Легендарний Winamp повертається у вигляді стрімінгового сервісу

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Bender911
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 02.03.2023 16:11
_Andrik_: 02.03.2023 15:35Для мене музику , якщо хто не знає то youtube music йде в комплекті, підбирає досить вдало по тематиці .
Якби там ще функціонал був адекватний, сортування плейлістів банального нема, та навіть нумерації тих пісень щоб ти знав скільки їх в плейлісті. Сам юзаю youtube music по підписці, заради рекомендацій, але функціонал це жах. :lamer:
Знайти вади можна в будь якому інтерфейсі. Вам чьомусь знадобилась нумерація пісень, комусь захочеться скіни як у дідовського вінампу. Проте у музичного сервісу важливо велика бібліотека, гарна якіть і рекомендації. Все інше то за бажанням. Користувався Apple music, Spotify, Deezer, Youtube music - всі нормальні.

P.S. зараз Youtube music не користуюсь, але спеціально зайшов - в бібліотеці в описі кожного плейлиста написана кількість треків, так само у Spotify. Сотування там 3 типи, нема назвою.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Gelonyrum: 02.03.2023 14:01 Пропоную обговорити Легендарний Winamp повертається у вигляді стрімінгового сервісу

Досі користуюсь версією 5.094, люблю коли софт займає мало, ресурсів не від'їдає і робить те, що від нього очікуєш.
https://gyazo.com/ad79433f0bdfb43719a9ecc68ca45ad5
2.9 :super:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Bender911: 02.03.2023 16:42Сотування там 3 типи, нема назвою.
Спочатку новіші/спочатку старіші/вручну (везяти пальцем) це не сортування, це :puke:
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Відколи вперше познайомився в 2001, то й досі слухаю музику на компі через Winamp з класичним скіном - в MP3 та OGG форматі, також використовую WinAMP для редагування ID3v1/ID3v2 тегів. З музики останнім часом якщо слухаю, то треки з улюблених ігор та патріотичні пісні про нинішню війну, видерті мною з Youtube роликів, навряд на стрімінгових сервісах можна було б знайти хоча б третину з цього всього. Але це не часто, частіше слухаю через смартфон або кнопковий телефон, або взагалі музики не слухаю, а слухаю політичну аналітику з Ютуба.
WinAMP оновлений до останньої версії, хоча нічого корисного в ній, у порівнянні зі старішими версіями не знайшов.
maxafon
Member

Повідомлення

jetAudio > winamp
Freezer
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Слушать музыку в винампе ? не , ну я понимаю ностальгия и все такое , но музыку на винампе ... хотя может если бы я был артиллеристом со стажем , то тоже было бы пофиг на чем слушать , оно все равно звучало бы одинаково :gigi:
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я дома слушать музыку не могу... Мне в машине радио хватает и то часто выключаю...
Я вообще последние годы люблю тишину...
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Користувався вінампом другої версії. А от 5 вже геть не зайшла і перейшов на аімп, який стоїть і в телефоні і на компі. Але стрімінговими сервісами не користуюся, максимум кліпи на ютубі.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MORTAL: 02.03.2023 14:11 Foobar, ні не чув
Ну я чув. И шо? Надо его полюбить потому, что тебе нравится?
Classique
Member

Повідомлення

dead_rat: 02.03.2023 14:31
MORTAL: 02.03.2023 14:22 Fen1xz
Все хотят кусок пирога :idea:
Але ж пиріг там тоненький, навіть Спотіфай досі збитковий
https://www.statista.com/statistics/244 ... et-income/
In 2022, Spotify suffered a net loss of 430 million euros.
Ну так в 22 спотифай вроде и выстрелил себе в ногу о новой какой-то где оно стало жить своей жизнью, ложа с прибором на пользователя. Шаманам не надо было быть, чтобы предвидеть.
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

nochnik89: 02.03.2023 15:34 Юзаю винампик со скрином биг бенто ) вполне меня устраивает
Я вот пробовал, но не очень он удобный. В AIMP хоть и не идеально, но поудобней сделано. А классический, конечно, вещь, если надо просто музыку послушать.
SergiusTheBest: 02.03.2023 15:16 Так а плеєр випустять чи ні?
5.9.1 еще в прошлом году выкатили
FarCry
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ммм... меня не переубедят, скорее всего.
Для локальной музыки на компе и смарте стоит Foobar2000.
Стриминг в Hi-Res через Qobuz. Я наверное единственный на этом форуме им пользуюсь. :gigi:
zhenyapan
Junior

Повідомлення

Gelonyrum: 02.03.2023 14:01 Досі користуюсь версією 5.094, люблю коли софт займає мало, ресурсів не від'їдає і робить те, що від нього очікуєш.
у мене 5.31 - у новіших спектр аналізатор не коректно відображає, а тут одразу видно коли 128 кбіт трек роздули до 320 і т.д. :)
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

FarCry: 02.03.2023 20:38на компе и смарте стоит Foobar2000.
+1
Serg IX
Junior

Повідомлення

Ще Nero пам'ятаю
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

oversmoke: 02.03.2023 20:23
MORTAL: 02.03.2023 14:11 Foobar, ні не чув
Ну я чув. И шо? Надо его полюбить потому, что тебе нравится?
Могу тебе только прочувствовать, раз ты любой коментарий в интернете воспринимаешь как принуждение тебя к чему-то
oversmoke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MORTAL: 03.03.2023 14:11 Могу тебе только прочувствовать, раз ты любой коментарий в интернете воспринимаешь как принуждение тебя к чему-то
Могу и тебя пожалеть, раз к любой новости в интернете, ты считаешь нужным оставить комментарий со своими предпочтения. Ты уже выложил фото в инстаграм на фоне открытого окна фубар? Мы все следим за тобой с огромным интересом.
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

FarCry: 02.03.2023 20:38 Стриминг в Hi-Res через Qobuz. Я наверное единственный на этом форуме им пользуюсь. :gigi:
Однако, недешевый сервис! Но Hi-Res 24-бит до 192 кГц, это конечно класс.
Відповісти