Китайський процесор Powerstar виявився перейменованим Intel Comet Lake

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Dilfin
Member

Повідомлення

Pride91: 26.05.2023 14:53
Dilfin: 26.05.2023 12:05 В Китаї тоталітарний режим, так, як було в СССР, тому вони або крадуть, або викуповують старі технології, щоб видати своєму народу, який свято вірить в партію, за свії технології, щоб стадо повірило в могутність піднебесної, все те саме, що було в СССР, як під копірку.
СРСР це трохи інше, той копіював і мав на це монополію, ні яких приватних компаній.. тому копії були поганими і суворо в тих об'ємах які як ціль поставила партія. Китай всеж має більше свобод, тому такими справами можуть займатись і державні і приватні компанії. Копіювати полюбляли і західні компанії, то вже така справа. В даному випадку начебто йдеться про перейменування, змінено ім'я процесора і напис на кришці, можливо це навіть якась схема самої компанії Інтел.

Дуже цікаво, подивимось що спливе надалі по цій темі і будемо розуміти більш широко, що тут відбувається.
Так виробники процесорів, виробники відеоплат і є монополістами і скоріш за все, вступили в картельний зговір. Я також думаю що це схема Інтел, залишатися на китайському ринку в будь якому випадку, або просто продали вузькооким свій процесор за великі гроші.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Переименовали. Дальше? Это - кража интеллектуальной собственности и автоматический бан всем компаниям, аффилированным с Китаем. Думаю, что Интел не только в курсе, но и получила мешок денег за такое.
Yuri
Member

Повідомлення

Dilfin: 29.05.2023 15:33
Так виробники процесорів, виробники відеоплат і є монополістами і скоріш за все, вступили в картельний зговір. Я також думаю що це схема Інтел, залишатися на китайському ринку в будь якому випадку, або просто продали вузькооким свій процесор за великі гроші.
або для продажу московії в обхід санкцій
Відповісти