ASUS ROG Ally надійде у продаж наступного місяця

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну тысяч за 30-33 старшую модель я бы взял, получше деки будет.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 11.05.2023 22:29на ней невозможно остановить игру и сразу вкючится с места где ты был
Та прям таки неможливо. Суспенд процесів був приблизно завжди, просто нафіг нікому не потрібний і немає кнопаря ближче ніж через ресурс монітор або командну строку. Ніхто не заважає замутити асусу утиліту з кнопкою прямо на робочому столі.
Сон/гібернейт з іграми теж прекрасно працює.
Kravan: 11.05.2023 22:29она не поддерживает горячую замену СД карт
Що? Вилазь з анабіозу, 95й рік давно закінчився.

Відправлено через 3 хвилини :
Kravan: 11.05.2023 22:29и вообще достаточно плохо работает с установленными на СД прогами
External Hard Drives
External hard drives are not recommended for use with Steam or Steam's games. Aside from many potential performance issues, external hard drives may connect or disconnect from the computer at inopportune times as part of their normal operations. If you encounter this issue with an external drive, install Steam and your games to an internal drive instead.
І заодно наглядний приклад чому саме не рекомендовано
https://www.reddit.com/r/SteamDeck/comm ... team_deck/
uncle_doc
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

так, ну из преимущеcтв шо я вижу, то это майнкрафт скорее всего "из коробки" работать будет (((:
Kravan
Member

Повідомлення

Scoffer: 12.05.2023 03:19
Kravan: 11.05.2023 22:29на ней невозможно остановить игру и сразу вкючится с места где ты был
Та прям таки неможливо. Суспенд процесів був приблизно завжди, просто нафіг нікому не потрібний і немає кнопаря ближче ніж через ресурс монітор або командну строку. Ніхто не заважає замутити асусу утиліту з кнопкою прямо на робочому столі.
Сон/гібернейт з іграми теж прекрасно працює.
Kravan: 11.05.2023 22:29она не поддерживает горячую замену СД карт
Що? Вилазь з анабіозу, 95й рік давно закінчився.

Відправлено через 3 хвилини :
Kravan: 11.05.2023 22:29и вообще достаточно плохо работает с установленными на СД прогами
External Hard Drives
External hard drives are not recommended for use with Steam or Steam's games. Aside from many potential performance issues, external hard drives may connect or disconnect from the computer at inopportune times as part of their normal operations. If you encounter this issue with an external drive, install Steam and your games to an internal drive instead.
І заодно наглядний приклад чому саме не рекомендовано
https://www.reddit.com/r/SteamDeck/comm ... team_deck/
Вы судя по вашим комментам очень странный и очень далекий от портатива челловек.

1. Посмотрите как работает этот режим гибернации в играх и сразу будет понятно. Он практически не работает, жрет батарею и т.д. а как игры из него крашаться (особенно требовательные игры) это притча воязыцах. Тут вы конечно вообще ЛОЛ рассказываете. Я как то на таком режиме свернул на ноуте КП 2077 и положил его в портфель, я думал у меня спина сгорит.

2. Ну ну = и много вы играли на винде с СД карты? И во что? Вот я игра и это жесть. И не надо затирать. У меня портативных девайсов на винде было достаточно чтобы иметь обьективное представление о том как оно там работает.

3. Пост на который вы ссылаетесь не просто старинный а ОЧЕНЬ древний. Уже давно ничего подобного нет. Даже приблизительно.

У меня иногда такое впечатление что вы просто хейтер. Уверен, вы тех девайсов на Винде и в руках не держали. Чисто теоретизируете. А я держал и не один, начиная от планшетов на Винде (Сhuwi, Surface) заканчивая хэндхелдами типа Айя Нео. И оно все работает не просто не очень, а очень не очень.

Отправлено спустя 3 минуты 51 секунду:
erkins007: 12.05.2023 01:17 Ну тысяч за 30-33 старшую модель я бы взял, получше деки будет.
Советую подождать еще независимых обзоров.

