Star Wars Outlaws працює при 30 fps на сучасних консолях

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На 1660супер фср 3.1 с 25фпс бустит до 70 :up:

Відправлено через 53 секунди:
Maxim0529: 28.08.2024 22:36
Ну я допустим со своей 4090 перейду только на 6090,чтобы был ощутимый скачок.
Срачок :laugh:
jumanji
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Даешь 8к и 120 фпс, в нативе. :gigi: в 2025
А пока сижу без эл-ва :lol:
Dremjke
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ничего удивительного, консоли на большее не способны.
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

CrypteX: 28.08.2024 16:49 Наконец вся сила некст гена, дождались! Сони и майки кстати 4к120фпс плашки на коробки лепят с 1го продаж, на плойке даже 8к значок есть, кушайте.

IronWithinй
GoW Ragnarok це гра з PS4, вона видає до 90 кадрів лише на пс5 та лише в хай рефреш перформас моді, не забувайте цю деталь ;)
А ось і ні, Gow Ragnarok це гра для ps5, це бонусом ії зробили для пс4 з страшним милом, не забувайте перевіряти те що стверджуєте!

"Из представленного трейлера также стало известно, что выход игры запланирован на 2021 год эксклюзивно для игровой приставки PlayStation 5.
2 июня 2021 года стало известно о переносе игры на 2022 год. Также была анонсирована версия для PlayStation 4" (с)

А ті хто нерозуміє чому люди купують консолі для ігр, то нехай нерозуміють далі, цим людям вже не допомогти :D

Відправлено через 9 хвилин 55 секунд:
stakanctl: 28.08.2024 17:19
IronWithin: 28.08.2024 16:19 Це якийсь сором, GoW Ragnarok працює на 5 плойці в 90+ кадрів, Ratchet & Clank ~100, Last of Us 75-100, одні просто вміють робити ігри, а інші - юбісофти...
Хочуть грошей, то нехай витягають руки з дупи, 30 кадрів можна пробачити ігрофільмам або інді, але не цим ледарям!
А какая из нативных PS 5 игр работает с таким количеством fps, пускай даже в мыльном перформанс режиме? В этом году что такого выходило, не подскажешь? :)
спойлер
А вот ремастер кризиса 2007 года идет на PS 5 в 4K 60 fps. Какие еще доказательства нужны?
Хватит писать бред, консоль к нежеланию полировать игры разработчиками имеет мало отношения, есть примеры тех кто захотел, и ещё больше тех кто нет!
А если вы из тех кто считает что для того что бы поиграть с удовольствием в тот же кб, рдр нужно купить 4090 для 4к\60 то задумайтесь, вполне возможно что вы используете железо не по прямому назначению!
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: незламистан

Повідомлення

Тайтл-кликбейт.
"На сучасних консолях", а оказывается 60фпс нету только на Series S. И не удивительно - в 3 раза слабее Х. Ну разве что 640х480 ради 60 фпс? (правда, рендер 720p в 2024 - уже абзац :lol: )
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

MobileLord: 28.08.2024 20:49Что это за телек такой? У меня в режиме игра отключается интерполяция.
samsung S90D, чтобы включить уплавнялку, на телике выключается игровой режим, но это оффтоп как бы))
за импут лаг не переживаю, не играю в онлайн шутеры
но опять же, я не заморачиваюсь, играю на консоли, как есть. или же включаю в игре режим произв. просто что игр для меня на пс5 все меньше, и все больше их выходит на пк. но! даже не хочу сравнивать по цене профильный пк и пс5. если бы не по работе, не тратился бы.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Maxim0529: 28.08.2024 22:36
Ну я допустим со своей 4090 перейду только на 6090,чтобы был ощутимый скачок.
Обещают 5090 как 1.8-2х от 4090, если это не ощутимый скачок - то не знаю. :shuffle:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

