Windows 11 23H2 отримала оновлення, що поліпшує продуктивність CPU Ryzen

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

nikolaiii: 28.08.2024 12:57 avtoelectrik
Затестиш? Цікаво просто.
оновилась зараза вчора ввечері :think:
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Kanjo: 28.08.2024 11:51 По скорее бы уже локомотив оптимизации под линукс пошёл и мы все на него перешли 🥰
А то эта винда, ну такое 💩
Під Linux процесори одразу правильно працювали, без просадки продуктивності.
Alexsandr
Member

Повідомлення

Блок ветвления, это микрокод процессора изменили или что то в самой винде крутили?
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

зробив відкат
Зображення
до і після ,ще відео теж записав ,але мені здається 3д проц не реагує так на це або цьому метро пофіг :gigi:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Райзени....Тут ще весь патанцавал Бульдозерів не розкритий :up:
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Наконец раскрыл патанцевал своих 5900X в ПК и 5625U в ноуте :laugh:
Покупка 9900X отменяется. :beer:
Rex
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Windows 11 23H2 отримала оновлення, що поліпшує продуктивність CPU Ryzen
Треба купувати інтоль. Там продуктивність завжди висока без всіляких оновлень!
спойлер
:rotate: :lol:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

https://wccftech.com/amd-to-provide-pat ... t-latency/
Я правильно понял что это еще один апдейт который должен будет в биосах случится.
АМД яростно посусекам собирают прироста для 9000 Серии что бы ее хоть кто то купил ? :gigi:
Хрофт
Junior

Повідомлення

smartrio: 28.08.2024 14:43 Просто знайте, що коли ви купуєте АМД ви можете отримати покращення, але вже не погіршення

Коли ви купуєте NVidia або Intel ви можете отримати тільки погіршення :gigi:
Ну це якщо так дивитись на речі.
Але можна подивитись і по іншому і сказати що:
- АМД випускає проци, чіпсети, біос і дрова які потім "допилює" через обнови/фікси, продуктивність зазвичай збільшується.
- Інтел випускає проци, чіпсети, біос і дрова які потім фіксить але продуктивність зазвичай зменшується.
- NVidia випускає відюхи, які потім перевипискає під однаковою назвою але із гіршими характеристиками. Але і так конкурентні.

Кожен грає свою гру по своєму... З різною успішністю... Краще бути не фанбойом а купляти то що вигідно Вам.

Отправлено спустя 7 минут 22 секунды:
starinfo: 28.08.2024 11:10
aaleksandrenko: 28.08.2024 10:54 Чудова новина що не треба чекати повноцінного оновлення вінди :up:

Хтось писав що пофіксили криву він11, але в статті вказано про оптимізації блоку передбачення розгалужень. Видно що з амд тісно попрацювали і це добре. Очевидно що на інтел це дасть мінімальний ефект через іншу архітектуру.

Обнова прилетіла, пішов ставити
Тепер залишилось дочекатись на нові тести процесорів амд. Ох і буде чим занятись обзорщикам, теститити починаючи з зен3 :laugh:
там шось в усіх тестах тіки 9 покоління, скоріше за все вплив на 5ххх мінімальний
В тестах на ютубі семитисячна серія і дев'ятитисячна, покищо ще не бачив тестів із п'яти тисячною... Тобто тести для зен 5 і 4 є а для 3 ще ні.
Тестери кажуть що по ідеї оновлення вплине позитивно на зен3 і навіть зен2.
Ну але поки тестів не має...

Отправлено спустя 22 минуты 6 секунд:
Earanak: 28.08.2024 21:14 https://wccftech.com/amd-to-provide-pat ... t-latency/
Я правильно понял что это еще один апдейт который должен будет в биосах случится.
АМД яростно посусекам собирают прироста для 9000 Серии что бы ее хоть кто то купил ? :gigi:
Так будуть.
Навірно буде декілька фіксів в біосі, один із них як здається тестерам із Anandtech буде покращувати латентність між CCD але це тільки їх припущення. Що там на самому ділі твориться дізнається тільки АМД і то через якийсь час. Висока латентність між CCD пояснює результат для 16 ядер проца але не для 8 ядер.

Із Зен завжди так було, в принципі такий вже стандарт індустрії...
Всі підряд випускають сирі предсерійні продукти, юзери купляють тестують а компанії їх фіксять потім(коли як...) Причому так із усім: біоси, мамки, дрова, вінда, роз'єми живлення відеокарти, кабелі, кулери, помпи і так далі... список безкінечний.

Отправлено спустя 10 минут 50 секунд:
avtoelectrik: 28.08.2024 18:06 зробив відкат
Зображення
до і після ,ще відео теж записав ,але мені здається 3д проц не реагує так на це або цьому метро пофіг :gigi:
з ЗД процами не так все просто...
АМД рекомендує також драйвер чіпсету реінстальнути... Тестерам вони рекомендували вінду переустановлювати якщо на компі міняли проц із не Зд на Зд.

Думаю варто просто почекати коли вони завершать всі чи більшість оновлень/фіксів, це забере місяць, може два.

