Відеокарта GeForce RTX 3050 6GB отримає рекомендовану ціну близько $179-189

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Enjthesilence
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

daesz: 10.12.2023 12:40 unique-neon,
я десь на 99,9% впевнений, що митний розрахунок відбувається на одиницю товару (читав про це, здається, на сайті нової пошти, але зараз знайти неможу) якщо немає можливості товари всередині посилки відокремити (припустимо, ВК йдуть не як кожна окрема коробка, а всі разом, у вигляді ОЕМ упаковки, наприклад тара з тридцятьма ВК, в такому випадку це рахується як один товар), якщо йде одна велика тара, а в ній 3 коробки (скажімо, ВК, проц і МП), то мито нараховується на кожен окремий товар із цієї тари, але тільки при умові, якщо всі 3 товари окремо вказані в накладній :)

Буду радий виявитись не правим, якщо в когось є чітке "положення" із закону, де вказане протилежне.

Відправлено через 1 хвилину 31 секунду:
Keyser Soze: 10.12.2023 12:38 Я так понимаю, что это "видеокарто" было рассчитано на очередной "кризис" с видеокартами :gigi: :lol: :up: ... и такое схавают ... но, что-то пошло не по плану :gigi: ... А тут ещё AMD, Intel, китайские видеокарты :lol: :up: ... Флеш-рояль
Швидше для тих, хто хоче ВК без додаткового живлення і не хочеться сидіти на 1050тіай, чи що там "по потужності" останнє було без доп живлення :)
Рахується вартість одного відправлення, неважливо що ти там везеш, гпу+труси+страпон платити доведеться з загольної суми посилки, а не за кожну окремо. Інша річ, якщо на складі форварда є можливість консолідації посилок та відправлення на "різних" отримувачів. Але як би, з особистого досвіду можу сказати, що один дуже відомий український магазин електротехніки до війни возив 60-70% всього товару в сіру і платив митний збір не державі а в кишеню митникам, а для прикриття митний пост використовував фірму-прокладу для офіційних ввезень, ну це класична схема)) Короче, можливостей обійти/зменшити митні збори існує багато.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex646: 10.12.2023 12:46 Найпростіше виконання 3050 уже дешевше коштує.
Де?
спойлер
Зображення

Зображення
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

MetalistForever: 10.12.2023 11:40 А смысл ,когда есть RTX 2060 почти по той же цене !
В смысл, когда есть RX6600 дешевле и мощнее
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence: 10.12.2023 12:48
daesz: 10.12.2023 12:40 unique-neon,
я десь на 99,9% впевнений, що митний розрахунок відбувається на одиницю товару (читав про це, здається, на сайті нової пошти, але зараз знайти неможу) якщо немає можливості товари всередині посилки відокремити (припустимо, ВК йдуть не як кожна окрема коробка, а всі разом, у вигляді ОЕМ упаковки, наприклад тара з тридцятьма ВК, в такому випадку це рахується як один товар), якщо йде одна велика тара, а в ній 3 коробки (скажімо, ВК, проц і МП), то мито нараховується на кожен окремий товар із цієї тари, але тільки при умові, якщо всі 3 товари окремо вказані в накладній :)

Буду радий виявитись не правим, якщо в когось є чітке "положення" із закону, де вказане протилежне.

Відправлено через 1 хвилину 31 секунду:

