Ще одна порція бенчмарків Intel Core i9-13900K та Core i5-13600K

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volosaty
Это не только они, привёл для примера. На том же 3770к и 1080 киберпук идёт со скрипом, когда на 10400 он летает уже
eXceed
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

EvhenS: 21.07.2022 22:35 Коротше розігнали альдер лейк, хто купив 10900 може сидіти на попі рівно.
Я сподіваюсь що це теж відноситься до 10850к, бо я колі брав то думаю 100мгц не коштували 2к грн лишніх)
RomulusXIII
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Не розумію, чому всі розпачають, що Raprot Lake - це просто удосконалена попередня технологія. Вони ж заявляли перед виходом 12 покоління, що реальний буст буде через покоління, тобто раз в два роки. Метеор лейк вже буде на 7нм, відповідно там і приріст і енергоефективність буде краще.
Pathfinder
Member
Аватар користувача
Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Повідомлення

yupi: 22.07.2022 12:15 на них играбельно, где нет процессорной нагрузки.
в онлайн шутерах, типа бф1-5-2042, он будет умирать и привет постоянные статтеры
Так 2042 сам один сплошной статтер. раньше под 3-4 нужно біл слазить с 4х ядер. А теперь нет нужды. 1-5-42 черти что.

Отправлено спустя 3 минуты 42 секунды:
minesweeper: 22.07.2022 03:21
Оце все про топові ЦПУ Штеуда з 2011 року(і2500/і2500к/2600к і т. д.)
Ці ЦПУ зараз настільки актуальні, що б. у. ринок їх продає по штучно, а не на вагу, як АМД-шні того же періоду. Це є індикатором для мене цікавої тенденції.
Ви скажете: - "Ну так що, вони морально застаріли". І я з вами пргоджусь, але це не відміняє того факту, що вони живуть довше, ніж хотілося. Це дуже напрягає компанії, бо їм дуже складно випускати таку продукцію, яку більшість за хотіла б купити та викинути на смітник позапрошлий ПК. Зараз ПК живуть як автомобілі, від заводу до металоприйому може пройти в середньому 10 років
Ну купить на вагу АМД 83ххх. :lol:
Финик вечен. Патенцивал раскрылся. :super:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

RomulusXIII: 22.07.2022 13:17 Не розумію, чому всі розпачають, що Raptor Lake - це просто удосконалена попередня технологія. Вони ж заявляли перед виходом 12 покоління, що реальний буст буде через покоління, тобто раз в два роки. Метеор лейк вже буде на 7нм, відповідно там і приріст і енергоефективність буде краще.
Бо читати не вміють.
-falconer-
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Блін, вчора моніторив ціну на відеокарту (вирішив все ж був RTX3050 взяти) За 12000 знайшов був. Дивлюсь ціна кожен день потроху знижується. Ну, думаю, мабуть вже треба брати, хоча мені рекомендували ще зачекати (бо відеокарти ще дешевшають, тенденція). Вирішив все ж сьогодні замовити... А ціна вже 17500 грн. :eek: :mad: :weep: йо***** р**...
Це якийсь злочин. Не могли вони поступово курс змінювати, одразу треба було на 25%?
Це мені пороблено, чи що? Наважився купити і на тобі. Щось я геть без настрою. Правда, це все туфта на фоні того, що до нас прилетіло вночі. Багато загиблих. Оце біда. А відеокарта, - ну її, ту відеокарту...
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

-falconer-: 22.07.2022 14:47 Блін, вчора моніторив ціну на відеокарту (вирішив все ж був RTX3050 взяти) За 12000 знайшов був. Дивлюсь ціна кожен день потроху знижується. Ну, думаю, мабуть вже треба брати, хоча мені рекомендували ще зачекати (бо відеокарти ще дешевшають, тенденція). Вирішив все ж сьогодні замовити... А ціна вже 17500 грн. :eek: :mad: :weep: йо***** р**...
Це якийсь злочин. Не могли вони поступово курс змінювати, одразу треба було на 25%?
Це мені пороблено, чи що? Наважився купити і на тобі. Щось я геть без настрою. Правда, це все туфта на фоні того, що до нас прилетіло вночі. Багато загиблих. Оце біда. А відеокарта, - ну її, ту відеокарту...
стремно, что +25% к курсу еще не предел, мало того, что все комплектующие были дорогими, а теперь на вес золота техника эта вся, и возникает вопрос об чтении новостей с этого сайта, зачем читать и облизываться если не сможешь иметь :(
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

yupi: 22.07.2022 12:15 на них играбельно, где нет процессорной нагрузки.
в онлайн шутерах, типа бф1-5-2042, он будет умирать и привет постоянные статтеры
Кіберпанк вилітає з 2600к.
ImperiumAeternum
Member

Повідомлення

Ektalion: 22.07.2022 19:57 Кіберпанк вилітає з 2600к.
В патче 1.3 добавили поддержку процессоров без AVX, разве после этого проблема не исчезла?
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

ImperiumAeternum
2600k - там есть avx .

вижу из-за курса эра зеонов снова начинает расцветать. А я только матеря на lga 1700м решил начать возить в полной мере. Вижу, что xeon 2630 v3 за килограм гречки все это добро вывезет и хотя бы будет продаваться.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Ektalion: 22.07.2022 19:57
yupi: 22.07.2022 12:15 на них играбельно, где нет процессорной нагрузки.
в онлайн шутерах, типа бф1-5-2042, он будет умирать и привет постоянные статтеры
Кіберпанк вилітає з 2600к.
Может это у вас проблема т.к. у других её нет как и с 3770, статтеры есть да, но вылетов небыло, когда у меня ещё был 2600к немного баловался в киберпанк ещё в первые месяцы после выхода и вылетов не наблюдал как и мой друг на 3770.
Ektalion
Member
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Melofon: 22.07.2022 23:31 Может это у вас проблема т.к. у других её нет как и с 3770, статтеры есть да, но вылетов небыло, когда у меня ещё был 2600к немного баловался в киберпанк ещё в первые месяцы после выхода и вылетов не наблюдал как и мой друг на 3770.
Проблема була конкретно не у мене, а у друга, він тому закинув гру. Я не мав цього процесора. Він спеціально для неї купив ртх 2080 улюлюпер, а процесор вирішив ще не міняти. Наскільки я пам'ятаю.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Ektalion

Очень умно не менять процессор покупая такую карту :gigi:
Guest003
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ, Україна

Повідомлення

Ні дякую, мені і на адм кайфово :)
Відповісти