Нові чутки натякають на портування Stellar Blade на PC

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

О це добре розробники хайпонули на сідницях, що вже звичайний слешер грою року називають))
l-m
Member

Повідомлення

Kirakishou: 25.07.2024 15:35 Я не граю в ігри, де немає японського озвучування. Після високого рівня гри японських акторів, всі решта для мене — просто пісна їжа, я не вірю в ті емоції, які вони намагаються втілити в образ персонажа.
Розумію про що мова, але бувають винятки — спробуй Hellblade: Senua's Sacrifice, там дуже гарна акторська гра.
Kirakishou
Member

Повідомлення

l-m: 25.07.2024 17:51Розумію про що мова, але бувають винятки — спробуй Hellblade: Senua's Sacrifice, там дуже гарна акторська гра.
Дякую. Щоб її спробувати, її треба придбати і мати додатковий час для цієї гри, а мені і для основних ігор його зараз не вистачає. Як і лишніх коштів. Можливо, в кращі часи спробую. Але я не сперечаюся, що озвучування може бути якісним, адже й сам можу навести подібні приклади. Просто тут ще відіграє свою роль така собі професійна деформація. Я вже настільки звик до японської, що навіть не хочу переходити на якусь іншу. Хоча можливо спробую українську в сталкері 2. Надіюся, що вона не буде такою, як українське дублювання фільмів.
l-m
Member

Повідомлення

Kirakishou: 25.07.2024 19:13
l-m: 25.07.2024 17:51Розумію про що мова, але бувають винятки — спробуй Hellblade: Senua's Sacrifice, там дуже гарна акторська гра.
Дякую. Щоб її спробувати, її треба придбати і мати додатковий час для цієї гри, а мені і для основних ігор його зараз не вистачає. Як і лишніх коштів.
Я повільно граю, але там було десь лише 12-13 годин.
Додайте в Стім у бажане, на розпродажах її всього за ~50 грн відають — https://store.steampowered.com/app/4143 ... Sacrifice/
Я колись купив за ~100, але після проходження вирішив що це якось надто мало, та прикупив ще ОСТ (теж чудовий) окремо без знижок.
Kirakishou: 25.07.2024 19:13 Але я не сперечаюся, що озвучування може бути якісним, адже й сам можу навести подібні приклади.
Наведіть, якщо не важко.
Kirakishou: 25.07.2024 19:13 Хоча можливо спробую українську в сталкері 2. Надіюся, що вона не буде такою, як українське дублювання фільмів.
Судячи з того що я чув вже — буде гірше ніж у фільмах :shuffle:
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Спочатку ажіотаж навколо проєкту був пов'язаний із вродливою героїнею, але потім виявилося, що це також чудова гра.
Трусы ниер автоматы передают привет.
Sashkotem
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Подивився на ютубі, як на мене ця гра пуста як по геймплею так і сюжетно. Костюмчики на головній героїні звичайно шик і локації приємні на вигляд.
Kirakishou
Member

Повідомлення

l-m: 25.07.2024 19:35Наведіть, якщо не важко.
Alice: Madness Returns. Напевне, це для мене еталон хорошого озвучування. Можливо, старі частини God of War, які виходили на PS2 та PSP. Але це не точно, бо я вже давно в них грав, але щось таке пам’ятається, що озвучування там було хороше. Бо трохи згодом я порівнював його з японським і, як не дивно, мені оригінал сподобався більше. Певно ще щось було, але треба напружувати пам'ять.
У мене колись була така розвага – я любив порівнювати різні релізи аніме в плані якості відео і субтитрів, це ще за часів фансабу. І тоді я частенько заради цікавості дивився, як американці озвучують аніме. С тих пір у мене склалося вкрай негативне відношення до американського дублювання. Вони мало того, що не вміють грати, так ще й сильно американізують скрипт. Коли нетфлікс почав транслювати аніме з дублюванням на багато мов, я порівнював, як озвучують інші країни. Мені сподобалося, як озвучують італійці та французи. Доволі непоганий рівень гри. Ну і британці непогано озвучують, але тут велику роль відіграє британський акцент, який мені подобається.
Але відтоді, як я розкуштував японське озвучування, я дуже сильно на нього підсів і за роки перегляду японської анімації та японських ігор у мене вже виникла професійна деформація. Можливо, саме тому я пропускаю купу чудових ігор, адже там немає японського озвучування. Але мене це не переймає, бо є багато чудових ігор, де це озвучування є. Просто для деяких людей озвучування відіграє невелику роль, а для мене це великий відсоток емоцій, адже саме актори роблять персонажів живими. І коли це тупе беземоційне зачитування тексту з листочка, то і твій емоційний відгук такий же.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