Швидше для тих, хто хоче ВК без додаткового живлення і не хочеться сидіти на 1050тіай, чи що там "по потужності" останнє було без доп живлення :)
Рахується вартість одного відправлення, неважливо що ти там везеш, гпу+труси+страпон платити доведеться з загольної суми посилки, а не за кожну окремо. Інша річ, якщо на складі форварда є можливість консолідації посилок та відправлення на "різних" отримувачів. Але як би, з особистого досвіду можу сказати, що один дуже відомий український магазин електротехніки до війни возив 60-70% всього товару в сіру і платив митний збір не державі а в кишеню митникам, а для прикриття митний пост використовував фірму-прокладу для офіційних ввезень, ну це класична схема)) Короче, можливостей обійти/зменшити митні збори існує багато.
Я от точно читав наступне
спойлер
якщо немає можливості товари всередині посилки відокремити (припустимо, ВК йдуть не як кожна окрема коробка, а всі разом, у вигляді ОЕМ упаковки, наприклад тара з тридцятьма ВК, в такому випадку це рахується як один товар), якщо йде одна велика тара, а в ній 3 коробки (скажімо, ВК, проц і МП), то мито нараховується на кожен окремий товар із цієї тари, але тільки при умові, якщо всі 3 товари окремо вказані в накладній
Де я це читав - зараз знайти неможу, але мені здається, що то був сайт нової пошти, бо я пам'ятаю червоний інтерфейс сайту. Хоча не виключено, що то був сайт якогось форвардера, в якого також червоний інтерфейс сайту.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Производительность будет как у 1660ти/супер, объем памяти тот же, вот только тут длсс есть и потребление меньше что можно и без доп. питания их делать. В принципе для танков, кораблей и т.п. норм.
Impulse101
Member

Повідомлення

Dr_reg: 10.12.2023 11:49
daesz: 10.12.2023 11:35 Drimrex
190$ - це 176Є, ПДВ+мито 30% від 26Є = умовно 8-10$. Разом 200$. З націнкою магазинів бачу ціну 230$. Це за саме просте виконання :)
Побачити хоча б одну накладну реальну, думаю там ціна 80 чи ще менше вказана і нічого ті магазини не сплачують. За все платить покупець. Як то було з гучі/левіс і іншими брендами в митній накладній 20 євро, а в магазинах 200-300 ціна.
В магазинах цена поставщика + накрутка такая чтобы с одной стороны не демпинговать, с другой быть конкурентоспособным и оставаться в рынке. У всех планы и все хотят заработать максимум. Но как и во всем мире, цену определяет покупатель. Не будут покупать - будет дешевле, будут сметать с полок - будет дороже, будет устойчивый спрос - будет текущая цена. Чтобы это понимать не нужно смотреть накладные, времена майнинга и постмайнинга все наглядно показали. Многие магазины на этом кстати обожглись, и продавали карты себе в убыток, или в лучшем случае по закупочной цене, когда спрос резко обвалился.
unique-neon
Member

Повідомлення

daesz
Нова пошта теж пише:
Якщо вартість товарів у відправленні перевищує еквівалент 150 євро, буде нараховано ввізне мито у розмірі 10% від перевищення 150 євро та ПДВ у розмірі 20% від вартості відправлення понад 150 євро.
https://novaposhtaglobal.ua/for-busines ... clearance/
Те що ви кажете, це мабуть мова про консолідацію на різних одержувачів, як вище зазначалось
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence
unique-neon

От тут признаю, що був не правий на рахунок откремого мита для юридичних осіб/підприємців
Зображення
(з сайту НП)
При пошуці "нарахування мита для підприємців" і все в такому дусі - видає "закон про єдиний митний податок", тому що саме НП мала на увазі - не зовсім зрозуміло.
unique-neon
Member

Повідомлення

daesz: 10.12.2023 13:09При пошуці "нарахування мита для підприємців" і все в такому дусі - видає "закон про єдиний митний податок", тому що саме НП мала на увазі - не зовсім зрозуміло.
https://ips.ligazakon.net/document/view ... 2022_10_19
Krakrakrya
Junior