Так то даже в 720 p в режиме портатива всего до 20% прироста и даже менее яркий экран на выходе. При этом сильно хуже с батареей и нет трекпадов которые мышь эмулируют нормально.

НО если планируете в доке его юзать как такой себе портативный ПК, то вещь конечно суперская. В некоторых сценариях мне кажеться она реально решает проблемы Дека.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan
1. Ти плутаєш сон і гібернацію. Сон жре трішки батарейки, але виводить ОС з прогами зі сну моментально. Гібернейт навпаки - прокидається відносно довго, зато нічого ніколи не жере. Можна хоч місяцями гібернейтитись. В Вінді є обидва режими одразу, на вибір.
2. Лінк подивись. Там латиницею по білому написано що в стімдек на стім ос в стімі пропадають ігрульки при відключенні сд карти на гарячу і щоб повернути треба перемонтувати саму карту і потім ще в стімі. Про що, власне, вальв і прямо попереджає коли не рекомендує ставити ігри на сд.
3. Який це древній? 10 місяців :laugh:
4. Тримав я ті твої девайси в асортименті. Увесь портатив не дуже, включно зі стімдеком. Хоча б тому що самі ігри не дуже розраховані на мікромініатюрні екрани і геймпадне керування. Емуляція клавомиші це завжди лише емуляція. Я колись пройшось кампанію 2го старкрафту на тачпаді, що не відміняє того факту що це збочення і ні разу не зручно.
PS: хейчу я нісенітниці, а ти їй постійно несеш. Я тобі ще минулої новини накидав лінків як зробити емуляцію клавомиші так само як в стімос, при чому це "так само", можна було робити років так з 20 до виходу цієї самої стімос. :horror:

Відправлено через 10 хвилин 14 секунд:
Я взагалі-то ніде і ні разу не написав щось накшталт "стімос не потрібна, стімдек туди ж". Норм девайс, не маю нічого проти нього. Зато ти в кожній новині не забуваєш відмітитись що портатива окрім стімдеку немає, все хламибло і відмінити :laugh: І хто із нас хейтер?)
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Ждем рефреш Дека на Z1E :shuffle: ?
Kravan
Member

Повідомлення

Scoffer: 12.05.2023 09:55 Відправлено через 10 хвилин 14 секунд:
Я взагалі-то ніде і ні разу не написав щось накшталт "стімос не потрібна, стімдек туди ж". Норм девайс, не маю нічого проти нього. Зато ти в кожній новині не забуваєш відмітитись що портатива окрім стімдеку немає, все хламибло і відмінити :laugh: І хто із нас хейтер?)
Если бы сам не юзал Винду то повери бы вам. Но даже Асус пиля свою систему коммерческую не смогла забороть винду. Гибернация там есть, да, вот только работает она не стабильно. Ну и то, что вы пишете про эмуляцию мыши стиком это при всех возможных костылях максимально не удобно, поиграйте часиков 5 с такой эмуляцией в Civ6 вы о..еете, особенно когда карты много открыто. Тут кто пробовал такие костыли, тот шарит, к тому же, они работают далеко не так стабиьно как вы об этом пишете как и многое на винде. Туда же вообще все 4х стратегии и все тактики кроме того абсолютно все старые игры (сыграйте с такой эмуляцией в Морровинд на 7" экране, минут через 5 у вас пойдут слезы, а в этой игре играть без мыши - невозможно). Согласитесь 90% пользователей берут девайс чтобы вкючить и юзать а не вкючить и начинать устанавливать 100500 костылей.

Пост древнющий потому как это было после 2-х мес. с выхода Стим Дека, на сейчас такой проблемы нет на 100%. Да и возникала она не у всех. По тому же треду и комментам в нем это видно.

А по поводу хейтерства - ничего подобного. Свич - замечательный портатив, Стим Дек. Союзник - замечательный продукт НО с оговорками. А именно:

Если играешь стратегии, играешь только в портативе, играешь в эмули и не гонишься за суперсовременными ААА в день релиза, то наверное лучше выбор Стим Дек т.к. он дешевле и лучше масштабируется в низких напряжениях.

