Відеокарти Radeon RX 7800/7700 XT могли отримати роз'єм живлення 12VHPWR

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

anyname: 01.09.2023 11:56О це мабуть падлючний Хуанг в шкірянці й з маузером під покровом пітьми попрацював :spy: .
Дайте серіал!
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 01.09.2023 16:21
Павло: 01.09.2023 16:15Но в карти з набагато меншим споживанням воно хотіли ставити 12VHPWR...
Дело не в потреблении.
Prescott: 01.09.2023 10:22В целом логика с новым разъемом понятна, 1 кабель через который будет подано столько, сколько нужно
Ну я не знаю для мене такий дріт це маркетинг... Поясню раніше топи завжди вписувались в 250 ват! 780 ті, 980 ті, 1080 ті, 2080 ті... А тут куртка видав нам шедеври в споживанням 320 ват у 3080... Не говорячи про 3090... І якось вигляд 3х-8пін людей трохи бентежив як і те, що блоки заходили в захист після того як стрибало споживання відеокарт... А в новому поклінні замість того щоб повернути енергоспоживання в розумні рамки вибрали поставити 12VHPWR... Під який і нові блоки люди почнуть купляти і виглядати з боку не так страшно буде... Но величезна корпорація яка розробляє надскладні передові чіпи не осилила простого роз'єму у кабелі... :rotate:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Павло: 01.09.2023 16:34Но величезна корпорація яка розробляє надскладні передові чіпи не осилила простого роз'єму у кабелі...
У меня никаких проблем с новым кабелем нет, как и у других владельцев 40** на этом форуме. Но вам то виднее. :rolleyes:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 01.09.2023 17:11
Павло: 01.09.2023 16:34Но величезна корпорація яка розробляє надскладні передові чіпи не осилила простого роз'єму у кабелі...
У меня никаких проблем с новым кабелем нет, как и у других владельцев 40** на этом форуме. Но вам то виднее. :rolleyes:
Ні мені узагалі не видніше! І я радий, що у вас немає проблем і я надіюсь, що так і буде! Но зелені особисто визнали наявність проблем тим фактом, що вони змінювали ревізії роз'єму два рази якщо не помиляюсь... Бо ні одна компанія яка націлена на прибуто к нічого не зробить просто так... Боїнгу знадобилось два розбитих літаки, щоб почати розбиратись у чому справа... повторюсь два літаки із людьми! А зелені почали міняти роз'єми через теми на редіті? Ви в це вірите? Ви вірите, що курта почав міняти щось у відеокартах через НАДУМАНІ треди з редіта...? :beer:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Павло
Да я понимаю что раз идёт откат и правки - есть проблема, просто когда я вживую увидел и подключил новый разъем - не понимаю что там сложного и какие проблемы.
vmsolver
Member

Повідомлення

Павло: 01.09.2023 17:17 ...Но зелені особисто визнали наявність проблем тим фактом, що вони змінювали ревізії роз'єму два рази якщо не помиляюсь...
Они вообще не скрывали, что у пользователей появились проблемы, поэтому что-то там признавать им и не надо было, как появились жалобы они попросту начали исследовать причину этих проблем, и позже, чтобы снизить их вероятность, начали модифицировать разъем.

Вы из простых фактов конструируете что-то не реальное.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Prescott: 01.09.2023 17:11
Павло: 01.09.2023 16:34Но величезна корпорація яка розробляє надскладні передові чіпи не осилила простого роз'єму у кабелі...
У меня никаких проблем с новым кабелем нет, как и у других владельцев 40** на этом форуме. Но вам то виднее. :rolleyes:
Я просто не вірю, що люди які збирають свій десятий чи двадцятий системник не знають як потрібно дотискати 8/12/16/24 пін конектори.
Помилка користувача звучить дуже правдоподібно, от все у всіх добре виходило 20 років а тут раз і руки викривились, ага :gigi:
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Павло: 01.09.2023 17:17 Ні мені узагалі не видніше! І я радий, що у вас немає проблем і я надіюсь, що так і буде! Но зелені особисто визнали наявність проблем тим фактом, що вони змінювали ревізії роз'єму два рази якщо не помиляюсь... Бо ні одна компанія яка націлена на прибуто к нічого не зробить просто так... Боїнгу знадобилось два розбитих літаки, щоб почати розбиратись у чому справа... повторюсь два літаки із людьми! А зелені почали міняти роз'єми через теми на редіті? Ви в це вірите? Ви вірите, що курта почав міняти щось у відеокартах через НАДУМАНІ треди з редіта...? :beer:
:facepalm:
Новий підвид: людина не думаюча і не розуміюча, що читає.