Повідомлення

Взяв би таку минулим літом, за 8к тоді пришлось взять 1650 д6.
Як 6600 пише екран в обс? Ніхто не знає? Чи є артефакти, збоі, велике завантаження га?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 10.12.2023 13:40
daesz: 10.12.2023 13:09При пошуці "нарахування мита для підприємців" і все в такому дусі - видає "закон про єдиний митний податок", тому що саме НП мала на увазі - не зовсім зрозуміло.
https://ips.ligazakon.net/document/view ... 2022_10_19
Я гортав це (правда, на іншому сайті), там немає розділення на фізичні/юридичні особи :dontknow:
спойлер
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/674%D0%B0-20#n2
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/674%D0%B1-20#n952
unique-neon
Member

Повідомлення

daesz
Та бо це про комерційну діяльність, і там різні митні ставки в табличках на різні категорії товарів. Хотіли законів - ось.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon,
там як мінімум немає категорії з комп'юними комплектуючими :)
unique-neon
Member

Повідомлення

daesz
Там все б мало бути, а якщо нема, то у старіших версіях закону, і є імовірність, що там не в формі процесор, мат плата і т.і.
Але то вже буде вам домашнє завдання, якщо цікаво.

Додам, що крім мита ще пдв є.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 10.12.2023 14:24 daesz
Там все б мало бути, а якщо нема, то у старіших версіях закону, і є імовірність, що там не в формі процесор, мат плата і т.і.
Але то вже буде вам домашнє завдання, якщо цікаво.

Додам, що крім мита ще пдв є.
Його я врахував у попередньому обчисленні :)
Зображення
Я множив на 30%, хоча в реальності треба було множити на 20%, а потім отримане ще на 10%.
unique-neon
Member

Повідомлення

daesz: 10.12.2023 14:58Додам, що крім мита ще пдв є.
Його я врахував у попередньому обчисленні
я до того, що якщо продавець завозить категорію товару навіть з нульовим митом, то є ще ПДВ
і ніякого безмитного ліміту там нема, нароховується на фул прайс
Востаннє редагувалось 10.12.2023 15:10 користувачем unique-neon, всього редагувалось 1 раз.
KROOM
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Навіть АrcA580 випереджає 3050 8Gb як у чистій растровій продуктивності, так і з трасуванням, а по 180$ вже і А750 можна зустріти :shuffle:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unique-neon: 10.12.2023 15:08
daesz: 10.12.2023 14:58Додам, що крім мита ще пдв є.
Його я врахував у попередньому обчисленні
я до того, що якщо продавець завозить категорію товару навіть з нульовим митом, то є ще ПДВ
От цього я взагалі не знав :up:

Відправлено через 5 хвилин 24 секунди:
KROOM: 10.12.2023 15:08 Навіть АrcA580 випереджає 3050 8Gb як у чистій растровій продуктивності, так і з трасуванням, а по 180$ вже і А750 можна зустріти :shuffle:
У них споживання "дурне". 3056 буде їсти 75Вт, тобто навіть додатковго живлення не потрібно, а в А580 - 215Вт.
Зображення
Так, А580 продуктивніша за 3058, і буде ще більше продуктивна ніж 3056, але думаю ці карти беруть не через продуктивність. Та й про оптимізацію арків не варто забувати.
Bukakanga
Member

Повідомлення

итак
память - урезана в нерабочее состояние (дофига игр хотят 7+ гигов). Ну не то, чтобы совсем нерабочее, но серьезно ограничивающее
шина урезана вслед за памятью
количество куда-ядер урезано совсем не косметически
цена долларов на 50-60 минимум превышает разумную стоимость такой затычки

единственным преимуществом выглядит энергопотребление, но есть и contra - теперь питание ляжет грузом на VRM материнской платы. Что для дешевых материнок может выйти боком, а ведь именно для недорогих сборок карточка как бы предназначена...

при этом, как справедливо отметили выше, за эту же цену в продаже есть 2060, а чуть дороже - так и нормальная 3050 и вполне уже даже годная 6600.

Вопрос - удалось ли по степени неадеквата переплюнуть 6500ХТ?
7_s_7
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Карта которая на данный момент ниже плинтуса по производительности, а стоит за 200 зеленых :(
Відповісти