Если играем чисто в джойстико-управляемые игры, при этом хотим 1080 и топовое масштабирование в доке - идем за Союзником и не морочим себе голову.

Где тут хейт? Тут обьективный расчет, переплачивать +100% цены чтобы купить портатив который на 20% мощнее в 15 Вт и все равно играть при этом в 720 п на экране 1080 это же так и нужно делать, нет?
_clawfinger_
Member
Звідки: З берегів Дніпра

Повідомлення

Intel74320ASuperFin+: 12.05.2023 09:56Ждем рефреш Дека на Z1E :shuffle: ?
Ні, не буде.
Вони зараз вилизують софт, там ще роботи багато, тож найближчим часом навряд чи.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Я взагалі не розумію ЦА цих приблуд. Щоб що? Який сценарій використання? Під час подорожей я можу на пару годин без проблем залипнути в GardenScapes. А тут що? Поки среш, в Відьмака побігати?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ловіть фермера :laugh:
Сценарій використання рівно той же, котрий в нінтендо на сто мільйонів аудиторії.
Інша справа що готові ігри не дуже готові під цей сценарій і без тих чи інших збочень ну ніяк.
terminahtor
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer
Якби це було від соні з GT7, то я б ще можливо подивився в цю сторону.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

terminahtor
У соні з PSP якось не склалось.
З майбутньою Q-Lite ще більше не складеться, бо це збочення якогось максимального рівня.
Технічно соні нічого не заважає випустити на цьому ж Z1 консоль для ігр з пс4, більш того, вони з самого початку готові під геймпади і нічого вигадувати не треба. Але жадібність.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Лучше бы они поставили не ips а амолед и 720р, было бы и красивее по цветам и экономней в плане батареи да ещё и фпс был бы выше.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Melofon: 12.05.2023 11:16 Лучше бы они поставили не ips а амолед и 720р, было бы и красивее по цветам и экономней в плане батареи да ещё и фпс был бы выше.
+100 до прайсу було би що не ок. фпс вище би від чого був? там вибираєш 720р або 1080р мод
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paladin_D: 11.05.2023 18:49
phobosse: 11.05.2023 18:46
а що заважає користуватись fsr або просто обрати меншу роздільну здатність ?
Это как купить 4090 и ограничить ТДП до 100 ватт, что бы сэкономить на электроенергии
С одной стороны это выход, а с другой стороны это доволно странное решение
Плохой пример так как понижением до 100 ват потребления карта в теории прослужит века, так как обвязка там рассчитана на 5 раз больше. И в целом только плюсы если производительность упала разумно потреблению. А понижение разрешения это кек, так как это грамотно делать, в противном случае можно наблюдать вместо шрифтов мыло что ну такое :-/
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не згоден. Допилити дрова і FSRом генерити кадри. Плюс динамічну зміну роздільної здатності як на консолях.
Стільки цікавих технологій винайшли, котрі можуть відносно дешево поліпшити картинку, а ви пропонуєте назад в минуле.
manbearboar
Member

Повідомлення

Melofon: 12.05.2023 11:16 Лучше бы они поставили не ips а амолед и 720р, было бы и красивее по цветам и экономней в плане батареи да ещё и фпс был бы выше.
Амолед не экономнее, если в черноте не сидеть.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Paradox1306

Какие +100 к прайсу? Амолед 720р дорого стоит? По ходу так же как и ips 1080p.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Melofon: 12.05.2023 12:22 Paradox1306

Какие +100 к прайсу? Амолед 720р дорого стоит? По ходу так же как и ips 1080p.
амолед це скрізь плюс до прайсу за сам амолед. та і 720р консоль продавати в 23 році зашквар
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

manbearboar

Экономнее, в играх много где темные места бывают да и на амоледе будет куда приятнее играть даже если там и экономия понтовая, кстати само разрешение 720р экономнее для батареи и картинка будет красивее и чётче чем 1080р с фср (720р).

Отправлено спустя 54 секунды:
Scoffer: 12.05.2023 12:00FSRом генерити кадри.
Не знал что фср уже кадры научилась генерить :gigi:
Відповісти