Windows 11 не поддерживает процессоры старше трех лет

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
clickw0w
Junior

Повідомлення

Это точно форум оверклокеров? Проверьте "список совместимых процессоров" последней сборки вин10, многие тоже "удивятся" тому, что их процессора нету в списке?
divinity
Member

Повідомлення

alexS123: 26.06.2021 19:24 Я бы даже спросил нахиба "на корпоративных компах" стоят "древние кор дуо"? Это что за корпорация такая, где hardware 20-ти летней давности?
корпоративка это не обязательно корпорации, просто фирма, госучреждения особенно не любят обновляться, но там и 10ку врядли на кор2 ставили. А вообще это 15-11 лет назад было, а не 20 :) Но тоже давненько :shuffle:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

divinity: 26.06.2021 20:36корпоративка это не обязательно корпорации
А то наче корпорації будуть щасливі. У нас зараз закупляються ноути на 8му поколінні по якомусь там багаторічному контракту, що прям на грані. Так це свіжий контракт, пару років тому був інший з мало не хасвелами.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

8700k подходит и ладненько
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

divinity: 26.06.2021 17:52вы меня извините, но нахрена на корпоративных убитых компах на кор2дуба ставить десятку? Там явно озушки не больше 4 гб, семерка с ушами
Почему нет, особенно если туда ставится 8 Гб памяти и квад за 200 с алишки?
alexS123: 26.06.2021 19:24Я бы даже спросил нахиба "на корпоративных компах" стоят "древние кор дуо"? Это что за корпорация такая, где hardware 20-ти летней давности?
Естественно, уже не корпорация, по соотношению цена-качество выходит неплохо.
love_is
Member
Звідки: Херсон,

Повідомлення

Народ. не будем парится. выкатят сборки, почистят, и все будет работать. Что бы и кто там не делал даже на уровне по встроеного в сам поц, ибо что то что единички да нолики, все будет работать. Вон нвидеа облажалась когда встроила в прог ограничитель, а хакеры взломали фишку и все норм работает
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Overclockers.ua
bycicle: 26.06.2021 15:04читайте что пишут
А ты хорош :lol:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

love_is: 26.06.2021 21:21выкатят сборки
Йшов 2021й рік, дивні люди все ще ставлять збірки :laugh:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Scoffer: 26.06.2021 19:55 А по факту що ми маємо з того з чим зіштовхнеться пересічний юзверь в GNU в якості десктопа:
- повна содомія і вакханалія в desktop environment. Хто в ліс, хто по дрова. "Застарівші" віндозні проги з попередніх вінд - дитяча забава в порівнянні
- основному законодавцю мод в GNU, червоношапкі, абсолютно по барабану на десктопи. От від слова зовсім. Так що ніяких подвижок не намічається навіть в теорії.
- пекло з залежностями. Так і бачу як юзверь для того щоб запустити якусь дуже важливу програмулину 5-річної давнини, збирає з неї flatpak чи snap пакети :laugh:
- відсутність MS Office, котрий стандарт де-факто. Тут або уломати МС, або допилити вайн до того стану щоб він таки запускав важливі проги, а не сторічні ігрульки.

Причому хочу зауважити, що у Android/Linux жодної з вищезгаданих проблем немає. І якщо ми доживем до лінукса на десктопі, то це буде андроїд (звісно з гуглівськими телеметріями :laugh: ) але ніяк не GNU
Я багато років адмінив сервера CentOS/Debian і ось коли на роботі постала задача економії бюджетних коштів повністю наступив на всі граблі, що ви назвали.
По-перше користуючись CentOS на серверах почали її ж ставити на Десктопи і якщо сервері рішення відполіровані до блиску під самостійну роботу чи зв'язку з cPanel/Vesta/Webmin/etc то на десктопі при спробі встановити звичайний відеоплеєр требу було задовільнити 3 залежності, а для однієї з цих 3 залежностей потрібно ще 10...
По-друге звикання до ПО Windows, замість користування gimp/gigolo/etc лізли в wine та ставили .exe
По-третє цє сумісність девайсів, пів дня задовільняєш умови принтеру - він починає друк і кричиш УРААА, а потім виявляється, що більше 1 сторінки не друкує, після сну принтеру чи ПК - не друкує.
По-четверте MS Office - його просто нема, а аналоги OpenOffice/LibreOffice м'яко кажучи щось складання просто тексту ламають.

Android/Linux я спробував... не те. Через декілька місяців спроб кріплення милиці на граблі зрозуміли свої помилки. Серверне в сервері, на декстопи Linux Mint, забуваємо про wine и 5-ти річне ПО, тільки актуальне, тільки з підтримкою і бажано напряму з менеджеру ПО, старі принтери на утилізацію - нові незалежні з підключенням до мережі (натиснув 1 кнопку і документ сканує з двох сторін напряму на самба сервер, взяв телефон і друкуєш, коли побачили ці функції то подумали, що це дитячий лепет, а через декілька місяців без цього працювати не можуть :gigi: ), рапорта та таке інше друкувати нема проблем в LibreOffice, тільки Time New Roman добавляємо. І ось через 5 років новий підхід прижився, плюються, хочуть Windows але працюють всі за виключенням бухгалтерів та монтувальників із-за їх ПО. Взагалі Google давно перестав випускати софт на 32 битні ПК, google chome тільки на х64 і в чомусь вони мають рацію, так що я повністю підтримую політику компаній на рахунок нового софту під нове залізо, але з багатьма аспектами не згоден. Сам декілька років використовую на ноуті тільки лінукс для роботи та дому, навіть в доту 2 граю з лінукса, хоч маю з заводу win 10 pro (там софт для відеонагляду, прошивок радіостанцій і щось забув WoT :gigi: ) :beer:
Ostin
Member

