Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam може зрости

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
danieldee
Junior

Повідомлення

К моменту, когда она выйдет, году так в 2034-ом, конечно она подорожает.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

neonglaу: 21.09.2024 00:07
Eduard1980: 20.09.2024 22:17
:facepalm:
Ска ну як в голові це могло пов'язатись між собою?
Та легко. Качати з торента = красти. Розумію, що реалії такі, що будь-хто іноді користується. Хто програми, хто фільми качає. Але це не є гарно.
І ось так вип'ячувати і пишатись що качаєш з торрента може тільки справжній бидлоган. А бидлогану на всіх срати, крім себе.
Тепер логіка зрозуміла? Якщо я десь не правий і помилився - то виправте.
Ні, логіка не зрозуміла. Бачу сову натягнуту на глобус. Ця логіка ламається в елементарних прикладах.
Візьмемо умовного юзера, який взяв і замість купити сталкера в стімі задонатив на ЗСУ, або на добро в приваті, або підтримав збір пораненому бійцю на лікування. А потім спіратив сталкера на торенті. Де тут місце до твоєї логіки?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shurella: 20.09.2024 10:29Маю на руках таку конфігурацію:
Intel Core i7-4790K 4.0GHz/5GT/s/8MB
MSI Lightning Radeon R9 290X 4096MB DDR5 (512bit) (1080/5000)
Мені щось світить пограти на такому залізі, якщо так, то на якому рівні?
не світить нічого

Відправлено через 3 хвилини 11 секунд:
Kashtan: 20.09.2024 14:02Тобто якщо погнати вашу лайтнінг, то вона переграє середню 580, а вона в рекомендованих ГПУ розробника для мінімуму.
290х і 580 дуже різні карти
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Правильно налоги ведь подымают на 25год, и зарплату на 11% офис президента, налоговая 39,3%
Логично надо и цену взвинтить :up: :gigi:
unclevrm
Junior

Повідомлення

Качаю с торрента всё, что душе угодно и что вообще возможно, покупаю очень редко, почти никогда. А кто считает меня быдлоганом, того я считаю обрыганом, нормально я придумал? :gigi:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Про що взагалі розмова? Є можливість купити, добре. Не має, можна і з торрента зтащити, у розробника від того грошей меньше не стане, для створення копії не потрібно витрачати ресурси, як для не цифрових товарів. Отже крадіжки по сутті і не має. ;)
Відповісти