютюб ( думаю під середнім користувачем розуміють це) різниця між 2-4 поколінням і 13 або райзенами буде найбільша там де завантаження біос нульове плюс дуже потужний конфіг. Так вийде секунд 12, але зазвичай ( з хромом і підключеним нетом) 15-20. Старі корчі це зможуть робити 15-25 секунд, при чому більшість на дешевих ссд і і5 вкладуться до 20, і то я все про ноути. На десктопах часто зустрічаються мамки, особливо асус, які народжують біос по 12 сек, при тому що 2-3тє покоління мамки могли ще тоді по 2-3 секунди вкладатись . Про кількість пам'яті, декілька паралельних програм, всі важкі багатопоточні програми не йде мова, там різниця в 3-4 рази, що і так зрозуміло
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

erazel: 05.01.2024 14:31 Так, є кінгстони NV2, а є нормальні KC3000
Насколько я помню качество у кингстона хромало, начинку меняли без предупреждения и с сервисом проблемы раньше были, не знаю как сейчас. Так что нафиг надо такое счастье пока есть самсунг и микрон/круциал.
Varvar
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я поки що бачу як він бере за щічки від пари моїх 990pro 2tb. Ось якби взяли найкраще від Optane та NAND...оце була б імба :rolleyes:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

nikolaiii: 05.01.2024 13:35 Шукав по контроллеру інфу, і виявилося, що для цього ССД використовували водянку. Під катом картинка з усіма швидкостями у крісталмарк.
спойлер
Зображення
У моего Самсунга 990 про 4 тб новенького 98 на 4к блоках. Радиатор штатный справляется вполне. А тут чудовище такое и скорость 4к не 300, не 200, а 114. Попытка пафосная, но результата никакого.
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Inqizitor2022
Усі показники вищі за мій КС3000 близько 2х разів , окрім нижньої стрічки, на мому X570 з R9 3900x 85/281.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

nikolaiii: 06.01.2024 11:03окрім нижньої стрічки
Именно поэтому никакого реального буста никто и не почувствует при переходе с м2 pci-e 4.0 на 5.0.
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kalakawa: 05.01.2024 12:54
Sploit: 05.01.2024 12:42Скільки ж можна гнатись за цими лінійними папугами
десь вони можливо й потрібні. і впевнений, тут об'явиться той, хто скаже що саме йому і для чого конкретно.
хоча в 99+% випадків після появи SATA-SSD упор все ще десь в озу\цп\кешах, бо майже вся робота пк - це розпакування, пакування, виконання, кодування, декодування, інтерпретування і перегін даних між озу та кешами
я коли на i3-340M замінив вбитий 5400 вінчестер на новенький сата-ссд, було враження що пересів з Запорожця на Феррарі. і це на інтерфейсі сата 2.0
а коли вже на i5-11400 пересів з вбитого сата-ссд на nvme - не відчув н-і-ч-о-г-о. хоча навіть дрібноБлочка виросла разів в 6
Плюсую пересів із сата на псі… І різниця тільки у тому, що не потрібні дроти і він «запханий»у саму материнку. Таким чином можна купити ссд на 2тб позбавивши пк зайвих кабелів! Ось це якраз і найвагоміший плюс м2 ссд.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Павло: 07.01.2024 02:35
kalakawa: 05.01.2024 12:54
десь вони можливо й потрібні. і впевнений, тут об'явиться той, хто скаже що саме йому і для чого конкретно.
хоча в 99+% випадків після появи SATA-SSD упор все ще десь в озу\цп\кешах, бо майже вся робота пк - це розпакування, пакування, виконання, кодування, декодування, інтерпретування і перегін даних між озу та кешами
я коли на i3-340M замінив вбитий 5400 вінчестер на новенький сата-ссд, було враження що пересів з Запорожця на Феррарі. і це на інтерфейсі сата 2.0
а коли вже на i5-11400 пересів з вбитого сата-ссд на nvme - не відчув н-і-ч-о-г-о. хоча навіть дрібноБлочка виросла разів в 6
Плюсую пересів із сата на псі… І різниця тільки у тому, що не потрібні дроти і він «запханий»у саму материнку. Таким чином можна купити ссд на 2тб позбавивши пк зайвих кабелів! Ось це якраз і найвагоміший плюс м2 ссд.
Копіювання і читання великих файлів на дві голови швидше. В мене мінімум гігабіт помічаю (старенький MX300 видавав десь 250), особливо якщо там робиш копію чи ще щось взагалі блискавично. Іграшки по типу ТЛОУ теж гарно використовують накопичувач . Фішка в тому що різниця в ціні +/- однакова якщо брати одного классу по якості накопичувачі... Тому резонність брати сата десь около нульова на свій час... Ну якщо є змінювати задля швидкості офк немає резону взагалі.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

S: 06.01.2024 03:05
erazel: 05.01.2024 14:31 Так, є кінгстони NV2, а є нормальні KC3000
Насколько я помню качество у кингстона хромало, начинку меняли без предупреждения и с сервисом проблемы раньше были, не знаю как сейчас. Так что нафиг надо такое счастье пока есть самсунг и микрон/круциал.
— На дешевих моделях так і лишається, а про КС3000 такого не пишуть.
erazel
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Halo_UA: 05.01.2024 15:12 [
Здається мені, що це надто потужна заява. Правда, не зовсім ясно, що ти вкладаєш у поняття "середній користувач", але для мене перехід із І7-7700 та сата3 на І7-11700 та м.2 псі був дуже відчутний. У всьому. Не розумію, як раніше сидів на 7700.
Ну як сказати. Перейшов з 3770К і сата ССД на райзен 5800х з nvme Samsung 970 EVO. В відеоредакторах не відчув якогось вау ефекту, в лайтрумі теж не помітив різниці. Про роботу в віндовсі і серфінгу і говорити годі. В іграх так, в балдурс гейт3 в місті ФПС став стабільно 60 к/с.
Так що людина в чомусь права, різниця буде в важкому софті. а в повсякденній роботі - один біс.
P.S. На роботі працюю на і7 4770 з SATA Samsung 860. І на домашньому і на робочому Він11. Різниці не бачу взагалі. Робота на обох машинах офісно мультимедійна - віртуалку там запустити, відео якесь перекодувати, в фотошопі картинку підпоравити і т.д. Тобто не зовсім легка для процесора. Процесор мав би відчуватися. Але от на око щось віндовс грузиться одинаковий час, файли відкриваються теж +- одинаково.
S
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Melofon: 06.01.2024 12:42 Именно поэтому никакого реального буста никто и не почувствует при переходе с м2 pci-e 4.0 на 5.0.
Зависит от задач - те кто копируют большие файлы часто все заметят.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

S

Значит чтоб заметить такое нужно купить как минимум два нвме pci-e 5.0 чтобы можно было видеть и почувствовать разницу, такое будет давать Профит в ускоспециализированных задачах, для обычного юзера очень вряд-ли, и как я уже сказал выше нужно иметь два минимум - с одного копируешь во второй иначе купив только один скорость записи будет ограничена скоростью чтени того накопителя с которого копируешь ;) А для того чтобы иметь два 5.0 нужна и соответствующая плата т.к. большинство и еют только один такой слот, но те что имеют два часть линий вроде забирают у видеокарты что тоже компромиссы, не пришла ещё эра 5.0, она прийдёт во первых когда будет в каждой дешёвой плате на среднем чипсете, а не как сейчас, во вторых они должны сильно педешеветь а не стоить в два раза дороже чем 4.0.
Відповісти