Intel покращила продуктивність відеокарт Arc A-серії та випустила утиліту PresentMon Beta

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Ну я б з задоволенням взяв собі інтел в тому випадку якби вони були конкурентоспроможними ціна\фпс ну і коли б підтягнули підтримку старіших ігр, бо я особисто в них доволі часто граю.
Hottoro
Member

Повідомлення

DimaNeroda: 19.08.2023 13:05У когось без впн відкривається сайт інтела, з якого цю програму для моніторінгу можна скачати?
Тримайте пряму ссилку на завантаженні - https://intelpresentmon.s3.amazonaws.co ... 5-beta.msi
DimaNeroda
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hottoro
Дякую, я вже скачав за допомогою впн, просто було цікаво, це у всіх так, чи може це трабли мого провайдера були.
Electrobrut
Member

Повідомлення

Hottoro: 19.08.2023 00:23
Ray2000gt: 18.08.2023 23:05Основна проблема всіх ARCів на зараз - це неможливість купити їх за нормальні грощі у горемайнерів або тут у Buldozer.
Вони у нас офіційно не продавались і не продаються. При великому бажанні їх можна притягнути, тільки є одно питання навіщо, якщо їх брати ніхто не буде.
Зараз продаються в купі магазів, азйдіть на hotline.ua гляньте
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Electrobrut: 19.08.2023 22:08
Hottoro: 19.08.2023 00:23 Вони у нас офіційно не продавались і не продаються. При великому бажанні їх можна притягнути, тільки є одно питання навіщо, якщо їх брати ніхто не буде.
Зараз продаються в купі магазів, азйдіть на hotline.ua гляньте
Це не офіційні поставки, жодного не можна придбати безналом з ПДВ.
Ray2000gt: 18.08.2023 23:05 Основна проблема всіх ARCів на зараз - це неможливість купити їх за нормальні грощі у горемайнерів або тут у Buldozer.
Та нормальні ціни, open box А750 з Newegg за $199, або усілякі промо (я свій A380 купив за $120 і зверху бандл софту та ігр безкоштовно на цю ж ціну), було би бажання купити. Інше питання - навіщо, коли в Україні спокійно купляються майнерські Quadro RTX A4000 по ₴10000 (чи в цьому ж районі 3060 Ti / 3070), що об'єктивно краща пропозиція навіть за A770 16GB.
Відповісти