Відеокарти AMD RDNA 4 отримають від 48 до 64 МБ Infinity Cache

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Fetjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

daesz
Ви хоч прочитали про що я написав...в піку вона короткочасно споживає 490 Вт!
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fetjoy: 30.08.2024 16:54 daesz
Ви хоч прочитали про що я написав...в піку вона короткочасно споживає 490 Вт!
Ви розумієте яка різниця між споживанням в 300 Вт та короткочасним сплекском до 490? Очевидно, що ні; в середньому в годину споживання враховуючи короткочасні всплести добре якщо вийде 305 Вт.

Олсо, гарна маніпуляція фактами, але ми не говоримо про БЖ і коли вони підуть в захист, а коли ні - ми говоримо про споживання картами і ви поняття не маєте про що говорите.
Fetjoy
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

daesz: 30.08.2024 16:58Ви розумієте яка різниця між споживанням в 300 Вт та короткочасним сплекском до 490? Очевидно, що ні;
То ви погоджуєтесь що максимальна реальна потужність цієї карти 490 Вт? Я ж кажу 750Вт сісонік вирубався на цій карті відразу після навантаження чимось тяжким. По вашому це не говорить про споживання карти?

Втім закриємо цю дискусію бо ви теж праві, середнє споживання буде до 350вт, але я в 1 своєму пості мав на увазі пікове з моніторингу... :beer:
Востаннє редагувалось 30.08.2024 17:14 користувачем Fetjoy, всього редагувалось 1 раз.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Fetjoy: 30.08.2024 17:04
daesz: 30.08.2024 16:58Ви розумієте яка різниця між споживанням в 300 Вт та короткочасним сплекском до 490? Очевидно, що ні;
То ви погоджуєтесь що максимальна реальна потужність цієї карти 490 Вт? Я ж кажу 750Вт сісонік вирубався на цій карті відразу після навантаження чимось тяжким.
Ні, бо це не реальна потужність ;)
300 Вт карта, 100 Вт проц, все інше з вашого профілю максимум якихось 50 Вт їсть, в ітозі 450 Вт + 200 Вт в піках = 650 Вт. Нормальний сісонік буде працювати з перевантаженням навіть в 10% (тобто 825 Вт). Інше діло що у вас був якийсь древній сісонік пре2019 року випуску, який навіть якщо б мав 1.5 кВт - то всерівно б вирубався ;)
Alexsandr
Member

Повідомлення

Li: 29.08.2024 13:03
nikolaiii: 29.08.2024 12:58 Prescott
Для престижа нужен конечно король горы. Самые быстрые карты у кого? Так и покупают. И не важно что затычку.
Когда-то это было актуально, но с учётом современности, количества сайтов с обзорами, обзоров на ютубе это уже менее значимо. Вот то, что АМД плохи в лучи, вот это сильно бьет по общим продажам, даже если эти лучи в нескольких играх.
Увы, лучи, куда, генерация кадров... АМД сильно отстаёт. Куда вообще по сути переходит на уровень стандарта. Если ещё видеокарты будут как ии выступать в 11(интересно вся rtx серия?), а нвидиа над этим вроде как работает, опять минус амд. Почти каждый из пунктов вроде бы не критичен, но все вместе уже даёт о себе знать.

Отправлено спустя 2 минуты 40 секунд:
Ray2000gt: 29.08.2024 13:45 АМД цілять у вигідний мідл-сегмент. Якщо допилять FSR до рівня DLSS/XeSS, то може щось з цього вийде.
Білий курсор я їм пробачу, вже звик.
Целят, но по совокупности параметров не попадают туда. FSR как мне кажется никак не дотянуть до нвидиа без изменения на аппаратном уровне.

Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:
1234waltz: 29.08.2024 13:54
Ray2000gt: 29.08.2024 13:45 Білий курсор я їм пробачу, вже звик.
Досить цікаво, невже там настільки криворукі неадекватні індуси, що цей прикол тягнеться роками і його пофіксити не можуть.
То мелочь. У меня на работе на джава приложениях интерфейс через время с ума сходит. И только на АМД картах. Приходится закрывать приложение и открывать наново. Иного пути нет
Відповісти