Огляд тонкого та легкого ноутбуку ASUS Vivobook S 16 OLED (M5606) на базі процесора AMD Ryzen 7 8845HS

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Koluchiy
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

BoKl: 25.07.2024 09:29
На своєму очікуваному місці знаходиться 4-коміркова літій-іонна батарея ємністю 75 Вт·год.
Це 1-1,5 години роботи ноуту?
Маю схожий ноут 2022 року. При роботі в браузері на старті вистачало трохи більше ніж на 6 годин при дефолтних налаштуваннях енергоспоживання у вінді.
Якщо запустити іграшку - наприклад HALO Remastered - то дійсно десь приблизно 1-1,5 години. Мій 5600H в іграшках споживає близько 40Вт
rjavyi_pastor
Member

Повідомлення

Mykolay3ack: 24.07.2024 15:26 Пропоную обговорити Огляд тонкого та легкого ноутбуку ASUS Vivobook S 16 OLED (M5606) на базі процесора AMD Ryzen 7 8845HS

Ідеал, але ціна на 10к всього навсього меньше ніж мого з 7940hs та rtx4060, сенс тоді брати без дискретки? :-/
ну він легший, плюс олед(для кого як), плюс діскретка не відвалится. але в Vivobook нема апгрейду оперативки - тому в смітник
mraleks
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

zmax: 24.07.2024 19:05
mraleks: 24.07.2024 18:27Старі добрі часи з повноцінною клавіатурою на 15' Envy?)

У них почему то 2 разных дизайна. Первый на фото - без цифроблока, с динамиками по бокам. Второй, как у меня, с цифроблоком и динамиками над клавиатурой. Странно, что у большинства имиджевых ноутов, динамики направлены в стол, звука нормального так никогда не будет.
И почему старые добрые времена? Ноут на 5700u я б не называл стареньким.
Він вже роки 3 як вийшов, моєму на 2500u так взагалі вже років 7 :D
У них вже пару поколінь нема на 15-16 дюймах цифрового блоку.
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

rjavyi_pastor
В мене:
ASUS Vivobook Pro 15 M6500XV-MA013 OLED тому різниця мабуть тільки в наявності дискретки)
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ALT-F13: 25.07.2024 02:24Попереднє покоління я теж тестував, там був пластик (частково). Тут таки метал, але тоненький на кришці, з пластиком та отим ребром жорсткості в якості структурних елементів. Тим не менш, "металевий корпус" є цілком правдивим описом від виробника.
Я бачу виключно пластик з металізацією. Крапка. Я ні з ким не сперечаюсь, я стверджую те що бачу. Я і далі буду ці ноути називати пластиковими з металізацією, яка облазить. Хочте себе обманювати чи вважати по іншому, це ваше право. Але не вчить жити інших.
ALT-F13: 25.07.2024 02:24Наступного разу спочатку перевіряйте інформацію, потім пишіть.
Що цікаво, був би нормальний пост, якби сформульований у вигляді питання - "а чи не пластиковий там корпус?" чи "мені здається, що він пластиковий". Де ви спілкуватися вчилися...
З читанням моралі, навчанням життю чи засудженням когось йдіть самі знаєте куди. Ферштейн?
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

mrigi
В мене алюмінієва кришка екрана, піддон пластик.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

mrigi
А не забагато на себе береш? Ладно б ще намагався "викрити правду, яку приховують" - але ти ж тупо брешеш.
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Коли брав свій Asus, то модель з 3050ti коштувала стільки ж, як і без дискретки.

Зараз є досить ноутів з чипами з хорошою продуктивністю вбудованого відео: Ryzen phoenix, hawk, strix, Intel meteor lake. Виробники ноутів продають їх за такою ж ціною, як колись ноут з процом + дискретки низького/середнього рівня: в районі 1000$, а часто й дорожче. Спростили собі життя відсутністю дискретки, що робить простішим компонування, не платять окремо Нвідії за карти.

А ноути дешевші не стали. Єдине, що змінилося - виробники ноутів почали отримувати більшу маржу.
oleksa
Junior

Повідомлення

Якщо використовувати розглянутий ноутбук для роботи у воді, екселі очі втомлюються більше ніж при роботі на ноутбуці з ips матрицею? Ці різниці немає?
kievadult
Member
Аватар користувача

Повідомлення

oleksa
З цими глянцевими панелями для того щоб попрацювати треба забиватись у нору без світла. Воно не для роботи
DekArtQQ
Junior

Повідомлення

Вітаю. Чи буде ок ASUS Vivobook S 15 OLED (M5506) для Фільмів, серіалівта інколи Доти, також роботи в браузері коли виключення світла?? Випираю між Vivobook S 15 та Макбуком М2)) :)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

DekArtQQ
В мене є вівобук і є макбуки, і я б вибрав макбук. В нього буде краща автономність.
xfiles
Junior

Повідомлення

щось не розкрита тема по flicker-free oled, дійсно прибрали чи маскують якесь малозначиме покращення?
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

DekArtQQ: 31.07.2024 08:10 Вітаю. Чи буде ок ASUS Vivobook S 15 OLED (M5506) для Фільмів, серіалівта інколи Доти, також роботи в браузері коли виключення світла?? Випираю між Vivobook S 15 та Макбуком М2)) :)
Як користувач Macbook Air (M2) - раджу дочекатися на днях публікації мого огляду Vivobook S 15 (S5507Q) на базі Snapdragon X Elite =)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

ALT-F13
А де буде опублікований огляд?
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Piter Cantrope
На оверах же =)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

ALT-F13: 21.08.2024 11:27На оверах же =)
А, добре)) Мені дуже цікаво буде почитати хороший огляд.
В мене є макбуки на м процах і ноут на райзені, і цікаво чи мають сенс ці квалком процесори, чи це просто Майкрософт форсить тему щоб бути більше епл-подібною :)
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Piter Cantrope: 21.08.2024 11:30
ALT-F13: 21.08.2024 11:27На оверах же =)
А, добре)) Мені дуже цікаво буде почитати хороший огляд.
В мене є макбуки на м процах і ноут на райзені, і цікаво чи мають сенс ці квалком процесори, чи це просто Майкрософт форсить тему щоб бути більше епл-подібною :)
Чесно? Друге :-)
Але кому не дуже заходить Apple по інших причинах - це добрі новини
Відповісти