Свіжі подробиці про консоль PlayStation 5 Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
1234waltz
Member

Повідомлення

Nutbar: 29.08.2024 16:49 Ба більше, навіть апскейлера нормального на плойці досі не зробили.
Ну так, на ПС5 iGPU це RDNA 1 з бекпортам від RDNA 2 (дивуюсь, що стільки років журналісти вруть про RDNA 2, хоча про те що там RDNA 1.5 заявляли самі Соні), скоріше за все, прикрутити актуальний FSR 3.0 просто фізично не можливо.
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

не важливо скільки там терафлопс і т.д. коли по суті на 5ту плойку немає цікавих тайтлів) всі знайомі котрі покупали пс5 вже чи позбулися чи планують. взагалі, краще б вони цікавих ігор наклепали, а через рік щось випускали, можливо під гта. ну якось так :dontknow:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Nuclear World: 29.08.2024 15:31 120 FHD и 60 4к во всех проектах
:lol: да да да, именно так всё и будет
нет
bigmonstr666: 29.08.2024 17:46всі знайомі котрі покупали пс5 вже чи позбулися чи планують
Аналогично, купил ради крутых и графонистых экзов которые так и не вышли, слил от греха подальше это недоразумение, относительно поколений пс3-пс4 это просто какой-то плевок в лицо
Ghody
Member
Звідки: Израиль

Повідомлення

Сidonix: 29.08.2024 15:37 Я один розумію що дизайн у PS5 таке собі чи не один?)))
Слишком огромный. Бокс можно в любую полку впихнуть, а эту бандуру фиг куда впихнёшь
Сidonix
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Zzzz: 29.08.2024 16:01
Сidonix: 29.08.2024 15:37 Я один розумію що дизайн у PS5 таке собі чи не один?)))
дизайн повне лайно, мені здається, навіть сама соні це розуміє, але тягне лямку, щоб не образити тих, хто купив перші плойки :laugh:
Та да. Реально лайно повне.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

CrypteX: 29.08.2024 16:07 Nuclear World
На хайпе точно будет цена на прошку минимум в полтора раза выше у нас, всегда так. Вспомните как перекупы работали в 2020 году на релизе карентгена.
Згадай 2020 і що тоді було? Правильно, майнинг і мідл-карти від $700 і топи до $3k. Тому аргумент про бариг не канає.
tornadox
Member

Повідомлення

Такий великий розрив в швидкодії буде означати лише ще більшу кількість неоптимізованого Г. під прикриттям ААА проектів.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

tornadox: 29.08.2024 18:36 Такий великий розрив в швидкодії буде означати лише ще більшу кількість неоптимізованого Г. під прикриттям ААА проектів.
На ПК ще більший розкид по швидкодії, а порти екзів з плойки одні з найкраще оптимізованих (Days Gone, Horizon, GoW, UNCHARTED etc)
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Хорошая обнова будет, на 4К все же производительности много не бывает, я свою PS5 Slim менять не буду, для покатушек в Gran Turismo 7 и поигать в футбольчик FC24 и её за глаза хватает, но тем кто с нуля берет то почему нет, особенно если не сильно заломят прайс на новинку по сравнению со старой PS5 Slim которая сейчас в продаже. Если заломят, то смысла мало.

Отправлено спустя 2 минуты 18 секунд:
Ghody: 29.08.2024 18:14
Сidonix: 29.08.2024 15:37 Я один розумію що дизайн у PS5 таке собі чи не один?)))
Слишком огромный. Бокс можно в любую полку впихнуть, а эту бандуру фиг куда впихнёшь
За телик поставить и никогда больше её не придётся видеть, кроме как пыль почистить, не вижу проблемы.
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Осталось установить виндовс на про плойку и будет годный игровой пк за свою цену :D
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Zzzz: 29.08.2024 15:24 Предлагаю обсудить Свіжі подробиці про консоль PlayStation 5 Pro
Вже PS5 Pro буде, а некстгена так і нема :laugh:
Та який некстген, коли в тебе 16гб уніфікованної пам'яті, з котрої ще кілька зарезервовано під систему :insane:

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
jumanji: 29.08.2024 19:38 Осталось установить виндовс на про плойку и будет годный игровой пк за свою цену :D
SteamOS :super:
Us_TuG
Junior

Повідомлення

Терафлопсы опять маркетинговый отдел считал? Можно сразу на 2 делить. Привет 7800хt с "38 терафлопсами"/Z1 Xtreme с "9 терафлопсами". Забавно что у той же карты эквивалентом которой её считают нет тех-же 38, а ровно вдвое меньше. По производительности это уровень 6900xt/3080, что тоже хорошо сравнительно с эквивалентом xbox sx - rx 6700. Но чисто по этим маркетинговым цифрам кажется что тут 3 бокса под коробкой. И ловко же АМД сразу же предупредила про то что прирост будет в полтора раза, а не в три - "из-за особенностей архитектуры". Надо же, ровно в 2 раза меньше чем ожидалось. Интересно, почему? Спасибо АМД что не сообщает как именно они их высчитывали, чтоб сообщая полуправду впечатлять детишек. На корню надо было это рубить. Теперь с 7000 серии и дальше только путаница. :mad:
Us_TuG
Junior

Повідомлення

1234waltz: 29.08.2024 17:09
Nutbar: 29.08.2024 16:49 Ба більше, навіть апскейлера нормального на плойці досі не зробили.
Ну так, на ПС5 iGPU це RDNA 1 з бекпортам від RDNA 2 (дивуюсь, що стільки років журналісти вруть про RDNA 2, хоча про те що там RDNA 1.5 заявляли самі Соні), скоріше за все, прикрутити актуальний FSR 3.0 просто фізично не можливо.
Вони запхнули в плойку цю нову крутий нейронний проц, та зробили свій апскейлер який буде на ньому працювати. Як на мене це єдине норм нововведення. Новий пс5 буде на рівні 3080/6900 з, фактично, вдвічі меншою кількістю терафлопс ніж вказано. "Архітектурні особливості" про які вказують амд у різних новинах це просто заглушка для того щоб зманіпулювати людьми у маркетинговий цілях - просто вказані терафлопси не з точністю "1 до 1". Так само як це було з z1 Xtreme и тої самої 7800xt, аналогом якої і буде прошка.
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Us_TuG: 30.08.2024 14:05Новий пс5 буде на рівні 3080/6900
Мені цікаво, на чому саме базуються ось ці порівняння плойки з відеокартами, при чому не слабими?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Us_TuG: 30.08.2024 14:05Новий пс5 буде на рівні 3080/6900
Ну 3060 Ti я би ще повірив. Але 3080? ))) яка має 96 ROPs і 272 TMUs. Жарти жартуєте?
Відповісти