Nvidia готує новий варіант GeForce RTX 4070 на базі процесора AD103

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

koniyoto
Я зазвичай проти познання світу через тулмачні словники, але ви б почали хоча б з них. Ну або вже пишіть, що це ваше бачення значення тих чи інших термінів. А то таке вже пишете.
Гляньте почем сейчас диски ссд 1тб и сколько они стоили ещё 3 года назад. Вот это самый что ни на есть прогресс.
koniyoto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hum: 10.05.2023 11:37 Гляньте почем сейчас диски ссд 1тб и сколько они стоили ещё 3 года назад. Вот это самый что ни на есть прогресс.
Технічний прогрес не починається і не закінчується на електроніці. Також він не починається і не закінчується на ідеї покращення вже існуючих технологій. Спроби тупої екстраполяції вже виставили дурнями багато людей. Ну а про ідею "міряти" прогрес грошима, я взагалі мовчу.
vmsolver
Member

Повідомлення

Hum: 10.05.2023 11:11 Нет. Технологический прогресс это когда продукт за ту же стоимость имеет лучшие показатели либо те же самые характеристики но уже существенно дешевле. В противном случае это "застой" либо вовсе регресс.
Не путайте теплое с мягким. У технологического прогресса есть стоимость, она неравномерна и напоминает логистическую кривую, чем более развита технология тем дороже её улучшать, и зависимость не линейная, поэтому может возникнуть ситуация когда развивать далее такую технологию не имеет экономического смысла, надо менять технологию на новую, запуская таким образом новый виток S-кривой. Каждая технология проходит по своей S-кривой. Раньше разработка GPU стоила условно 200 млн, а сейчас 3-4 млрд, и так во всём.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Hemul: 10.05.2023 11:01
Ostin: 10.05.2023 10:50 Здається, серія 4000 померла, не встигнувши народитись.
Что же тогда про 7000 серию сказать? Даже умереть не успела еще не родившись?
А в 7000 також поспіхом пам'яті насипають та старші чіпи?
koniyoto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Все забуваю спитати - а от усі, хто так завзято сперичаються на тему ${Brand_1} краще ${Brand_2}, ви володієте великими пакетами акцій цих компаній? Бо інакше який сенс? Обираєте те, що краще, коли треба купувати і забуваєте про усю цю х...ню до наступного апгрейду. :rotate:
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

koniyoto: 10.05.2023 12:20 Все забуваю спитати - а от усі, хто так завзято сперичаються на тему ${Brand_1} краще ${Brand_2}, ви володієте великими пакетами акцій цих компаній? Бо інакше який сенс? Обираєте те, що краще, коли треба купувати і забуваєте про усю цю х...ню до наступного апгрейду. :rotate:
так ты задай вопрос тем , кто люто тащит за лучи, мол, зачем вам карта амд, если она не умеет в лучи, до сих пор идет апгрейд лучей в киберпанке, что как бы намекает, что их время еще не пришло. B-)
Ostin
Member

Повідомлення

vmsolver: 10.05.2023 11:56может возникнуть ситуация когда развивать далее такую технологию не имеет экономического смысла
То я ж так і написав, що воно мертве ще з народження.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hemul: 10.05.2023 11:01 Что же тогда про 7000 серию сказать? Даже умереть не успела еще не родившись?
Так з сьомої серії поки вийшло тільки 3 відеомапи, якщо я не помиляюсь (7600, 7900 хт, 7900 хтх); ще є надія :shuffle:
koniyoto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Firebrand: 10.05.2023 12:24 так ты задай вопрос тем , кто люто тащит за лучи, мол, зачем вам карта амд, если она не умеет в лучи, до сих пор идет апгрейд лучей в киберпанке, что как бы намекает, что их время еще не пришло. B-)
Я також можу запитати у фанатів AMD - чому я весь час володіння 5700 (а це вже близько 4 років) маю проблеми з драйвером, а також Адреналіном, який постіно або вилітає, або не завантажується і для керування обертами кулера мені доводиться окремо використовувати Afterburner, бо у стандартних налаштуваннях драйверу оберти виставлені такими, щоб охолодження не було гучним ціною нагрівання чіпу до 100 градусів. Ідеалу не буває, але зараз мені треба обирати карту і в мене є бажання цього разу взяти NVidia.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

koniyoto: 10.05.2023 12:47для керування обертами кулера мені доводиться окремо використовувати Afterburner
есть у меня карты обоих лагерей, всегда только бернером и пользуюсь.
А вот по поводу драйвера, это уже частный случай. B-)
(а це вже близько 4 років)
4 года мучаться , но сидеть дальше на этой карте, однако.... :gigi:
Kravan
Member

Повідомлення

koniyoto: 10.05.2023 12:47
Firebrand: 10.05.2023 12:24 так ты задай вопрос тем , кто люто тащит за лучи, мол, зачем вам карта амд, если она не умеет в лучи, до сих пор идет апгрейд лучей в киберпанке, что как бы намекает, что их время еще не пришло. B-)
Я також можу запитати у фанатів AMD - чому я весь час володіння 5700 (а це вже близько 4 років) маю проблеми з драйвером, а також Адреналіном, який постіно або вилітає, або не завантажується і для керування обертами кулера мені доводиться окремо використовувати Afterburner, бо у стандартних налаштуваннях драйверу оберти виставлені такими, щоб охолодження не було гучним ціною нагрівання чіпу до 100 градусів. Ідеалу не буває, але зараз мені треба обирати карту і в мене є бажання цього разу взяти NVidia.
А это скорее к вам вопрос почему. Ровно тоже самое и все работает отлично. Наоборот после Адреналина на НВ не хочется переходить.

