Драйвер GeForce 398.82 (WHQL) оптимизирован для World of Warcraft и Monster Hunter World

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Scorpio
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

[quote="WWQ"]перед тем как выйдут новые видики от зеленых надо будет крайний релиз дров забекапить... и спустя месяц-два затестить производительность паскалей...

Ніхто і ніколи спеціально не занижує швидкодію ексклюзивно для попереднього покоління карт! Це повна маячня, яку придумують "зацікавлені вболівальники" за зелену команду)
Насправді, відбувається цілком закономірне заточення (оптимізація) драйверів у першу чергу під нове покоління карт, щоб використати потенціал нової архітектури ефективніше, а під попередні серії карт драйвера вже оптимізовані на 99% і тому природно, що нові карти після оновлення ПЗ, як правило, покращують свої результати в бенчмарках та іграх, в той час як попередні ні, ну або на непомітну величину. Але точно не погіршують, як деякі хочуть це нав'язати.
До того ж оновлення може бути корисне, а деколи ще й необхідне і для старіших карт, оскільки підвищення фпс не єдине, що може принести оновлення. Це можуть бути різні фікси багів, фризів, вилетів, артефактів тощо.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scorpio: Ніхто і ніколи спеціально не занижує швидкодію ексклюзивно для попереднього покоління карт!
Ну все, раз Вы так сказали, то у меня аш отлегло... а я то думал...
Тесты проводить не буду ,поверю наслово.
Freem-freem
Member
Аватар користувача
Звідки: "${Kharkiv}"

Повідомлення

WWQ:проверим, дыма без огня не бывает.
Есть только паранойя и зрада кругом :D
Из последнего, что у меня было: 970 (пользовался пол года), 980ти (пользовался 2 года) и вот 1080ти (уже более года), ниразу не падала производительность от обновления дров.
Zenux
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ: Тесты проводить не буду ,поверю на слово.
На старые карты забивают игроделы, а не Нвидиа.
Freem-freem:...ни разу не падала производительность от обновления дров.
Поддерживаю.
kyon
Member

Повідомлення

Вроде всё работает, ePSXe работает как и работал, сегодня гонял Tales of Destiny, фпс удовлетворительный :gigi:
Я бы и не обновлял, без экспириэнса и нафик не надо, но раз обновился через экспириэнс то пусть будет (с) обломофф
Відповісти