zaqik: 25.07.2024 19:41
Спочатку ажіотаж навколо проєкту був пов'язаний із вродливою героїнею, але потім виявилося, що це також чудова гра.
Трусы ниер автоматы передают привет.
От тільки у Ніер Автомата був шикарний сюжет і музика, окрім геймплею. А тут тільки слешер і "няшна" пуста обгортка. :dontknow:
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Telcontar
накладом аж 1+ млн. копій?
Ви ж розумієте що не всі ігри повинні продаватись тиражами як кал оф дюті?
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Phos4: 25.07.2024 22:32 Ви ж розумієте що не всі ігри повинні продаватись тиражами як кал оф дюті?
Ви ж розумієте, що вдарятися у крайнощі (CoD/GTA і т.д.) - це теж не є нормою.
Ігри року є достатньо популярними і продаються значно більшими накладами аніж звичайні нормальні нішеві проекти як сабж.
Kirakishou
Member

Повідомлення

Не забувайте, що Stellar Blade вийшла тільки на PlayStation 5. Ще невідомо, скільки копій буде продано на ПК.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Kirakishou: 25.07.2024 23:41 Не забувайте, що Stellar Blade вийшла тільки на PlayStation 5. Ще невідомо, скільки копій буде продано на ПК.
Більше 60 млн. PS5 на руках у людей, можете глянути продажі успішних ексклюзивів на платформі через кілька місяців після релізу. Числа будуть значно більшими.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Telcontar: 25.07.2024 23:47Більше 60 млн. PS5 на руках у людей, можете глянути продажі успішних ексклюзивів на платформі через кілька місяців після релізу. Числа будуть значно більшими.
Там багаторічна армія фанів і принципипово більші бюджети. Мабуть, один маркетинг суттєво дорожчий, ніж весь СБ.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Telcontar
Та при чому тут гра року, ще навіть осінь не настала коли буде найбільше релізів. Просто часто чую від когось аргумент а от та гра продалась тиражом стільки то копій, треба ж розуміти що все відносно, розробники вже сквзали що продажі перевершили очікування, значить все з продажами добре.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Phos4
Продажі - один з показників "гри року", якщо якась крута гра сподобалась саме вам - це класно, але це не робить її "грою року". Я ж не кажу міряти все продажами, але й об'єктивно оцінювати популярність гри без них не можна.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

Telcontar: 25.07.2024 22:26 тут тільки слешер і "няшна" пуста обгортка. :dontknow:
Ну, мне в новости написали "що це також чудова гра", вот и напомнило ситуацию.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Telcontar
Об'єктивно якщо включити профіт до оцінювання ігор, то можна фіфу, новий аддон до вов і колду номінувати кожен рік, оцінюється художня цінність, хороші ігри так чи інакше продаються добре і мільйон продажів не є поганим показником, з урахуванням того що це ексклюзив пс і яка кількість людей там сидить на підписках.

П.С. Все ще не розумію до чого тут гра року, ви вже нагадали на кавовій гущі?
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Phos4: 26.07.2024 11:42 Telcontar
Об'єктивно якщо включити профіт до оцінювання ігор, то можна фіфу, новий аддон до вов і колду номінувати кожен рік, оцінюється художня цінність, хороші ігри так чи інакше продаються добре і мільйон продажів не є поганим показником, з урахуванням того що це ексклюзив пс і яка кількість людей там сидить на підписках.

П.С. Все ще не розумію до чого тут гра року, ви вже нагадали на кавовій гущі?
Якщо не розумієте, то перечитайте першу сторінку коментарів, де у одного персонажа ця гра посеред року вже заздалегідь стала "грою року". От і все.

А щодо іншого, чому ви доколупались лише до одного мого аргументу - мені не зрозуміло. В першу чергу я писав про відсутність хоч якоїсь свіжої ідеї у розробників та примітивний шаблонний сюжет. "Грою року" нагороджують зазвичай видатні ігри, які у більшості характеристик значно вищі за типові конвеєрні проходняки.
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Игра может и хороша но я все ещё жду норм мода на не жирную Элой в Horizon Fobidden West :laugh:
Відповісти