Повідомлення

clickw0w: 26.06.2021 19:59 Это точно форум оверклокеров? Проверьте "список совместимых процессоров" последней сборки вин10, многие тоже "удивятся" тому, что их процессора нету в списке?
То есть представители огромной корпорации попросту некомпетенты? Ясно-понятно...
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 26.06.2021 21:33
love_is: 26.06.2021 21:21выкатят сборки
Йшов 2021й рік, дивні люди все ще ставлять збірки :laugh:
А чим вам збірки не вгодили? (Я про нормальні, а не всяких уралсофтів і овгорських) Я скажу навіть більше, через вихід 10 з її телеметрією збірок стало тільки більше)
clickw0w
Junior

Повідомлення

Ostin: 26.06.2021 21:54
clickw0w: 26.06.2021 19:59 Это точно форум оверклокеров? Проверьте "список совместимых процессоров" последней сборки вин10, многие тоже "удивятся" тому, что их процессора нету в списке?
То есть представители огромной корпорации попросту некомпетенты? Ясно-понятно...
Компетентны, просто никто не хочет ГАРАНТИРОВАТЬ совместимость с 10 тысячами камней, большинство из которых софтово патчились производителем под конкретные ОС раньше, а то и похуже костыли выкатывали.
Ostin
Member

Повідомлення

clickw0w: 26.06.2021 22:12 Компетентны, просто никто не хочет ГАРАНТИРОВАТЬ совместимость с 10 тысячами камней
И чем же отличается первая серия райзен от второй, раз ее не добавили в МИНИМАЛЬНЫЕ требования к железу? Или просто маркетинг проплаченный?
alelalel
Junior

Повідомлення

Люди, что делать?У меня ноут asus x54h 2011 года выпуска, мне теперь не обновиться до 11й винды?
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 26.06.2021 22:11А чим вам збірки не вгодили?
у него святая вера в то, что если дать ОС установиться по канонам МС и пройти все круги Ада обновлений, то выстраданная таким образом ОС будет идеально работать))
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Gelonyrum: 26.06.2021 22:11
Scoffer: 26.06.2021 21:33
Йшов 2021й рік, дивні люди все ще ставлять збірки :laugh:
А чим вам збірки не вгодили? (Я про нормальні, а не всяких уралсофтів і овгорських) Я скажу навіть більше, через вихід 10 з її телеметрією збірок стало тільки більше)
Сразу ассоциация с виндовс зверь хр и если в те времена это ещё было оправдано то сейчас вот вообще не вижу никакого смысла, даже больше, я категорически против всяких "ускорителей", "установщиков драйверов" и всего запускаемого с торрентов, не говоря уже про влезание в ОС левых рук. :rotate:
movi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alelalel: 26.06.2021 22:27Люди, что делать?У меня ноут asus x54h 2011 года выпуска, мне теперь не обновиться до 11й винды?
Так друже, гейм овер. Викно поруч, если шо(....
clickw0w
Junior

Повідомлення

Ostin: 26.06.2021 22:13
clickw0w: 26.06.2021 22:12 Компетентны, просто никто не хочет ГАРАНТИРОВАТЬ совместимость с 10 тысячами камней
И чем же отличается первая серия райзен от второй, раз ее не добавили в МИНИМАЛЬНЫЕ требования к железу? Или просто маркетинг проплаченный?
Думаю, датой выпуска, времени с которой прошло столько, что закончилась гарантированная поддержка.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

movi: 26.06.2021 22:30у него святая вера в то, что если дать ОС установиться по канонам МС и пройти все круги Ада обновлений, то выстраданная таким образом ОС будет идеально работать))
У мене свята віра в те, що встановлена таким чином ОС не несе в собі передустановлених майнерошифраторів. Одного цього факту достатньо щоб забути про слово "збірки" назавжди.
Якщо комусь хочеться полегшити людям завдання конфігурації вінди, то хай випустять павершельний скріпт з коментами. Одразу буде видно чим воно насправді займається.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

clickw0w: 26.06.2021 22:37
Ostin: 26.06.2021 22:13
И чем же отличается первая серия райзен от второй, раз ее не добавили в МИНИМАЛЬНЫЕ требования к железу? Или просто маркетинг проплаченный?
Думаю, датой выпуска, времени с которой прошло столько, что закончилась гарантированная поддержка.
Есть такой процессор как Ryzen 5 1600 AF, по факту это чуть упрощенный 2600 и таки это Zen+, но в списке его нет, возможно в будущем подобный косяк исправят если проблема именно в отсутствие поддержки первого Zen (но это не точно)

Scoffer: 26.06.2021 22:42
movi: 26.06.2021 22:30у него святая вера в то, что если дать ОС установиться по канонам МС и пройти все круги Ада обновлений, то выстраданная таким образом ОС будет идеально работать))
У мене свята віра в те, що встановлена таким чином ОС не несе в собі передустановлених майнерошифраторів. Одного цього факту достатньо щоб забути про слово "збірки" назавжди.
Якщо комусь хочеться полегшити людям завдання конфігурації вінди, то хай випустять павершельний скріпт з коментами. Одразу буде видно чим воно насправді займається.
+ на всі 100%
Відповісти