Огляд та тестування 27″ WQHD-монітору MSI Optix G27CQ4 E2

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Wonderboy: 08.06.2023 22:25Ну, 4К на 27" це взагалі діагноз.

Інколи бездумне роздавання діагнозів - є одним з невтішних діагнозів.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Wonderboy: 08.06.2023 22:25Ну, 4К на 27" це взагалі діагноз. На таку резолюцію просто проситься 41" матриця. Тоді зберігається стандартний розмір пікселю, плюс дійсно велике робоче поле. А так - екранчик малюсінький, і навантаження відеокарти геть не відповідає діагоналі.
Якщо не працюєшь з текстом, а наприклад граєш чи дивишся відео - 4к шикарна картинка. Та про яке навантаження йде мова? i5-11400 без проблем FullHD+4k виводить зображення. 1050ti 60 кадрыв в дота 2 видає.
Wonderboy: 08.06.2023 22:25У роки панування FullHD 24" не раз бачив FullHD 22", любили такий дешман організації купляти. Ну наче усього-то різниця два дюйми, але розмір шрифту вже викликав дискомфорт, та й екран здавався малюсіньким. Те ж саме з QHD на 27 і 32", варто просто посидіти на більшій діагоналі, і 27" вже буде просто сурогатом.
У мене був офісний 24" самсунг з "таким собі зображенням" який поміняв на 22" benq, через меншу діагональ навпаки картинга якісніше виглядала.
27" для дому було забагато (хоча граю на 65" телевізорі) - заніс на роботу, тут й стоїть.
Wonderboy: 08.06.2023 22:25Те ж саме про кривизну. Я не уявляю, скільки бабла відвалили в якості премії маркетологу, який переконав людей, що це саме те, що їм потібно. Я навіть з 32" не можу зрозуміти, для чого їх викривлювати, не те що 27".
Ну так не покупайте "криві", маркетологи зі зброєю в руках продаюх чи що?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 09.06.2023 08:23Ну так не покупайте "криві", маркетологи зі зброєю в руках продаюх чи що?
Ну так у мене прекрасний плаский 32" монік, і мене просто пре, як тут володарі недо27" намагаються підвести убогість дешманської перехідної технології під елітарність.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Wonderboy: 09.06.2023 14:45Ну так у мене прекрасний плаский 32" монік, і мене просто пре, як тут володарі недо27" намагаються підвести убогість дешманської перехідної технології під елітарність.
Чому вигнутий экран поганий? Хочуть - купляють, хочуть - не купляють. Чому ви вирышуете за інших називаючи их "убогими", а вас аж "пре" від цього?
Wonderboy: 27.10.2019 16:27 Це називається рвати гланди через анус. От не вірю, що для того щоб додати сучасне освітлення з тінями потрібна обов'язково серія RTX.
у 2019 у вас були якісь проблеми з гландами в анусі на рахунок RTX, а у 2023 у профілі RTX 3080ti. У якому році "недо" грутий монітор та з'явиться? У 2027? :rotate:
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 09.06.2023 15:29у 2019 у вас були якісь проблеми з гландами в анусі на рахунок RTX, а у 2023 у профілі RTX 3080ti. У якому році "недо" грутий монітор та з'явиться? У 2027?
Так приємно, що ви більше години власного часу потратили у колупанні, що я там колись написав. Як же вас ковбасить.... Ви так намагаєтеся відвести тему від моніторів переходом на особистості... Але відповім:

Я до сих пір вважаю, що промені - мертвонароджена технологія, і ніде їх не вмикаю, але (може ви не знали) бренд RTX - це просто сучасніша відеокарта з відповідною продуктивністю.
Коли мене перестане влаштовувати мій сьогоднішій монітор, я куплю або 41" 4К, або 32" QHD 144 Hz. І це будуть тільки пласкі монітори.

І я точно не буду мати хуанани та інше китайське лайно
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

EvGenius: 07.06.2023 22:41 Сколько у вас БП мониторов вышло из строя за последние 5 лет?
Не володію великою їх кількістю для ведення якоїсь статистики, але на тому єдиному моніторі LG, котрим користувався, зовнішній БЖ вийшов з ладу десь через 5 років користування. Посля заміни бж монітор працює далі, але вже не в мене. З тих пір оновився, проте нові монітори ще не настільки старі, щоб в них щось ламалося.
Вважаю, що зовнішній БП краще, бо таким чином монітор не буде грітися [так сильно], буде тоншим, кабель живлення буде тонший і більш гнучкий на виході з монітору, ну і звісно ремонт простіший. Плюсів внутрішнього бж не бачу, враховуючи наскільки компактними зараз бувають зовнішні. Але в цілому все одно, це не найголовніше.
TJ-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

дивні у вас тут дискусійні висновки пішли про роздільну здатність та діагональ які чомусь різко перейшли в якість тексту на екрані та маштабування :lol: Якість тексту на екрані у більшості сучасних моніторів регулюється опцією sharpnes та іншими в залежності від вендора назва буде інша(згладжує текст на екрані). А ось коли сам текст згладжений його можно маштабувати майже без втрат якості :rotate: мені здається ви усі хто жаліється брали ігровий монітор, а потім жалієтесь що він якось не так вам красимо шрифти відображає я вас вітаю!!! І що не так із 2К та 27 дюймів?
Відповісти