JEDEC опублікувала специфікації компактних модулів оперативної пам'яті CAMM2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fen1xz: 11.12.2023 16:35
avuremybe: 11.12.2023 15:04
2 слота озу є у кожного першого ноута, а ціна в космос у вас злітає саме через два м2
Вы давно современные ноутбуки в магазине смотрели? Сейчас с одним слотом далеко не каждый ноут, а уж с 2мя и больше это уже из "Энтузиастско-геймерских" ценник на который крутят соот-но.
На початку 2021

Відправлено через 2 хвилини 36 секунд:
IvanCh: 11.12.2023 15:11у ідеалі мені взагалі дійсно треба 4 слота озу, це я так уже понизив планку до мінімуму.
Кудись ви не туди свою планку соваєте.
Судячи з усього, вам комп треба, а не ноут.
Bogdanp73
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

перехід на новий стандарт почнеться наступного року - прямо таки перехід ,закопуєте со-дімм на рівному місці,то ж не так що одразу со-дімм всі лінії стануть і все,ще довгий час,скоріше початок більш массового випуску ніж пропрієтарщинський.
BigTypoon
Member
Аватар користувача
Звідки: Борщагівка - Позняки

Повідомлення

IvanCh
Беріть щось з Dell Precision 15-17`
VovaVMS
Member
Звідки: UA Khm

Повідомлення

IvanCh: 11.12.2023 14:00 KimRomik
ну поки що є багато ноутів з розпаяною пам'яттю + 1 слот.
якщо цей слот стане підтримувати до 128 гіг то чому і ні? але загалом так, тенденція що все буде роз'паяне,
причому ще на етапі виробництва цпу.
Ну думаю все просто, я коли буду купляти новий ноубук - я буду вибирати із не впаяною RAM та SSD. І щодо тенденції - в реальності багато людей які хочуть таке, тому думаю все х буде правильна тенденція.
І CAMM2 слот мені підходить.
Хоча чесно скажу - не бачу реальних технічних проблема навіть в Macbook Air вставити SO-DIMM слота, японці та деякі інші виробники (ще приклад Steam deck та смарфони) давним давно ще до Apple довели що комп. материнка може бути така маленька і тонка, що туди і два слота влізуть.
Відповісти