Один із постачальників роз'ємів використовував неякісні матеріали, які горіли коли не до кінця вставити фішку. Декілька безруких не здатних прочитати інструкцію підняли крик. Те, що зелені відреагували на це впровадженням захисту від дурака і навіть міняли карти для безруких, то це привід їх хвалити, а не фігню писати.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Prescott: 01.09.2023 17:11У меня никаких проблем с новым кабелем нет, как и у других владельцев 40** на этом форуме. Но вам то виднее.
этот разъем был обкатан уже на 3090ти. т.е. по сути дела, те кто умели втыкать кабель в 3090ти, разучились его втыкать в 4090? :gigi:
Павло
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Барбарис: 01.09.2023 21:18
Павло: 01.09.2023 17:17 Ні мені узагалі не видніше! І я радий, що у вас немає проблем і я надіюсь, що так і буде! Но зелені особисто визнали наявність проблем тим фактом, що вони змінювали ревізії роз'єму два рази якщо не помиляюсь... Бо ні одна компанія яка націлена на прибуто к нічого не зробить просто так... Боїнгу знадобилось два розбитих літаки, щоб почати розбиратись у чому справа... повторюсь два літаки із людьми! А зелені почали міняти роз'єми через теми на редіті? Ви в це вірите? Ви вірите, що курта почав міняти щось у відеокартах через НАДУМАНІ треди з редіта...? :beer:
:facepalm:
Новий підвид: людина не думаюча і не розуміюча, що читає.

Один із постачальників роз'ємів використовував неякісні матеріали, які горіли коли не до кінця вставити фішку. Декілька безруких не здатних прочитати інструкцію підняли крик. Те, що зелені відреагували на це впровадженням захисту від дурака і навіть міняли карти для безруких, то це привід їх хвалити, а не фігню писати.
Ви спочатку пишете, що винен постачальник бо використав неякісні матеріали а після цього пишете, що винні безрукі клієнти…
Це як? :( То хто таки винний?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Павло, я спочатку пишу, що ти не вмієш читати. Постачальника не звинувачував(а навіть якщо винен, то при чому тут нвідіа?) - чітко ж написано, що загорання відбувалися при недотриманні інструкції. Невідомо ж по якому класу негорючості зелені чи їх партнери замовляли роз'єми. Сама нвідіа теж не заявляла про невідповідність, наскільки мені відомо, лише про те що інший матеріал. Вина за недотримання умов чисто споживачів. Та й було їх не так багато, як поширюють "нефанати".
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

vmsolver: 01.09.2023 11:19 Видимо, у АМД всё плохо, что они опускаются до грязного маркетинга.
Шта? Все видели платы фаундер версий Амперов и Лавлейсов? Странный треугольный вырез на текстолите под вентилятор на выдув и экономия места под нормальный человеческий коннектор. На нерефах нет такой проблемы, но убогий коннектор никуда не делся, ибо сам Хуанг запрещает ставить другие :lol: .

Лучше же инженерные косяки перекинуть на потребителей. Пусть мучаются покупками новых бп и адаптеров. Пусть стоят и шаманят, чтобы кабель вошел плотно и не сдвинулся ни на один нанометр, а то так и хату можно спалить :rotate: .
manbearboar
Member

Повідомлення

anyname: 01.09.2023 11:56А як в МП вигорали слоти під ВК, коли рх480 на релізі тягли з них більше
Никак не выгорали, это только через мониторинг было видно на релизных дровах.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

heidfeld
Чо, не японських хлам, от і бісишся?
Відповісти