1 раз настроил и уже 6 мес. Ни разу ничего не слетало.
koniyoto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 10.05.2023 12:56 А это скорее к вам вопрос почему. Ровно тоже самое и все работает отлично. Наоборот после Адреналина на НВ не хочется переходить.
А не треба мені ставити питання. Я а ні вам, а ні виробникам нічого не винен. Я заплатив гроші за продукт. Все.
Kravan
Member

Повідомлення

koniyoto: 10.05.2023 13:04
Kravan: 10.05.2023 12:56 А это скорее к вам вопрос почему. Ровно тоже самое и все работает отлично. Наоборот после Адреналина на НВ не хочется переходить.
А не треба мені ставити питання. Я а ні вам, а ні виробникам нічого не винен. Я заплатив гроші за продукт. Все.
Так вот и не ставьте, кто вам доктор если с настройками не умеете управляться)
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

koniyoto: 10.05.2023 12:47 Я також можу запитати у фанатів AMD - чому я весь час володіння 5700 (а це вже близько 4 років) маю проблеми з драйвером, а також Адреналіном, який постіно або вилітає, або не завантажується і для керування обертами кулера мені доводиться окремо використовувати Afterburner, бо у стандартних налаштуваннях драйверу оберти виставлені такими, щоб охолодження не було гучним ціною нагрівання чіпу до 100 градусів. Ідеалу не буває, але зараз мені треба обирати карту і в мене є бажання цього разу взяти NVidia.
Для початку поцікавтесь як драйвер НВ керує обертами кулера. Бо після АМД-ного може чекати розчарування.
А по адреаліну - жодних проблем на Win10. То як колишній власник 5700XT кажу. На Win7 бувало всяке. 5700 повинна мати можливість шити кастомний біос з блекджеком і курвами кривими. Є ще PowerTables де ті криві можна підтюнити.
vmsolver
Member

Повідомлення

Ostin: 10.05.2023 12:34
vmsolver: 10.05.2023 11:56может возникнуть ситуация когда развивать далее такую технологию не имеет экономического смысла
То я ж так і написав, що воно мертве ще з народження.
Речь про инвестиции в развитие технологий, а не просто цены. Цены видеокарт это чисто эффект маркетинга Нвидии, вот так они считают, что заработают больше, повлиять на это может лишь конкуренция, а АМД особо не спешит, потому что сама находится в тех же технологических условиях, и её разработки не очень поспевают.
Мёртворожденное оно или нет, главное не путать желаемое с действительным. Если мировая экономика не свалится в кризис, то квартальный отчет всё покажет.
Firebrand
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

koniyoto: 10.05.2023 13:04А не треба мені ставити питання. Я а ні вам, а ні виробникам нічого не винен. Я заплатив гроші за продукт. Все.
принципиальность это хорошо, но она далеко не всегда работает ;)
Mocerator
Junior

Повідомлення

eilef: 10.05.2023 11:22 Не 16 ГБ? Не интерестно. Я короче жду все же релиза 4060 и 7800ХТ и потом уже делаю выбор. Но вообще конечно привекательных позиций на рынке так то нет. Все карты на уровне взять на 2-3 года максимум :-/

Там клоунвідіа 4060TI на 16 Gb 128bit анонсували :gigi:
koniyoto
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kravan: 10.05.2023 13:06
Так вот и не ставьте, кто вам доктор если с настройками не умеете управляться)
Що саме я зробив невірно (ну звісно окрім вибору відеокарти)? Чому взагалі я повинен налаштовувати щось у стандартній системі, зі стандартним драйвером? Мені здаеться, що часи коли було: "Нема драйверу? То напиши його!" вже пройшли. Ооболиво, якщо це стосується розваг.

Отправлено спустя 6 минут 12 секунд:
Firebrand: 10.05.2023 12:53 А вот по поводу драйвера, это уже частный случай. B-)
Ох якби ж. Загугліть наприклад: "destiny 2 amd gpu". Є ігри у яких немає ждних проблем (лише треба кулер "підтягнути"), таких абсолютна більшість, тобто дійсно буквально одиниці мають якісь проблеми. Але як завжди вам буде потрібна "та сама" гра. :D
Kravan
Member

Повідомлення

Да, Нвидия после 3ххх и падения майнинга сама не знает в какую нишу это все засунуть и как продвигать.

Владнльцам 2ххх-3ххх оно в целом то и не нужно. На рынке куча дешевых 3ххх-2ххх карт не говоря уже про удачную 6ххх которая по ценам сильно интересней 4ххх.

И чтобы фанаты Нвидия не рассказывали но провалы типа

4080 12 Гб стала неожиданно 4070ti, отмена 4080 и 4070. 4070 которая не смога обойти в реальности даже 3080 12 и 6800ХТ........

А если вспомнить хорошо то выход 4ххх по факту - случайность. Нвидия же попыталась договорится о том, чтобы отложить изготовление чипов в связи с падением майнинга, но им отказали, все заказы были сделаны, очереди поставлены и ничего особо Нвидия уже сделать не смогла.....ну и все это на фоне глобального и устойчивого падения рынка ПК железа. Отсюда, полагаю все проблемы 4ххх серии.....
SKYJAKER
Member
Аватар користувача
Звідки: м Камянське

Повідомлення

це шо виходе буде та сама продуктивність як і АД104 можливо +1% але при тому + 50-70Вт споживанню? :think:
Відповісти