Огляд ноутбука ASUS Vivobook S 15 (S5507Q) класу Copilot+ PC на базі процесора Qualcomm Snapdragon X Elite

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить Огляд ноутбука ASUS Vivobook S 15 (S5507Q) класу Copilot+ PC на базі процесора Qualcomm Snapdragon X Elite

Когда ни будь отсталые дизайнеры поймут что NumPad не так важен как вменяемого качества звук и поместят динамики по бокам от клавиатуры направив их вверх..
А пока - слушаем как пара микроскопических динамиков что-то там пукает в стол или ноги.
Могли бы уже в крышку по бокам от дисплея запихнуть пару динамиков смартфонного уровня чтобы хотябы средние частоты воспроизводили и речь было нормально слышно, что во время звонков, что в медиа-контенте.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ender: 29.08.2024 14:42 Когда ни будь отсталые дизайнеры поймут что NumPad не так важен как вменяемого качества звук и поместят динамики по бокам от клавиатуры направив их вверх..
мне numpad очень важен, для работы с цифрами :shuffle:
У всех свои потребности
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ender: 29.08.2024 14:42Когда ни будь отсталые дизайнеры поймут что NumPad
Коли-небудь відсталі дизайнери зрозуміють шо tenkeyless клава наше все, та нормальні стрілки важливі. /fixed
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Дякую за огляд. А де порівняння власне з макбуком або сучасним x86 процом по часу роботи від батареї виконуючи одну і ту ж роботу?
Мій M2 з 70 wh батареєю працює 20 годин в clamshell mode з запущеним Win11 в parallels desktop.

Я скільки оглядів не подивився, не побачив переваги цього Snapdragon ані над найновішими райзенами, і тим паче над M макбуками.

Звучить меседж "arm вратує віндовс", а як доходить до реального використання, то цей снепдрегон має в кращому випадку таку ж енергоефективність як і найновіший райзен, але з купою проблем сумісності. Ну а до макбука не дотягує і поготів.
AlienFighter
Junior
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Дивний ноут. Як конкурент макбуків мабуть зайде. Хоча епломани люблять великі цифри автономності в макбуках та маленькі в айфонах :) Щодо конкуренції з ноутами на х86, то ARM наразі не конкурент від слова взагалі. Хіба, якщо порівнювати в номінації: ноут для браузера та нотепада :)
Sashr
Member

Повідомлення

"Цей ноутбук також позиціюється як «MacBook killer»"

Відкриваєш цього кіллера©, відразу бачиш цирк у вигляді наклейки, які рекламують кіллер© фічи©, закриваєш цей непотріб і повертаєшся до маку.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Для початку відносно норм, ціна б менша була, зайшов би краще, зараз, мабуть, перестраховуються через високі витрати на r&d тому закладають більшу частку у витрати через невеликий/невідомий попит.

На мак з арм спочатку також скаржились, але епл імперативно пересадила своїх користувачів на арм, це змусило розробників ПЗ також працювати над софтом. У інших виробників так не получиться, але для початку норм, головне тепер розробників змотивувати написати/переписати/оптимізувати софт.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Короче, все теж саме, що було в 2019 році: хороша автономність, але гірша продуктивність, ніж у конкурентів, ігри не тягне взагалі, цінник кінський. Не злетить знову.

А ще я добре пам'ятаю новини про підтримку eGPU у нових ARM, але чомусь ближче до релізу про це забули та забили.
FastBullet
Member

Повідомлення

Єдиний плюс - це автономність ))) Все інше таке собі, по процесору - це десь рівень Ryzen 7 3800X з 2019. відяшка десть на рівні GTX760 з 2014 року)) звісно що нові АМД та Интел десь будуть на рівні RX580 з 2017 року....
А ще космічна цна у 70к, і що тоді буде коли незабаром вийде платформа Halo???
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Ortyomko: 29.08.2024 14:58мне numpad очень важен, для работы с цифрами
этот ноутбук явно не для бухгалтеров.
целевой аудитории этого девайса нампад не нужен абсолютно.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

ender: 30.08.2024 18:32
Ortyomko: 29.08.2024 14:58мне numpad очень важен, для работы с цифрами
этот ноутбук явно не для бухгалтеров.
целевой аудитории этого девайса нампад не нужен абсолютно.
Почему "явно"? Я финансист, люблю всякие девайсы. Почему бы мне не работать и развлекаться на одном ноуте?
И кто вообще целевая аудитория по-вашему?
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Ortyomko: 30.08.2024 19:17И кто вообще целевая аудитория по-вашему?
девочкам на подарки, может.
наверное он был бы интересен при другой цене, а так, при указанной цене, для любителей понтов есть мак, для любителей поиграть - ноут с жирной дискреткой и между ними сонм ноутбуков на любой цвет и вкус.
Ну и лишняя никому не интересная, по крайней мере на данный момент, copilot (который сейчас еще не работает, а через 2 года уже не будет работать)
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Ortyomko: 30.08.2024 19:17Почему бы мне не работать и развлекаться на одном ноуте?
Этот ноутбук не для развлечений.
Если говорим об играх - ARM и нет дискретки.
Если говорим о медиа-контенте - звук отстой.
Ortyomko: 30.08.2024 19:17Я финансист
Зачем финансисту AI-фичи?
Ortyomko: 30.08.2024 19:17И кто вообще целевая аудитория по-вашему?
Copilot - это фича для создаталей контента, "художников" и разработчиков, по крайней мере на бумаге.. в обещаниях.
К финансам я бы эту убогую LLM которая постоянно галюцинирует не подпустил бы на пушечный выстрел.
Если для разработчика цена ошибки это - null pointer exception на этапе тестирования. То у финансиста уровень рисков совсем иной.. или я не прав?
В принципе он и для разработчиков бесполезен.. коллега взял его на вооружение - отупел, работы прибавилось, чуть не уволили.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Мені копайлот чудово скрипти пише. Тільки в клауді, а не на моєму компі, звичайно ж. Нащо мені на своєму залізі це ганяти якщо це можна робити десь там :)
Alexsandr
Member

Повідомлення

ender: 30.08.2024 22:00 Copilot - это фича для создаталей контента, "художников" и разработчиков, по крайней мере на бумаге.. в обещаниях.
К финансам я бы эту убогую LLM которая постоянно галюцинирует не подпустил бы на пушечный выстрел.
Если для разработчика цена ошибки это - null pointer exception на этапе тестирования. То у финансиста уровень рисков совсем иной.. или я не прав?
В принципе он и для разработчиков бесполезен.. коллега взял его на вооружение - отупел, работы прибавилось, чуть не уволили.
ИИ умеет уже больше генерит и полезное иной раз, только потом шлифовать надо хорошо.
ender
Member
Звідки: Украина

Повідомлення

Alexsandr: 04.09.2024 13:16ИИ умеет уже больше генерит и полезное иной раз, только потом шлифовать надо хорошо.
коллега нашлифовал уже - чуть не уволили))

Отправлено спустя 12 минут 52 секунды:
Piter Cantrope: 30.08.2024 22:34Нащо мені на своєму залізі це ганяти якщо це можна робити десь там
чисто гипотетически - для того чтобы твои данные не утекали в облако.
Локальный ИИ может, гипотетически, совершать операции в контексте твоей локальной машины при этом не сливая персональные данные и документы в облако.
Для многих это критичный блокер который не позволяет использовать ассистенты, многие компании прямо указывают сотрудникам что использование подобных инструментов строжайше запрещено.
Відповісти