Intel підняла рекомендовані ціни на процесори Core 12-го покоління

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kotya
такж інфляція по всьому світу йде. і це тільки початок, я здивований що так мало підняли. ніби % інф побільше буде.
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kotya: 03.01.2023 14:58Може маркетологи переплутали?
Замість зниження - підняли?
Они уже опускали - не помогло.
Решили попробовать наоборот.
Volodya811
Member

Повідомлення

nachtigall: 03.01.2023 14:39
Volodya811: 03.01.2023 13:22

Згоден. Я і писав про реалії ринку. А ринок у нас монополістичний. АМД конкуренцію зараз не робить, ні Нвідіа, ні Інтелу (крім серверного сегменту).
Зображення
Те, що купують ентузіасти - мало, що вирішує глобально. На Заході люди купують готові ПК і ще більше ноутбуків. Це в нас, через низький рівень життя, люди збирають самі або когось просять. В тому числі, і поставити неліцензійну ОС. В США рівень піратства менше 25%.
Nuclear World
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Зачем нужно брать 12 поколение по завышенной цене, когда 13 куда по интереснее ? Логика этого действия совершенно непонятна, просто будут брать 13 поколение.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Nuclear World
просто ціноутворення 13 покоління вже несе в собі врахування інфляції
ziben
Junior

Повідомлення

Ну тепер явно вибір на райзен 5600 впав, ще думав про 12400
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДядяСаша: 03.01.2023 12:26 Щось я такого не пам'ятаю, щоб піднімали ціну на стару лінійку після виходу нової. Бариги то так бувало, але щоб виробник!
Ще одна річ мене стремає: уже довго не завозять Пеньків 12 серії, в принципі кому вони треба, але в старших серіях їх було повно, продавали за копійки. Може це наша місцева тенденція, а може це дифіцит проців Інтел :eek:


В цей час Байден відкриває завод TSMC в Арізоні!
До цієї новини краще підходить ось це
Біле вино
спойлер
[/quote]
l-m
Member

Повідомлення

nachtigall: 03.01.2023 14:39
Volodya811: 03.01.2023 13:22

Згоден. Я і писав про реалії ринку. А ринок у нас монополістичний. АМД конкуренцію зараз не робить, ні Нвідіа, ні Інтелу (крім серверного сегменту).
Зображення
Так це ж роздріб одного магазину.
Он відеокарти Інтела в розріб взагалі не продаються по факту. Але, неймовірним чином, вже відстають за ринковою долею всього на 60% від відях АМД, які продаються всюди сотнями моделей.
Так що...
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

IvanCh: 03.01.2023 14:54це за умови що пропозиція вже готова. тобто є товар, з яким треба щось зробити. Якщо товару нема, і зниження попиту прогнозоване(рецесія)
то виробник заздалегідь коррегує свою пропозицію. Не треба путати співвідношення попиту і проопзицію в моменті та в динаміці.
Ні, цієї умови тут немає. Головна умова - конкурентний ринок. Прогавить виробник А з замовленням згідно своєї частки ринку, то там ще виробників Б, В, Г... вистачить, які не скоротять, а займуть частку того, хто добровільно здає ринкову нішу. І все інакше, як я і написав, на ринках, що близькі до монополії (і схожих ...-поліях).
Але вже навіть на поточному процесорному ринку ніхто не заважає АМД нарощувати виробництво і забрати якусь частку Інтела. Якщо був ринок ємністю в 100 процесорів (І-80, А-20), а через попит скоротиться наступного року до 90 процесорів, то на виході не обов'язкова початкова пропорція, а залежатиме від стратегії кожної з фірм. Просто стратегія нарощування ринкової ніші слабко уживається з максимізацією прибутку тут і зараз, але це ж кому що, про довгострокові ефекти не варто забувати.
maksim2020
Member
Аватар користувача
Звідки: Sunshine State

Повідомлення

Тепер чекаємо на "nvidia підняла ціни на 30хх". Ну а шо? :gigi:
Відповісти