Процесор AMD Ryzen 5 9600X протестовано в Cinebench R23

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Процесор AMD Ryzen 5 9600X протестовано в Cinebench R23

Коротше кажучи - 7800х3д та 7500ф без альтернативні
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

kalakawa: 27.07.2024 12:027800х3д та 7500ф без альтернативні
по цене за 1 воображаемый ФПС\попугай
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Через покоління оновлюватися саме те.
Стрибав із 2700 на 5600 (просто шалена різниця була).
І зараз планую із 5600 на 9600х.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це будуть перші процесори з підкладкою червоного кольору? Інновації! :rolleyes:
Чому не чорного?
yariksom
Member

Повідомлення

ASTON: 27.07.2024 12:38 Через покоління оновлюватися саме те.
Стрибав із 2700 на 5600 (просто шалена різниця була).
І зараз планую із 5600 на 9600х.
Я мабуть на 5600х сидітиму доти доки ігри які я граю тормозити не почнуть, або нових інструкцій для запуску не захочуть, дуже рідко на нову платфому переходжу, для роботи ще древній феном x4 можу використовувати, немає завдань щоб утилізувати всю потужність теперішніх процесорів, так що до умовного 11600 мабуть досиджу, звісно якщо в іграшках не буде кардинального прориву :shuffle:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

жду всех красных друзей которые ругали интел за прирост в 5% за поколение :laugh:
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

yariksom: 27.07.2024 13:07 Я мабуть на 5600х сидітиму доти доки ігри які я граю тормозити не почнуть, або нових інструкцій для запуску не захочуть ...
Та треба для роботи розширити вже пам'ять із 16Гб до 64Гб, і хочеться більш потужний камень на 2-3 роки наступні взяти.
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vlaad13: 27.07.2024 13:07 жду всех красных друзей которые ругали интел за прирост в 5% за поколение :laugh:
ще такий момент що в інтела +5% було раз в рік, а у амд виходить раз в два роки :rotate:
але цей рік різниці може компенсувати нече б то менший мсрп, то одне на друге виходить те ж саме що й у інтела в 2011-2016

відсутність конкуренції - вона така
ASTON
Member
Аватар користувача
Звідки: Kharkiv

Повідомлення

Не впевнений, що Інтел давав ці 5% із таким же щорічним суттєвим зниженням енергоспоживання.

І перевірив - вибачаюся, але 2-4 покоління це тупа ітерація 22нм, потім 5-8 це все знов 14нм, і останні 2 це 10нм. Де тут щорічна зміна? Це перепаковка старого в нове, чи вже забулось? Коли 6700K xthtp 1?5 hjrb перейменовували в 7700K просто додавши 200МГц заводського розгону.

У Райзенів принаймні техпроцес тоншає, а разом і ефективність росте і потужність:
Zen - 14nm
Zen+ - 12nm
Zen2-3+ - 7nm (тільки тут кулька поколінь на майже 1 техпроцесі)
Zen4 - 5nm
Zen5 - 3nm
Востаннє редагувалось 27.07.2024 13:50 користувачем ASTON, всього редагувалось 1 раз.
yariksom
Member

Повідомлення

ASTON: 27.07.2024 13:10
yariksom: 27.07.2024 13:07 Я мабуть на 5600х сидітиму доти доки ігри які я граю тормозити не почнуть, або нових інструкцій для запуску не захочуть ...
Та треба для роботи розширити вже пам'ять із 16Гб до 64Гб, і хочеться більш потужний камень на 2-3 роки наступні взяти.
То інше питання, якщо для роботи то окупиться він швидко, якщо не прямими прибутками то зекономленими нервами, це коли працюєш а все тормозить бо пам'яті чи процесора не хватає.
В мене на роботі так, держсфера, старі компи ще початку 10х, пам'яті по 4-8 гіга ддр3, закупляти за державні кошти - нема фінансування, плюнув, розібрав ящик, за 1200 докупив память і проц поміняв на потужніший тих же років, тепер в офісних завданнях літає, навіть в фотошопі можна через раз щось намалювати, а до того лишню вкладку в браузері не відкриєш :rotate:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ASTON: 27.07.2024 13:34 Не впевнений, що Інтел давав ці 5% із таким же щорічним суттєвим зниженням енергоспоживання.

