Минулого кварталу поставки відеокарт впали до 6,9 млн пристроїв

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

n+gibat[]r: 29.12.2022 15:50 Зачем вообще нужны эти оверпрайснутые видеокарты?
Раньше хоть в майнинге отбить можно было стоимость, а сейчас какой смысл выкидывать такие суммы?
Чтобы было красиво и плавно, наверное.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цікаво, що такого сталося, що "геймери" перестали карти купувати? Хешрейт... тобто, фпс просів?
P27mre
Junior
Аватар користувача
Звідки: All Ukraine

Повідомлення

Ощущение что пошла битва за FPS и разрешением а не для того чтобы игра у тебя тянула хотя бы 40+ кадров, с момента покупки 3070 хороших игр которые лично подошли бы мне в жанре РПГ вышло всего то ничего, мало хороших игрушек == мало мотивации с каждым годом тратить деньги на безделушки, рабочие и семейные люди меня поймут. Купил Solasta и прошел, в игре на юнити у меня при 5600 райзене и 3070 в городе где 10 нпц идут дропы до 45 кадров при том что игра выглядит очень дешево и требовать там особо нечему.
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Keyser Soze: 29.12.2022 15:53 RTX (real-time ray tracing) - это как NFT: вроде, неплохо, но без него лучше:gigi:
Да, нормально маркетинговый отдел Нвидии прививает ассоциации.
но Nvidia является мастером завоевания внимания и одновременно сохранения высокой маржи .
Типа, без нвидевского шильдика RTX просто RT - это уже не "real-time"?
den888
Member

Повідомлення

Я теж от купив 3070 fe в Штатах, на заміну r290x, вийшла вона мені з розмитненням 23 тисячі. Сказати щоб дорого, ні, дешево, теж ні. Трохи менше споживає, значно холодніша, зрозуміло, що потужніша, скільки там 8 років різниці. Щоб шото воно мені подобалось…ну таке, кіберпанк купив в стімі, побігав 30 хвилин, потім купив rdr2, десь 20 хвилин, а потім тривоги-тривоги, то води набрати, то авто заправити, то якісь ще побутові справи, а потім і на кой воно мені то треба:) А взагалі бариги повинні страждати :D
bez5dva
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

den888: 29.12.2022 17:23 Я теж от купив 3070 fe в Штатах, на заміну r290x, вийшла вона мені з розмитненням 23 тисячі. Сказати щоб дорого, ні, дешево, теж ні.
лол, но сейчас в алло лежит гейминг про за 22к с гарантией...
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Смішно, що серед причин зменшення продаж відеокарт не названа причина завищеної ціни.
jt38
Member

Повідомлення

doc-oc: 29.12.2022 15:10 Рынок завален предложениями. Всякие 1080ti, RX5700XT, RTX2070 продают просто по смешным ценам и с гарантией.
хм... я почему-то на барахолке вижу вот такую картину
спойлер
Зображення
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

jt38: 29.12.2022 20:05
хм... я почему-то на барахолке вижу вот такую картину
смотря где. сегодня после этой новости посмотрел барахолку. видюхи у нас за 30-50% рекомендуемой локальной цены есть
DUKE3D
Member
Аватар користувача
Звідки: CUDA

Повідомлення

мегаоверпрайснутые карты, с коротким текстолитом, но требующие титанических корпусов. Добавьте сюда опасный разъем питания и некоторую сырость на старте. Какие-то артефакты в анимешной нфс
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А де всі особливі люди котрі кричали що ГПУ будуть по 5000 доларів і дорожче ? :lol: їх арештували за борги по кредитам ? :lol:
den888
Member

Повідомлення

bez5dva: 29.12.2022 17:51
den888: 29.12.2022 17:23 Я теж от купив 3070 fe в Штатах, на заміну r290x, вийшла вона мені з розмитненням 23 тисячі. Сказати щоб дорого, ні, дешево, теж ні.
лол, но сейчас в алло лежит гейминг про за 22к с гарантией...
Так. Просто я шукав саме fe, бо вона металева (корпус) і компактна, нагадує мені часи 880 gts. Релігія коротше :)) А замовляв я її зараз скажу в кінці жовтня. Тоді з найдешевших і не гігабайт (бо офіційно продає в рашці) був Asus dual у розетці за 24к
Alex_Lord
Member

