Опубліковано перші результати тестів процесорів AMD Ryzen 9000X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

aaleksandrenko: 12.10.2024 22:20
Vlaad13: 12.10.2024 19:03
у меня совсем не горит
7800х3д топ проц для игр хотя стоимость в 19к возможно не совсем адекватна.
9000х3д будет стоить около 28к и мне интересно сколько людей его купят
7800X3D не так щоби був топ ціна/фпс.
Зараз юзаю в 2к 7500ф замість нього. різниця в фпс пару відсотків. різниця в ціні 4.5 рази
Всегда так было - чем мощнее тем дороже и невыгоднее :dontknow:

Відправлено через 2 хвилини 10 секунд:
Bucho: 12.10.2024 22:21
Vlaad13: 12.10.2024 21:31 А можно ссылку на 7800x3d за 14к? :lol:
На Лох юа его ща вообще нет как и у нас на форуме
Те кто смог купить его за 15 к большие молодцы и вряд-ли в ближайшее время кто то его продаст так как 9000х3д на 5% лучше при цене в 50% больше
За 14К не немає напевно, а от за ~10К грн по тодішньому курсу ~37.4 (покупка майже річної давнини) - ось будь ласка.
спойлер
R7-7800X3D_Ali.jpg
І по цьому прайсу (і навіть нижче $250) їх можна було купувати майже щомісяця на стандартних розпродажах на протязі останнього року. Тільки-но недавно ціни полізли вверх.
Ну так мы про сейчас и разговариваем
Раньше и биток был по 100$ - только толку нам сейчас от этой инфы
Я конечно очень рад что когда то там, где то там можно было за недорого его купить :facepalm:
Что мне с этой инфой теперь делать? Ещё и курс 37 вспомнили :laugh:
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Vlaad13: 12.10.2024 22:23 Ну так мы про сейчас и разговариваем
Раньше и биток был по 100$ - только толку нам сейчас от этой инфы
Я конечно очень рад что когда то там, где то там можно было за недорого его купить
Ще в кінці цього серпня, на розпродажі, я трохи ще одного не купив взагалі за 246 баксів...
Потрібно було закрити купон на 500 баксів в комплект до гібридного інвертера за ~$260. Чи камінцем чи другим таким же інвертером.
Вирішив взяти 2 інвертера.
Отже для тих хто справді хотів придбати 7800X3D занедорого - у тих був мінімум цілий рік часу з ціною близько 10К грн...

Відправлено через 3 хвилини 40 секунд:
Vlaad13: 12.10.2024 22:23 Что мне с этой инфой теперь делать? Ещё и курс 37 вспомнили :laugh:
Читай нижче: $246 * 41.5 = ~10200грн - ціна на серпень 2024 року.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bucho: 12.10.2024 22:38 Читай нижче: $246 * 41.5 = ~10200грн - ціна на серпень 2024 року.
Вы все прочитали но так ничего и не поняли
За сколько я могу сейчас, вот в данный момент времени, купить 7800х3д ?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Я еще понимаю прогнозировать дальнейшее изменение цены - ОК.
Но какое дело должно быть до того что было раньше с ценником.
Ему нужно типа сесть и расплакаться или машину времени изобретать :lol:
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Vlaad13: 12.10.2024 22:41 Вы все прочитали но так ничего и не поняли
За сколько я могу сейчас, вот в данный момент времени, купить 7800х3д ?
У тебе проблеми з розумінням чи що? Я ж написав, що ціна в 10К грн була майже цілий рік. Хто тобі лєкарь, що мамка грошей не давала...
Чи чекав нєфонатов з ЛОХа, щоб махнути свій неліквід на х3д, та ще й так щоб на "обмить" залишилось?
Востаннє редагувалось 12.10.2024 22:47 користувачем Bucho, всього редагувалось 1 раз.
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 12.10.2024 22:41 Я еще понимаю прогнозировать дальнейшее изменение цены - ОК.
Но какое дело должно быть до того что было раньше с ценником.
Ему нужно типа сесть и расплакаться или машину времени изобретать :lol:
и вот с этими людьми я о чем то пытаюсь дискутировать представте себе :banghead: :lol:

