У 3DMark з'явився спеціалізований тест AMD FidelityFX Super Resolution 2.2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 01.04.2023 17:48
kalakawa: 01.04.2023 00:32 ніхто ніколи в житті не казав що dlss ultra perfomace краще за натив. мова йшла про dlss quality, хоча в випадку з 4к можна говорити навіть про balance.
щодо AA в 4к, то чому б не включити згладжування, яке не тільки робить картинку кращою, а ще й прибавляє значний % фпс?
Та те саме з balance чи quality. Як картинка розтягнута нехай навіть з 3200 x 1800 може бути кращою за 3840 × 2160?
152 тензорні ядра в моїй 3060ті зараз зажурились, дізнавшись що їхньою роботою є лише розтягування зображення. Тільки не кажи їм що з 90-х років по 2018 ця робота чудово виконувалась і без їхньої участі, а то вони взагалі втратять сенс свого життя
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 01.04.2023 18:13
Paradox1306: 01.04.2023 17:54 то може почитати як технологія працює?
Може.
Deep learning super sampling (DLSS) is a family of real-time deep learning image enhancement and upscaling technologies developed by Nvidia
зрозумів, не можете осилити
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

kalakawa: 01.04.2023 18:25 152 тензорні ядра в моїй 3060ті зараз зажурились, дізнавшись що їхньою роботою є лише розтягування зображення. Тільки не кажи їм що з 90-х років по 2018 ця робота чудово виконувалась і без їхньої участі, а то вони взагалі втратять сенс свого життя
Не лише, але від того воно апскейлом бути не перестало
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

Геральт: 01.04.2023 00:11 А хоч вбийте не розумію як апскейл з 720p може бути краще нативу 4к. І ще питання, чи правда що на 4к можна згладжування не включати взагалі?
Не пиши тут такого. Я в темі про монітор подібне написав, то мені мінусяк накидали і розказали, що 4к через длсс/фср краще за нативне 4к, а я просто нуб і нічаво нє панімаю :gigi:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Paradox1306: 01.04.2023 18:47 зрозумів, не можете осилити
Той супермодний AI при "тренуванні" порівнює картинку з...нативною. Цікаво чому? Адже DLSS "покращує" зображення. Можна ж було по іншому: при тренуванні беремо 720p і порівнюємо з UHD, який отриманий за допомогою АІ з QHD, який в свою чергу отримали з апскейленого FHD. І на кожному етапі картинка все краща і краща. :lol:
Тобто банальна логіка підказує, що якщо в якості еталону береться натив, то той натив і є найякісніший.
Ну а якщо і так не зрозуміло, то можна себе спитати "а що ж той DLSS вдіє при роздільчій 8К у геймера" (чи яка там макс для сучасних рендерів).
kawalot: 01.04.2023 19:06 Не пиши тут такого. Я в темі про монітор подібне написав, то мені мінусяк накидали і розказали, що 4к через длсс/фср краще за нативне 4к, а я просто нуб і нічаво нє панімаю :gigi:
Ну, то мабуть просвітлені, там інший рівень розуміння )
lamer02
Member

Повідомлення

kawalot: 01.04.2023 19:06
Геральт: 01.04.2023 00:11 А хоч вбийте не розумію як апскейл з 720p може бути краще нативу 4к. І ще питання, чи правда що на 4к можна згладжування не включати взагалі?
Не пиши тут такого. Я в темі про монітор подібне написав, то мені мінусяк накидали і розказали, що 4к через длсс/фср краще за нативне 4к, а я просто нуб і нічаво нє панімаю :gigi:
Del
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 01.04.2023 20:11 Той супермодний AI при "тренуванні" порівнює картинку з...нативною. Цікаво чому? Адже DLSS "покращує" зображення. Можна ж було по іншому: при тренуванні беремо 720p і порівнюємо з UHD, який отриманий за допомогою АІ з QHD, який в свою чергу отримали з апскейленого FHD. І на кожному етапі картинка все краща і краща. :lol:
Тобто банальна логіка підказує, що якщо в якості еталону береться натив, то той натив і є найякісніший.
Ну а якщо і так не зрозуміло, то можна себе спитати "а що ж той DLSS вдіє при роздільчій 8К у геймера" (чи яка там макс для сучасних рендерів).
поцікавтесь як працює длсс і чому фср вроді робить те саме, але це інше. поки я лише бачу що у вас є багато часу писати всякі дурниці, но ніяк немає часу просто відкрити статтю по тому як працює длсс.
П.С. пора вже в 23 році зрозуміти що в налаштуваннях графіки є не лише роздільна здатність
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Paradox1306
Та знаю я як воно працює. Апскейл він і є апскейл. Що DLSS що FSR. А в налаштуваннях графіки роздільчу я ніколи і не налаштовую. Ото сюрприз
Відповісти