Чутки: реліз відеокарт GeForce RTX 50 (Blackwell) перенесено на початок 2025-го

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Enjthesilence: 23.07.2024 12:33 ти все ще не розумієш, як працює сцена у графіці і що важче рендерити
Мені й не треба розуміти. Бачу картинку і бачу вимоги, порівнюю з іншою картинкою та іншими вимогами. Розумію, яка комбінація мені підходить краще )
Борщ: 23.07.2024 13:12 І з цими людьми я, напевно, ходжу поряд по вулицям. І ці люди мають право голосу.
Є гра, де дзеркало виглядає як дзеркало. А є гра де дзеркало (та й вікна також) виглядає як чорт зна що. А ви (не тільки ти) тут намагаєтесь пояснити, що таке дзеркало то є ок, бо графіка в іграх просто захмарна і швидкодії 4090 на дзеркало вже, вибачайте, не вистарчає. Врешті-решт взагалі звалюєшся на особистості .
Так, ходиш по вулицях. А може й лікуєшся в когось зі своєю думкою :gigi:
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

man1242: 23.07.2024 06:48 Лично мое мнение лучше стремится к достижению 1000гц мониторам чем сидеть в 30фпс и наблюдать шум в виде трассировки.
А особисто моя думка - краще прагнути до 30 фпс на 8K@60 Гц дисплеях, і це вже на сьогодні з легкістю можливо, але на жаль таких дисплеїв майже не роблять, мерехтливі телики 55" від Самсунг не хочу, та й ті в новій лінійці цього року припинили виробництво. :weep: :weep: :weep:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Геральт: 23.07.2024 15:18
Enjthesilence: 23.07.2024 12:33 ти все ще не розумієш, як працює сцена у графіці і що важче рендерити
Мені й не треба розуміти. Бачу картинку і бачу вимоги, порівнюю з іншою картинкою та іншими вимогами. Розумію, яка комбінація мені підходить краще )
Борщ: 23.07.2024 13:12 І з цими людьми я, напевно, ходжу поряд по вулицям. І ці люди мають право голосу.
Є гра, де дзеркало виглядає як дзеркало. А є гра де дзеркало (та й вікна також) виглядає як чорт зна що. А ви (не тільки ти) тут намагаєтесь пояснити, що таке дзеркало то є ок, бо графіка в іграх просто захмарна і швидкодії 4090 на дзеркало вже, вибачайте, не вистарчає. Врешті-решт взагалі звалюєшся на особистості .
Так, ходиш по вулицях. А може й лікуєшся в когось зі своєю думкою :gigi:
ага, ну назви мені з останнього покоління ігор, хоча б декілька де "дзеркало виглядає як дзеркало", Хітман (він абсолютно аутдейдет по графіці, який працює на кожному калькуляторі, але ок, зарахуємо)
так і дійсно, нажаль швидкодії не вистачає) продублюй повністю сцену у ав чи ласт оф ас, наприклад. у тебе і без цього там кипить гпу не на максимальних налаштуваннях. для 4090 може швидкодії і вистачить, а от для тебе чи мене - ні, тому розробники "б'ють, бруднять, ховають" дзеркала у ааа іграх, а не тому що пан хуанг заніс усім гроші, навіть тим у кого ртх немає в грі, ще навіть до самої імплементації рт в іграх, це стара практика, ось і все.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Enjthesilence: 23.07.2024 16:50 ага, ну назви мені з останнього покоління ігор, хоча б декілька де "дзеркало виглядає як дзеркало", Хітман (він абсолютно аутдейдет по графіці, який працює на кожному калькуляторі, але ок, зарахуємо)
так і дійсно, нажаль швидкодії не вистачає) продублюй повністю сцену у ав чи ласт оф ас, наприклад. у тебе і без цього там кипить гпу не на максимальних налаштуваннях. для 4090 може швидкодії і вистачить, а от для тебе чи мене - ні, тому розробники "б'ють, бруднять, ховають" дзеркала у ааа іграх, а не тому що пан хуанг заніс усім гроші, навіть тим у кого ртх немає в грі, ще навіть до самої імплементації рт в іграх, це стара практика, ось і все.
Можу навіть показати )
Швидкодія +/- та сама, що і без дзеркала. Тобто катастрофічної просадки саме через дзеркало немає.
От не памятаю, що там в гогвардсі було.