Вбудовані бенчі в іграх зазвичай зроблені так що б розкривати ліміт відеокарти а не ЦПУ... Також наврядчи це показник та ще і стара гра така як метро... Я вже не помню чи там можна налаштувати всі відео настройки на мінімум, може тоді буде більш показово проц грузити.
yurius_r
Member

Повідомлення

Хрофт
Це все якщо дивитися з боку этих, это вже на AMD, але ж порівняння з intel 14ххх чи майбутніми ultra 200 ніхто не відміняв. І в порівнянні саме Intel vs AMD червоні зробили дуже добру для себе справу.
Хрофт
Junior

Повідомлення

yurius_r: 29.08.2024 07:28 Хрофт
Це все якщо дивитися з боку этих, это вже на AMD, але ж порівняння з intel 14ххх чи майбутніми ultra 200 ніхто не відміняв. І в порівнянні саме Intel vs AMD червоні зробили дуже добру для себе справу.
Інтел з розрахунку вибув. Поки вони свої недавні зашквари з ген13/14 не пофіксять. Тай офіційно підтвердять що все замінять по гарантії. Покищо вони рекомендують робити RMA до тих пір поки його не прийме їх працівник... :rotate:
Не знаю чим добру справу зробила АМД.
Вони зробили:
- загалом невдалий запуск нової серії.
- нереальні завищені очікування відносно ігрової продуктивності для Зен5.
- брешуть прото як вони тестували проци.
- замовчують що їх фікс також для Зен4 і можливо і Зен3.
- поставили вбивчу ціну для Зен5.

У АМД все по старому... Технічно хороших продукт і поганий менеджмент.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Проверил в бенчмарке CS2 8500G на встройке, прироста не увидел, FHD, предустановка низкие, было до патча 176 avg, 118 min, после 177 avg, 119 min fps

До
спойлер
20240829131358_1.jpg
После
спойлер
20240829133504_1.jpg
Вечером на 7800x3d посмотрю
Хрофт
Junior

Повідомлення

Lorichic: 29.08.2024 13:47 Проверил в бенчмарке CS2 8500G на встройке, прироста не увидел, FHD, предустановка низкие, было до патча 176 avg, 118 min, после 177 avg, 119 min fps

До
спойлер
20240829131358_1.jpg
После
спойлер
20240829133504_1.jpg
Вечером на 7800x3d посмотрю
Лімітуючий фактор відео не проц.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Хрофт: 29.08.2024 15:01Лімітуючий фактор відео
Скорее всего, в случае с 7800x3d и 3080ти промониторил загрузку видеокарты, большую часть бенча видяха загружена на 90%+, напомню настройки минимальные, получилось до патча 775 avg, 300 min, после 781 avg, 315 min fps, нужна мощная видеокарта, или в CS2 нет понту от патча, а в других играх будет
avtoelectrik
Member
Аватар користувача
Звідки: Рівне

Повідомлення

Зображення
оновив ще драйвер чіпсета якраз є свіжі дрова за цей місяць ,прибавка ще є
yurius_r
Member

Повідомлення

Хрофт
- загалом невдалий запуск нової серії.
Він був кривий, особливо з мутним переносом. Про вдалість/невдалість поки рано казати


нереальні завищені очікування відносно ігрової продуктивності для Зен5.
Це проблеми тих, хто очікував, не AMD. Бо за плітками собі щось напридимували, а коли стало відомо що IOD не змінюється, то все там було зрозуміло
брешуть прото як вони тестували проци.
Мені здається там відділ маркетингу не дуже дружить з технарями. Тож є якісь дивні неузгодженності, тіпа тестування нових zen3 проців із RX6600 і розповідями як вони побили Інтел 14-го покоління. Але це їх не виправдовує.

замовчують що їх фікс також для Зен4 і можливо і Зен3.
Але ж в будь якому разі якщо на zen3-4 підніметься швидкість чи це погано?
поставили вбивчу ціну для Зен5.
Я тут не кіпішую, знаю зо нове завжди дорожче.
Хрофт
Junior

Повідомлення

yurius_r: 30.08.2024 17:22 Хрофт
- загалом невдалий запуск нової серії.
Він був кривий, особливо з мутним переносом. Про вдалість/невдалість поки рано казати


нереальні завищені очікування відносно ігрової продуктивності для Зен5.
Це проблеми тих, хто очікував, не AMD. Бо за плітками собі щось напридимували, а коли стало відомо що IOD не змінюється, то все там було зрозуміло
брешуть прото як вони тестували проци.
Мені здається там відділ маркетингу не дуже дружить з технарями. Тож є якісь дивні неузгодженності, тіпа тестування нових zen3 проців із RX6600 і розповідями як вони побили Інтел 14-го покоління. Але це їх не виправдовує.

замовчують що їх фікс також для Зен4 і можливо і Зен3.
Але ж в будь якому разі якщо на zen3-4 підніметься швидкість чи це погано?
поставили вбивчу ціну для Зен5.
Я тут не кіпішую, знаю зо нове завжди дорожче.
В принципі згідний.

Очевидно що проблема в менеджменті. Має бути якийсь менеджер відповідальний за запуск нового продукту. І він має координувати всіх в тому числі і маркетологів із технарями, а не кожен робить якийсь фрістайл:)

За тести взагалі не має що говорити, досить просто подивитись на конфу систем які використали і ясно що робив це хтось або навмисно або просто не знав що робить.

Звісно не погано що в попередніх Зенах теж швидкість піднялась, навпаки класно. Погано що вони це не афішують, що пробують все представити в світлі ніби то тільки Зен5... Вони пробують дурити людей.
Їх поведінка реально не набагато краща Інтелу...
Відповісти