І перевірив - вибачаюся, але 2-4 покоління це тупа ітерація 22нм, потім 5-8 це все знов 14нм, і останні 2 це 10нм. Де тут щорічна зміна? Це перепаковка старого в нове, чи вже забулось? Коли 6700K xthtp 1?5 hjrb перейменовували в 7700K просто додавши 200МГц заводського розгону.

У Райзенів принаймні техпроцес тоншає, а разом і ефективність росте і потужність:
Zen - 14nm
Zen+ - 12nm
Zen2-3+ - 7nm (тільки тут кулька поколінь на майже 1 техпроцесі)
Zen4 - 5nm
Zen5 - 3nm
на счет энергопотребления - красные до сих пор думают что интелы в играх по 400 ват кушают а топовые процы все 900 :lol:
ведь очень трудно зайти и посмотреть норм тесты - про работу и нагрев в простое я вообще молчу :laugh:
yariksom
Member

Повідомлення

Код: Виділити все

на счет энергопотребления - красные до сих пор думают что интелы в играх по 400 ват кушают а топовые процы все 900 :lol:
ведь очень трудно зайти и посмотреть норм тесты - про работу и нагрев в простое я вообще молчу :laugh:
Ви перебільшуєте, знайомий прийом демагогії, але насправді Ви близькі до істини як ніколи. :-P
Злой Гений
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

спасибо, буду дальше сидеть на 5800х3д :lol:
Polyaan
Member

Повідомлення

Отличный рефреш. Реально, как зен и зен +.
Наверное +- 10 процентов прироста, но не в 4 к гейминге. +200 МГц к памяти с делителем 1к1, должно быть, плюс небольшое увеличение ipc при снижении теплопакета. Наверное за счёт +200 памяти и ipc и будет 10 процентов. Что в целом неплохо, но для гейминга видимо пришло время обновляться при смене PCI express на следующую итерацию или сразу с ддр4 на ддр6, иначе разницу сложно будет почувствовать.
Хотя, лично меня, радует тенденции АМД увеличиваиь производительность при адекватном энергопотреблении. Когда переходил с 1700 райзена на 5500, была мысль, что все таки надо брать жирную мать на вырост, там x 570, или x670 в новой платформе.
Сейчас уверен, что если не гнаться за количеством портов и разъемов, то лучше брать свежий 6-8 ядерник на минимально хорошей плате, чем платить за дорогую плату в ожидании монструозного проца с 16 ядрами.
Ибо тенденции таковы, что через 2 поколения свежий 6-8 ядерник уделывает старый топ в повседневных задачах, мультимедиа и гейминге. Я не беру в пример чисто для работы, там каждый сам понимает, что ему надо. :super:
nikolaiii
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 27.07.2024 12:39 Це будуть перші процесори з підкладкою червоного кольору? Інновації! :rolleyes:
Чому не чорного?
Не перші.
спойлер
Зображення
Ці тести не тести, коли знімуть заборону на публікацію, тоді і подивимося чи 5%.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Polyaan: 27.07.2024 15:28Отличный рефреш. Реально, как зен и зен +.
Это не рефреш.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

KimRomik: 27.07.2024 12:39 Це будуть перші процесори з підкладкою червоного кольору? Інновації! :rolleyes:
Чому не чорного?
Вам шашечки чи їхати. Ой тільки не зеленійте :)
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ничего интересного не появилось :-/
1nsane
Member
Звідки: Ларнака, Кипр

Повідомлення

Vlaad13: 27.07.2024 14:06 на счет энергопотребления - красные до сих пор думают что интелы в играх по 400 ват кушают а топовые процы все 900 :lol:
ведь очень трудно зайти и посмотреть норм тесты - про работу и нагрев в простое я вообще молчу :laugh:
Ващет трудно. Топовых процов 13 и 14 поколения, которые работают в штатном режиме щас уже и нет-то. :gigi:

А вообще жду от владельцыв 13 и 14 поколения скорых отмаз типа "Ой да полгода назад он у меня +30% работал! Обгонял все ваши жирнокешевые АМД из будущего! Да я щас просто показать уе не могу, ну ты понимаешь...
Відповісти