Ентузіаст створив свій варіант комп'ютера AMD Project Quantum

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут
Ну є люди які плойки на ікси роблять з інших матеріалів з заліза сучасних версій. Perks, був для прикладу, що без мільярда інструментів можна зробити прийнятно.

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
waryag
А може не покажу, бо не хочу?
На трудовому ще в 7-8 класах, робили багато складного.
А про складність моделювання цього кейса хто говорить, ну це...лол.

Відправлено через 59 секунд:
Захар Беркут
Ну один із старих проектів...
Відтворив?
Шось я там не побачив двох гпу.

Відправлено через 2 хвилини 39 секунд:
Люди сидять в інтернеті, вартує тільки загуглити. Сабж, це просто крінж, да воно так і потонуло б аналах юуба, я не знаю звідки редакція ото дістала і навіщо опублікувала, аби було.
Давайте тоді вже паперові лептопи diy, від діточок публікувати.
solomoniks
Member

Повідомлення

gehka3: 07.11.2022 15:45 Кто бурчит - чем вы недовольны?
Парень потратил времени на это дело, явно не один десяток вариантов было пока всё сошлось в работоспособную конфигурацию, выглядит интересно в отличии от гробов 100литровых с окном боковым прозрачным для любителей наблюдать жизнь тараканов/комаров/муравьёв в ргб мерцалочках, готов всю схемотехнику предоставить безвозмездно (в отличии от многих ) - да молодец просто, не тупой потребитель и обгаживатель чужого труда :up:
Поддерживаю :)
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bender_Rodriguez: 07.11.2022 14:34
Creature4O: 07.11.2022 14:18А тут вау новина- чувак надрукував корпус і запхав туди компоненти ПК
Щоб щось друкувати, спочатку все це треба продумати і спроектувати. Він же не скачав все це нашару з тирнета
От що дійсно легше простого, це строчити такі каменти як твій))))
Бачу ти не дуже знаєшся на темі, то скажу що це все не так вже й важко. Треба тільки мати трохи грошей, вільного часу та бажання.
А якщо в когось клепки не вистачає замастирити таку фігню при наявності всього чого треба то прими мої співчуття :gigi:
Відповісти