Intel підтвердила наявність 16 Гбайт відеопам'яті у Arc A770 та 8 Гбайт у моделі Arc A750

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
NiTr0
Member

Повідомлення

brozzy: 23.07.2022 17:58 Nikolay Yeryomenko
Навіть без тестів можна одразу сказати, що з драйверами все не дуже добре і що на їх доробку не один рік знадобиться. Такий час зараз, залізо без якісного софту не має сенсу.
да, уверен, 3д рендерить они будут без артефактов.
но вот скорость будет гораздо ниже чем у конкурентов.
просто потому, что у конкурентов драйвера не даром по несколько сот мегабайт весят - туда упиханы "оптимизации" (упрощение шейдеров/текстур/прочее там, где это не заметно глазу) под игры ради поднятия фпс в них.
Impulse101
Member

Повідомлення

Конечно больше всегда лучше чем меньше, но в данном случае для всех было бы лучше если бы эта карта была с 8 гб и баксов на 50 дешевле
ViPo
Member
Звідки: Україна

Повідомлення

Impulse101, ніколи не говори за всіх.
Nik_zhm
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Трошки смішить вже ця епопея з інтелами, карти все ще в стірільних тестах показують і постійно обіцяють провести роботу над драйверами, мовляв - не переживайте, Все буде ок, тільки купуйте.

А люди, хто чекав зниження цін, чи новинок від інтел, дочекались курсу роста долара і тепер жаліються, що прогавили момент.

Мораль? Не знаю, придумайте самі
XAMCTBO
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nik_zhm: 25.07.2022 11:34 А люди, хто чекав зниження цін, чи новинок від інтел, дочекались курсу роста долара і тепер жаліються, що прогавили момент.
Карти від інтела нічого нормального не обіцяли, і чекали їх хтось для збільшення конкуренції, щоб дешевше купити амд\нвідіа карту, хтось просто нову залізяку помацати. Чекати їх щоб купити і користуватись.... дуже сумніваюсь.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Учасники мали відповісти на десяток питань, займаючись пошуком підказок та відповідей у матеріалах Intel, на сайті компанії, у соціальних мережах і так далі.
Відібрали тих, хто буде здатний баг англійською написати, роздали їм 300 відях. Ось вам вже команда безкоштовних бета-тестерів.
Для порівняння, зарплатня одного тестера Intel - кілька тисяч баксів.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

taras_cs
І що вони натестять? Максимум нарепортять якіхось багів, але без детального опису і репродакшну це немає цінності
Impulse101
Member

Повідомлення

ViPo: 25.07.2022 09:22 Impulse101, ніколи не говори за всіх.
Согласен, у каждого может быть свое мнение. Но зачем такому слабому чипу 16гб не самой дешевой памяти, мне лично не понятно.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

dead_rat: 25.07.2022 16:04 taras_cs
І що вони натестять? Максимум нарепортять якіхось багів, але без детального опису і репродакшну це немає цінності
Це будуть тестери 1-го рівня. Вони вкажуть, яка гра, які налаштування, де падає.
А далі вже професійні тестери шукатимуть.
В нас так було на роботі: американські клієнти писали "я нажала і фсьо іщезло", а ми вже шукали всією командою той баг
Nik_zhm
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

XAMCTBO: 25.07.2022 12:03
Nik_zhm: 25.07.2022 11:34 А люди, хто чекав зниження цін, чи новинок від інтел, дочекались курсу роста долара і тепер жаліються, що прогавили момент.
Карти від інтела нічого нормального не обіцяли, і чекали їх хтось для збільшення конкуренції, щоб дешевше купити амд\нвідіа карту, хтось просто нову залізяку помацати. Чекати їх щоб купити і користуватись.... дуже сумніваюсь.
Я працюю в магазині техніки, тому я казав про те, що я знав) Є люди, які конкретно відклали апгрейд свого ПК через очікування новинки
Відповісти