Изображение
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Геральт: 23.07.2024 17:02
Enjthesilence: 23.07.2024 16:50 ага, ну назви мені з останнього покоління ігор, хоча б декілька де "дзеркало виглядає як дзеркало", Хітман (він абсолютно аутдейдет по графіці, який працює на кожному калькуляторі, але ок, зарахуємо)
так і дійсно, нажаль швидкодії не вистачає) продублюй повністю сцену у ав чи ласт оф ас, наприклад. у тебе і без цього там кипить гпу не на максимальних налаштуваннях. для 4090 може швидкодії і вистачить, а от для тебе чи мене - ні, тому розробники "б'ють, бруднять, ховають" дзеркала у ааа іграх, а не тому що пан хуанг заніс усім гроші, навіть тим у кого ртх немає в грі, ще навіть до самої імплементації рт в іграх, це стара практика, ось і все.
Можу навіть показати )
Швидкодія +/- та сама, що і без дзеркала. Тобто катастрофічної просадки саме через дзеркало немає.
От не памятаю, що там в гогвардсі було.

Изображение
і що ти мені скинув? ти за вампіра граєш? це нормальне віддзеркалення? короче, ясно
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Enjthesilence: 23.07.2024 17:15 і що ти мені скинув? ти за вампіра граєш? це нормальне віддзеркалення? короче, ясно
Так треба було підійти ближче або кут змінити. А може й немає модельки для Ві (там крива тінь при біганині чого варта). Але це не проблема дзеркала, як такого. Все, що має моделі, віддзеркалюється.
До речі, знаєш, чому воно нормальне? Тому що напівпрозоре. З іншого боку є кімната, з якої видно оцю (де зараз ГГ). Тобто дзеркало, я так розумію, рендериться як колись. І нічого з картою не сталось.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Геральт: 23.07.2024 17:34
Enjthesilence: 23.07.2024 17:15 і що ти мені скинув? ти за вампіра граєш? це нормальне віддзеркалення? короче, ясно
Так треба було підійти ближче або кут змінити. А може й немає модельки для Ві (там крива тінь при біганині чого варта). Але це не проблема дзеркала, як такого. Все, що має моделі, віддзеркалюється.
До речі, знаєш, чому воно нормальне? Тому що напівпрозоре. З іншого боку є кімната, з якої видно оцю (де зараз ГГ). Тобто дзеркало, я так розумію, рендериться як колись. І нічого з картою не сталось.
я тобі в самому початку казав, що в більшості ігор від першої особи, моделька від третьої виглядає максимально всрато як плейсхолдер, це в кб можна зрозуміти подивившись хоча б на тінь і для цього під дзеркала, ніхто не анімує ці модельки
Який кут, ти стоїш напроти дзеркальної поверхні, ахах, і там повинна бути твоя моделька. ні, там просто інша кімната, а не дзеркальна цій. приклад супер тупий, де навіть не відображується гг, браво.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Enjthesilence: 23.07.2024 18:14 Який кут, ти стоїш напроти дзеркальної поверхні, ахах, і там повинна бути твоя моделька. ні, там просто інша кімната, а не дзеркальна цій. приклад супер тупий, де навіть не відображується гг, браво
Це ти тупиш. Якщо повноцінної моделі Ві в грі нема, то і відображатись там нема чому. Ві прозорий, типу.
За склом інша кімната, і от якщо ти в ту іншу зайдеш (там є двері), то побачиш крізь оце скло-дзеркало кімнату де зараз ГГ, ідентично зображенню в дзеркалі. Тобто рушій чи так чи сяк повинен цю (де зараз ГГ) рендерити. І карта від того не згоріла. Так що байки про "надзвичайну складніть сучасних дзеркал" лиши комусь іншому.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Геральт: 23.07.2024 18:21
Enjthesilence: 23.07.2024 18:14 Який кут, ти стоїш напроти дзеркальної поверхні, ахах, і там повинна бути твоя моделька. ні, там просто інша кімната, а не дзеркальна цій. приклад супер тупий, де навіть не відображується гг, браво
Це ти тупиш. Якщо повноцінної моделі Ві в грі нема, то і відображатись там нема чому. Ві прозорий, типу.
За склом інша кімната, і от якщо ти в ту іншу зайдеш (там є двері), то побачиш крізь оце скло-дзеркало кімнату де зараз ГГ, ідентично зображенню в дзеркалі. Тобто рушій чи так чи сяк повинен цю (де зараз ГГ) рендерити. І карта від того не згоріла. Так що байки про "надзвичайну складніть сучасних дзеркал" лиши комусь іншому.
А якщо немає змоги відзеркалити кімнату з іншого боку, яким чином виходити з ситуації?
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Enjthesilence: 23.07.2024 18:34 А якщо немає змоги відзеркалити кімнату з іншого боку, яким чином виходити з ситуації?
Дизайнити рівні так, щоб змога була. Ну, або не чіпляти дзеркало там, де змоги нема. Та мені в принципі все одно, як вони там викручуватись будуть. То ж не моя проблема. От в Forza дзеркала на авто працюють, а в 2077 ні. При тому, що остання ніби як більш просунута в плані графіки/технологій. Я б і древнючу ETS2 згадав, але ж там графіка примітивна і комп справляється як і в Forza. А з 2077 бідака, не справляється. Зате з напастованим асфальтом Path tracing :gigi:
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Lekrs: 22.07.2024 19:36 Можливо тоді і розроби почнуть в оптимізацію...
Оптимизация она МНОГО человекочасов=денег стоит - и надо что бы кто то за неё заплатил.
Vlaad13: 22.07.2024 20:58Не хватает только отрицателей дисплеев 60+ герц
Дисплеи есть, но вот с измерением Гц у них проблема... или дешевый монитор - но "Гц." не настоящие, или сильно дорогой... .
Firebrand: 22.07.2024 23:54 ранний физикс
он аппаратным был... это потом когда на него забили он программным стал и везде стал БЫСТРО работать.
xTIMKAx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Винница