В апскейлах :D
der_meister
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

Inqizitor2022: 29.08.2024 10:31Обещают 5090 как 1.8-2х от 40
чувствую, моя 4090 через пару-тройку лет станет на уровне встройки :gigi:
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

IronWithin: 29.08.2024 01:37 Хватит писать бред, консоль к нежеланию полировать игры разработчиками имеет мало отношения, есть примеры тех кто захотел, и ещё больше тех кто нет!
А если вы из тех кто считает что для того что бы поиграть с удовольствием в тот же кб, рдр нужно купить 4090 для 4к\60 то задумайтесь, вполне возможно что вы используете железо не по прямому назначению!
Так я и говорю, что кризис идет в 4K@60 fps. Компании совсем обленились, обамывают честных людей безсовестно!
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

IronWithin
Перевірив, гра вийшла та працює на пс4 з першого дня, розроблялась на тій самих ресурсах що й перша, тому це, очевидно, пс4 гра.
спойлер
Зображення
Те що насправді більш нове/вимогливе та реально потребує заліза пс5 - на пс4 не працюватиме, як бы не хотілося. Як приклади: Ratchet and Clank чи ремейк Demon's Souls, якi вийшли раніше за Ragnarok. Та навіть той же Spiderman 2, який по факту Spiderman 1 з картою більше у 2 рази - і той лише пс5, тому що пс4 не зможе таку локацію видавати.

А по тренду "Тих, хто не розуміє чому..." - я буду з тих, хто не розуміє чому деякі console enjoyers продовжують намагатися прикрашати реальність. Ви купуєте девайс за 500 баксів та отримуєте дуже непогану продуктивність за них, це нормально. 500$ is 500$, залиште вже 4к120фпс, фейкові фрейми та фейкове розширення для маркетологів. Це як обирати ГПУ спираючись лише на показники фпс в режимі Frame Generation)

Чомусь думаю, що скоро буде історія як з пс4 та про, коли пс4 всі нахвалювали навіть при жалюгідному перформансі по типу Бладборна, АК Юніті (взагалі мовчу про РДР2 чи КП2077), а в день виходу пс4 про вона магічно стала слабкою коробкою та пс4 про була оголошена справжнім-справжнім топом та повноцінним розкриттям потенціалу.

Скоро реліз пс5 про, чекаємо новин та заголовків про "справжній-справжній" некстген :D
smartrio
Junior

Повідомлення

Пофіг як воно працює на соснолях, зробіть просто ТОП графіку і все... Соснолі старі... І навідь на час виходуу там вже було убиточне залізо...

Отправлено спустя 2 минуты 28 секунд:
CrypteX: 29.08.2024 12:46 IronWithin
Перевірив, гра вийшла та працює на пс4 з першого дня, розроблялась на тій самих ресурсах що й перша, тому це, очевидно, пс4 гра.
спойлер
Зображення
Те що насправді більш нове/вимогливе та реально потребує заліза пс5 - на пс4 не працюватиме, як бы не хотілося. Як приклади: Ratchet and Clank чи ремейк Demon's Souls, якi вийшли раніше за Ragnarok. Та навіть той же Spiderman 2, який по факту Spiderman 1 з картою більше у 2 рази - і той лише пс5, тому що пс4 не зможе таку локацію видавати.

А по тренду "Тих, хто не розуміє чому..." - я буду з тих, хто не розуміє чому деякі console enjoyers продовжують намагатися прикрашати реальність. Ви купуєте девайс за 500 баксів та отримуєте дуже непогану продуктивність за них, це нормально. 500$ is 500$, залиште вже 4к120фпс, фейкові фрейми та фейкове розширення для маркетологів. Це як обирати ГПУ спираючись лише на показники фпс в режимі Frame Generation)

Чомусь думаю, що скоро буде історія як з пс4 та про, коли пс4 всі нахвалювали навіть при жалюгідному перформансі по типу Бладборна, АК Юніті (взагалі мовчу про РДР2 чи КП2077), а в день виходу пс4 про вона магічно стала слабкою коробкою та пс4 про була оголошена справжнім-справжнім топом та повноцінним розкриттям потенціалу.

