Microsoft готує до випуску ігровий ноутбук Surface Gaming Laptop

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
andrey7707
Member
Аватар користувача

Повідомлення

s_ta_s: 13.09.2022 22:21 Ekz0rcyst
Таке враження, що пости, написані українською, деяким особам занадто складні для розуміння.
ну і нахєра тут питання мови втикати? тим більше, що пан Ekz0rcyst теж пише українською.
s_ta_s
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ekz0rcyst
Це я просто навів приклад, що діагональ екрану є вторинним чинником відносно ігрового процесу. Коли в мене був ноутбук з екраном 15", то я на ньому нормально грав і не відчував себе цим обмеженим.
andrey7707
Можливо, я недостатньо ясно висловився. Якщо б я писав російською, то було щось на кшталт "русским языком тебе говорю" або "русским по белому", тобто не питання розуміння саме української мови, а питання нерозуміння написаного як такого.
ackstarvinta
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Це якийсь мотлох.
Чим він кращий ніж AERO 15 OLED?
Я думаю по температурах там буде просто треш. А в мене в фурмарку відік 69градусів :)
solomoniks
Member

Повідомлення

Предлагаю обратить внимание на ноуты: https://dreammachines.pl/ua
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Сперечаються про діагональ екрану, а те що в 19мм корпус втиснули 12/14 ядер та дискретку- це по барабану. За те геймінг! :super: :lol:
Yaroslav308
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Creature4O: 14.09.2022 13:20Сперечаються про діагональ екрану, а те що в 19мм корпус втиснули 12/14 ядер та дискретку- це по барабану. За те геймінг!
И в чём же проблема? Есть мобильные игровые ноутбуки и условно мобильные, которые носить дальше чем от стола к кровати уже неудобно, и ЦА у них разная.
Відповісти