Сообщение

Inqizitor2022: 22.07.2024 17:58
Firebrand: 22.07.2024 17:55
пока что ты, дружочек, очень смахиваешь на зеленого сектанта, раз пишешь такие бредни. :gigi: особенно про отсутствие мыла, сходи на первую страничку, глянь мой скриншотик))
На 4090 и без всякого трейсинга всё отлично играется с большим фпс. А вот не на 4090 уже в высоких разрешениях начинаются проблемы.
Сейчас бы покупать карту за 2к бачей и играть без ртх
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

xTIMKAx: 23.07.2024 19:18
Inqizitor2022: 22.07.2024 17:58 На 4090 и без всякого трейсинга всё отлично играется с большим фпс. А вот не на 4090 уже в высоких разрешениях начинаются проблемы.
Сейчас бы покупать карту за 2к бачей и играть без ртх
и на 60 герцах :laugh:
Earanak
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Мне например пофиг сколько там видяха стоила, это нисколько меня не обязывает юзать RT в случае если он меня чем то не устраивает.
Это так же и не обязывает играть только в ААА-Синглы требовательные. Спокойно себе с 4090 прошел тонну инди-срани всякой и кучу сессионок переиграл.
Вообще не пойму как это должно работать, купил 4090 и все - теперь ты обречен играть только в Cyberpunk с Path-Tracer-ом что-ли :gigi:
Такой не переиграл во все требовательные игры с RT и все, видяха выходит не окупилась :laugh:
В общем не думаю что люди с 4090 думают об этом именно в таком ключе... Или я такой один.
zaqik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Душниличі

Сообщение

реліз відеокарт GeForce RTX 50 (Blackwell) перенесено на початок 2025-го
Ладно бы релиз, но анонс-то, анонс можно делать не за две недели до старта продаж, или разучились?!! А то "утечек" что-то совсем мало, хочется хотя бы понимать, какая у блеквела будет киллер фича ( :gigi:) наподобие длсс3 у ады.
Ответить