Скоро реліз пс5 про, чекаємо новин та заголовків про "справжній-справжній" некстген :D

Братан вже би пошвидше та пс5 про вийшла а ще краще пс6 шоб вони зробили наступний скачок в графоні.... вже 5 років графон в іграх майже не міняєтсья
IronWithin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

CrypteX: 29.08.2024 12:46 IronWithin
Перевірив, гра вийшла та працює на пс4 з першого дня, розроблялась на тій самих ресурсах що й перша, тому це, очевидно, пс4 гра.
спойлер
Зображення
Те що насправді більш нове/вимогливе та реально потребує заліза пс5 - на пс4 не працюватиме, як бы не хотілося. Як приклади: Ratchet and Clank чи ремейк Demon's Souls, якi вийшли раніше за Ragnarok. Та навіть той же Spiderman 2, який по факту Spiderman 1 з картою більше у 2 рази - і той лише пс5, тому що пс4 не зможе таку локацію видавати.

А по тренду "Тих, хто не розуміє чому..." - я буду з тих, хто не розуміє чому деякі console enjoyers продовжують намагатися прикрашати реальність. Ви купуєте девайс за 500 баксів та отримуєте дуже непогану продуктивність за них, це нормально. 500$ is 500$, залиште вже 4к120фпс, фейкові фрейми та фейкове розширення для маркетологів. Це як обирати ГПУ спираючись лише на показники фпс в режимі Frame Generation)

Чомусь думаю, що скоро буде історія як з пс4 та про, коли пс4 всі нахвалювали навіть при жалюгідному перформансі по типу Бладборна, АК Юніті (взагалі мовчу про РДР2 чи КП2077), а в день виходу пс4 про вона магічно стала слабкою коробкою та пс4 про була оголошена справжнім-справжнім топом та повноцінним розкриттям потенціалу.

Скоро реліз пс5 про, чекаємо новин та заголовків про "справжній-справжній" некстген :D
Погано перевірили,
«16 сентября 2020 года, окончательно состоялся официальный анонс игры в рамках презентации PlayStation 5 Showcase»,

«2 июня 2021 года стало известно о переносе игры на 2022 год. Также была анонсирована версия для PlayStation 4»
Більше переконувати нікого не збираюсь!
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

IronWithin: 29.08.2024 14:29 Погано перевірили,
«16 сентября 2020 года, окончательно состоялся официальный анонс игры в рамках презентации PlayStation 5 Showcase»,

«2 июня 2021 года стало известно о переносе игры на 2022 год. Также была анонсирована версия для PlayStation 4»
Більше переконувати нікого не збираюсь!
Скоріше всього, що гру все ж робили одразу під обидві платформи. Це помітно по обмеженому дизайну рівнів, що типово для графонистих ігор епохи PS4.
У 20-му вони просували нову платформу та й можливо не були до кінця впевнені, що PS4 витягне.
Взяв платину ще на релізі.
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

IronWithin
Як пізніший анонс впливає на той факт, що гра може запускатись на пс4 залізі - тобто технічно не вимагає пс5 або вище?) Чи такі версії не рахуються?

Чи факт розробки з урахуванням пастгену та реліз на ньому забувається коли треба похвалитись 90 фпс в ультраперформанс моді на новішій консолі? :gigi:

Взагалі, по сабжу - подивився більше тестів - там наче RT завжди вкл для відображень, тому рендер в 720-1080п вже досить логічний.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Favor Quality (40 fps) ... для нього потрібен монітор 120 Гц
Маркетологам на заметку: как повышать герцы, понижая фпс-ы, не вызывая вопросов :lol: :lol: :lol: :lol:
Відповісти