Відправлено через 26 секунд:
Bucho: 12.10.2024 22:45
Vlaad13: 12.10.2024 22:41 Вы все прочитали но так ничего и не поняли
За сколько я могу сейчас, вот в данный момент времени, купить 7800х3д ?
У тебе проблеми з розумінням чи що? Я ж написав, що ціна в 10К грн була майже цілий рік. Хто тобі лєкарь, що мамка грошей не давала...
пожалуй на этом и закончим :beer:
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Earanak: 12.10.2024 22:41 Я еще понимаю прогнозировать дальнейшее изменение цены - ОК.
Но какое дело должно быть до того что было раньше с ценником.
Ему нужно типа сесть и расплакаться или машину времени изобретать :lol:
Припустимо через місяць, на 11.11, китайці знов ціну в 250 намалюють. Ви думаєте, що для таких форумних піонерів як Vlaad13 щось від цього зміниться?
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Bucho, мне до этого нету никакого дела что бы думать об этом. Кто что покупает и когда у него есть деньги/желание это сугубо его проблемы. К тому же мало ли что у человека в жизни может случится, еще пол года назад я мог пойти себе купить хоть пять штук 4090 и еще бы сдачи осталось, прямо вот сейчас например я себе и 7800X3D не смог бы купить. Мало ли что у человека было в период когда можно было с забугорных пердей по талонам 7800X3D купить за 250$... Или может он принципиально покупает только в локальных магазинах или этих талонов у него нету. Мне то что до этого. Когда сможет и захочет тогда и купит. Не купит - да и какое нам дело.
Bucho
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Earanak: 12.10.2024 22:56 Bucho, мне до этого нету никакого дело что бы думать об этом. Кто что покупает и когда у него есть деньги/желание это сугубо его проблемы. К тому же мало ли что у человека в жизни может случится, еще пол года назад я мог пойти себе купить хоть пять штук 4090 и еще бы сдачи осталось, сейчас я себе и 7800X3D не смог бы купить. Мало ли что у человека было в период когда можно было с забугорных пердей по талонам 7800X3D купить... Или может он принципиально покупает только в локальных магазинах. Мне то что до этого, я не продаю железо что бы меня парило это все. Когда сможет и захочет тогда и купит.
Мені теж нема діла до його проблем. Був запит показати де можна купити 7800х3д за 14К, я показав де ну дуже довгий час була ціна в ~10К.
Так, на разі такої ціни (десь ~1.5 місяці) на Алі немає. Цілком можливо що наприклад завтра, через тиждень, чи через місяць знов буде...
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bucho: 12.10.2024 23:07
Earanak: 12.10.2024 22:56 Bucho, мне до этого нету никакого дело что бы думать об этом. Кто что покупает и когда у него есть деньги/желание это сугубо его проблемы. К тому же мало ли что у человека в жизни может случится, еще пол года назад я мог пойти себе купить хоть пять штук 4090 и еще бы сдачи осталось, сейчас я себе и 7800X3D не смог бы купить. Мало ли что у человека было в период когда можно было с забугорных пердей по талонам 7800X3D купить... Или может он принципиально покупает только в локальных магазинах. Мне то что до этого, я не продаю железо что бы меня парило это все. Когда сможет и захочет тогда и купит.
Мені теж нема діла до його проблем. Був запит показати де можна купити 7800х3д за 14К, я показав де ну дуже довгий час була ціна в ~10К.
Так, на разі такої ціни (десь ~1.5 місяці) на Алі немає. Цілком можливо що наприклад завтра, через тиждень, чи через місяць знов буде...
Шансы на захват земли инопланетянами смотряться гораздо выше чем падение цены на 7800х3д, если учесть тот факт - что амд прекратило производство 7800x3d :laugh:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Vlaad13, ну судя по тому что в новостях пишут не полностью сняли пока что а ощутимо сократили поставки и замедлили возвраты по гарантии.
Но да, тенденция такова... Так еще и получается сокращение производства совпало с двухкратным повышением спроса - https://i.imgur.com/uMPYZBH.png
Xbill
Junior

Повідомлення

Volodya811: 12.10.2024 12:43
Phos4: 12.10.2024 12:25 Volodya811
Та ніхто і не каже що це критично, просто в них чорна полоса і вони дуже швидко втрачають позиції, можливо вони зроблять висновки і вийдуть з цієї ситуації кращою компанією, а можливо понадіються що їх і далі нестиме вперед віра їх старих фанатів в те що власники амд по 3 бсода ловлять перед кожним увімкненням пк.
Розумієте, у чому справа. х86 - це архітектура Інтела. І Інтел цю архітектуру підтримує. Працює понад 10 тис. програмістів. АМД завжди робила клони х86, які, в певні періоди, могли бути кращими за "оригінал". Але, це не відміняє того, що АМД до сьогоднішнього дня не має, навіть, свого компілятора під цю архітектуру, і далі залишається компанією другого ешелону, стратегія якої - "урвати частину ринку від компанії першого ешелону". Так, АМД запропонувала Х86-64, але на цьому все. Якщо Інтел - ляже, то і АМД ляже миттєво.
Це розуміють усі на ринку. Тому, навіть, якщо, у Інтела в певний період часу будуть за деякими характеристиками гірші процесори, то більшість буде купувати Інтел всерівно. Як мінімум тому, що з оригіналом завжди менше проблем, ніж з клоном.
Нахіба той інтеловський компілятор. Майже всі юзають gcc чи llvm або щось від майкрософта якщо під вінду. А там шо інтел шо амд додають свої оптимізації.
Власний компілятор то вже далеке минуле. Ви ще watcom згадайте.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Xbill
Інтел теж юзає LLVM вже кілька років. Тільки фронт там не clang, а свій власний, і бекенд, здається, також правлений. І, очевидно, комусь воно треба, наприклад тим кого хвилює продуктивність https://indico.cern.ch/event/1106734/se ... %20ICX.pdf стр 52-53
Відповісти