У Steam почався великий літній розпродаж

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Ostin
Member

Повідомлення

Spiryt
Якщо гра не нова-нова, а десь 2-3-річної давнини, і ти такий думаєш, куплю колись гривень за 100, просто щоб подивитись - то оце я про таке. Ціна і знижки на такі ігри постійно змінюється, і як показує практика, на великих розпродажах знижки зазвичай трохи менші, ніж в міжсезоння.
Хоча є винятки, звісно.
Kravan
Member

Повідомлення

greatvova: 29.06.2023 22:44 Найтоповіша знижка це 10-20% на стім дек. 15200 грн за версію з 64 ГБ пам'яті, 18800 грн за адекватну, на 256 ГБ. :super:
Не нужно брать на 256. 15200 стим Дек + 256 ССД = 16400

Седни заказал 11 штук для друзей, т.к. есть родственники в Европе. За такие деньги это ультимативный девайс.
Igbin
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

7mindfields: 30.06.2023 02:45
Ainger: 30.06.2023 02:42 Затарил Marvel's Guardians of the Galaxy, Control, Prey, Far Cry 3-4, Resident Evil 2-3, не ищите меня в ближайшее время :lol:
3 фаркрай був найкращим у франшизі, можеш повертати четвертий, поки не піздно :gigi:
Чё за бред, 5 самый лучший, потом 4
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Igbin: 30.06.2023 12:41
7mindfields: 30.06.2023 02:45
3 фаркрай був найкращим у франшизі, можеш повертати четвертий, поки не піздно :gigi:
Чё за бред, 5 самый лучший, потом 4
Вот єто действительно бред
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Igbin
Spiryt
ИМХО 3я прям отличная для своего времени, 4я уступает тройке в сюжете прям конкретно, но играется бодро даже сейчас. 5ки надолго не хватило - халтура абсолютно во всём.

Отправлено спустя 2 минуты 2 секунды:
Кстати, если выбрали игру по скидке, настоятельно рекомендую на странице с игрой, где цены, посмотреть дополнительные предложения. Часто бывает, что конкретную игру могут предлагать в бандле с другой игрой по очень вкусной цене, а если эта "другая игра" у вас есть в библиотеке, то изнаально желаемая игра может оказаться еще дешевле, чем по скидке! Я таким образом Control Ultimate Edition взял за 62грн вместо 168грн :beer:
Alexaxa
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

И заодно вернули для узких оплату киви-рублями, норм работают пацаны
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexaxa
Это "бизнес" и не более того. У узких и так были альтернативные варианты через смены региона, пополнение кошелька обходными путями, покупка ключей у издателей на территории рф или через посредников и т.д.
thunder_blade
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy

Повідомлення

Kravan: 30.06.2023 12:19
Не нужно брать на 256. 15200 стим Дек + 256 ССД = 16400

Седни заказал 11 штук для друзей, т.к. есть родственники в Европе. За такие деньги это ультимативный девайс.
+1 теж замовив і вже десь на підході 740ва вдха для Деку + Скельця :)
Kravan
Member

Повідомлення

thunder_blade: 30.06.2023 13:34
Kravan: 30.06.2023 12:19
Не нужно брать на 256. 15200 стим Дек + 256 ССД = 16400

Седни заказал 11 штук для друзей, т.к. есть родственники в Европе. За такие деньги это ультимативный девайс.
+1 теж замовив і вже десь на підході 740ва вдха для Деку + Скельця :)
Welcome on the Deck)
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Elden Ring купляв за предзамовленням. А грати почав коли орки вже місто окупували (фактично з першого дня). Спочатку на ПК, а після візиту до дому росгвардії та слів одного з них (коли побачив мій ПК) : "Ого, ниче се...и дорого такой компьютер стоит?", все розібрав та сховав, а продовжував вже на ноуті. Гра классна. Мені, як поціновувачу дарків дуже зайшла. Але я ще досі її не пройшов. З усіх ігор фромів вона найбильш складна. Я просто вже задовбався тих босів хоронити. Здався перед Малікіт, точніше перед тим чортом, який вхід до нього охороняє. :lol: Награв 170 годин. Купив пс5 та майже пройшов вже Бладборн. Шедевр також. Доречі він набагато легший за дарксоулси. Багато босів з першого/другого разу долав. В дарках про це можна тільки мріяти. Коротше до світу Елдена повернуся трохи пізніше. Всім рекомендую. Та й за такі смішні гроші. :beer:
0trog0
Member