Повідомлення

Не знаю, сейчас мне нужно 1080p, ультра 75 фпс, через пару лет 2K 75 фпс, больше не вижу смысла в ближайшее 5 лет, мне хватает того что мне надо а то что предложат(Амейзинг ультра турбо гелекси про RTX 5000)@ все равно не даст ровные 4K 60 фпс.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мне и RTX3050 хватает в разгоне, брал как временную затычку но по факту тянет все игры в которые играю в 60-85 FPS на 2к мониторе на высоких настройках, там где старая GTX1066 даже с разгоном выдавала 30-40 FPS (Horizon: Zero Dawn, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, God of War, Shadow of the Tomb Raider, Divinity: Original Sin 2, Farming Simulator 19, Farming Simulator 22) и смысл мне сейчас что-то лучше брать если новых игр и нет толком да и не поиграть потому что света нет по полдня из-за руссишь швайнов?
Так что можно годик-два подождать адекватных цен хотя бы в $, за грн то понятно что в военное время все только дорожает.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

З цього графіку ясно що амд в жопі і скоро Інтел їх замінить
В принципі не дивно, вони рішили підгравати Нвідії з цінами, тільки при тому поставляти гірший продукт який не дуже хочуть і купляти
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

вот раньше видео карту надо было что бы в браузере видео в высоком качестве глядеть - а сча современные встройки в процессорах справляются - даже начального уровня... как и куча игр что идёт на встройках в приемлемом качестве уровня gt1030... что тоже минус к покупкам новых карт за овер прайс.
просто встройка 1 000 грвн - дискретка уровня встройки 1000-3000грвн... а вот дискретка в три раза быстрее встройки у же в шесть-десять раз дороже...
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Можливо куртка має долю у майнерів. А оскільки народ не дуже поспішає майнерські недопалки розкуповувати, то він вирішив таким чином "стимулувати" геймерів? — Звучить гидотно, але як ми можемо щось змінити?
Можливо спробувати якийсь сервіс, що дає пограти на високих налаштуваннях за абонполату? Надивитись на ті промені, та заспокоїтись?
— Можливо порадьте якийсь?
Дякую.
Inquisitor
Member
Звідки: Винница

Повідомлення

VovaII: 30.12.2022 13:18 Можливо куртка має долю у майнерів. А оскільки народ не дуже поспішає майнерські недопалки розкуповувати, то він вирішив таким чином "стимулувати" геймерів? — Звучить гидотно, але як ми можемо щось змінити?
Можливо спробувати якийсь сервіс, що дає пограти на високих налаштуваннях за абонполату? Надивитись на ті промені, та заспокоїтись?
— Можливо порадьте якийсь?
Дякую.
https://www.cloudwards.net/top-five-clo ... or-gamers/

Колега грав на Shadow, каже сподобалось.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Ghody: 29.12.2022 14:58 А что-то случилось? Или геймеры "внезапно" не хотят покупать видюхи по двойной-тройной цене в отличие от "геймеров" во вранье кожанки?
На жаль це не смішно, а справжня трагедія. Геймери все більше переходять на смартфони, планшети, ігрові приставки-консолі. :weep: А ігри при цьому управляються примітивніше, самі ігри стають більш примітивними й примітивних жанрів, не на комп'ютерах не варто сподіватися на можливості моддингу. Стратегії на консолях взагалі почувають себе в не своїй тарілці, а мобільних стратегій хоч і багато, але вони знову ж таки куди примітивніші.

Відправлено через 5 хвилин 18 секунд:
А я от залишаюся вірним комп'ютеру і не граю на жодних пристроях, крім ПК. Колись давно трохи грав у транспорті в пару ігор на кнопковому телефоні й то не тривалий період. Зараз встановив кілька ігор на смартфон, три штуки навіть купив платні, але все рівно не граю в них. Буде ноутбут - буду час від часу грати на ноутбуці, але ноутбук це той же самий комп, тільки мобільний, в ньому ті ж самі відяхи, тільки мобільні, а ігри так взагалі повністю ті самі.
Відповісти