Повідомлення

Купив бандл метро. За 100 грн, бо редукси були в бібліотеці. Більше нічого не надивився, дорого якось)

Відправлено через 37 секунд:
Dremjke: 30.06.2023 12:59рекомендую на странице с игрой, где цены, посмотреть дополнительные предложения
:up: людина діло каже
anyname
Member

Повідомлення

Dremjke: 30.06.2023 12:59 Igbin
Spiryt
ИМХО 3я прям отличная для своего времени, 4я уступает тройке в сюжете прям конкретно, но играется бодро даже сейчас. 5ки надолго не хватило - халтура абсолютно во всём.
4ка как раз в сюжете 3ку рвет.ибо у 4ки сюжет есть , а у 3ки нет сюжета - есть лишь великолепный Ваас , который всего лишь второстепенный гад обитающий на первом острове.а ить игра то продолжается и на втором. у 4ки же проблема в том что нельзя выбрать сторону Пейгана (который на фоне лидеров Золотого Пути выглядит светочью демократии).
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Dremjke: 30.06.2023 12:59Control Ultimate Edition взял за 62грн вместо 168грн
Добре що ця
Правда не "абсолютно у всьому", в мене була на халяву забрана в епіку. Реально не розумію куди там гроші пішли, таке враження на актрису яка грала головну героїню, та на її модельку + веселі механіки жбурляння сміттям у ворогів. Сюжет взагалі не чіпляє, другорядні персонажі наче ляльки, що сценарно, що візуально (за рідким виключенням). Репетативні зачистки одних і тих же лок, з максимально не виразними однотипними ворогами, наче дефолтні боти якогось онлайн шутера. Не розумію звідки такі діферамби грі. :dontknow:
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З усіх ігор фромів вона найбильш складна
Мне достаточно простой показалась, 93 часа, все ачивки, все боссы пройдены. Ждем длц :)
Зображення

веселі механіки жбурляння сміттям у ворогів
Я так понимаю геймплей весь, чисто телекинез + стрелять? Потому что куплена за 30 грн в GOG Ultimate Edition :gigi:
0trog0
Member

Повідомлення

А чому 6 ФарКрай не обговорюєте? Зараз коштує 228 грн, здається. Не дуже гра?
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

0trog0: 30.06.2023 20:08Не дуже гра
дуже не дуже гра
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

0trog0: 30.06.2023 20:08Не дуже гра?
Краще, ніж 5. Просто ігри від юбіків вже давно апріорі не викликають ніякого інтересу...

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
Kib: 30.06.2023 17:55Не розумію звідки такі діферамби грі.
Особисто мені подобається в цій грі атмосфера. Все інше не напрягає.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Nortrom: 30.06.2023 19:40Я так понимаю геймплей весь, чисто телекинез + стрелять?
Так :-/
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dremjke: 30.06.2023 20:12 Просто ігри від юбіків вже давно апріорі не викликають ніякого інтересу...
Єдине нормальне зі свіжого у юбіків це riders republic, хто не грав - спробуйте (казуальне, але фанове)
greatvova
Member
Аватар користувача
Звідки: ЧЗВ

Повідомлення

The_Rusik: 29.06.2023 23:20 greatvova
А где можно купить за 15200?
В Німеччині. Але потрібно знайти знайому, яка його потім привезе в Україну(якщо доставляти поштою, то буде ще розмитнення).
Відповісти