Apple представила робочі станції Mac Studio та Mac Pro на базі M2 Ultra

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 07.06.2023 16:48Це стороння розробка, котра до епла не має жодного стосунку.
ага, OK :gigi:
manbearboar
Member

Повідомлення

Alligator: 06.06.2023 11:35 Зараз в 90% що win 10/11, що лінукс мінт/убунту достатньо тыльки увімкнути у мережу та натиснути "інсталяція", поки каву попив - і ОС встановлена, і драйвери підтянуті
А потом такой хочешь клиент Notion поставить, и понимаешь что ничего не поменялось на linux за 20 лет.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan
Кроссовер існує довше ніж те що раніше називалось макосХ, а зараз просто макос. Розробляється повністю незалежною компанією і випускається в тому числі для лінукса, при чому саме там основна цільова аудиторія. І, що важливо, продає його окремо прям за гроші, це не безкоштовний продукт. 24 бакси коштує. До чого тут епл?
Заробляє собі контора як хоче.

А епл якби хотіла ігрульок, то реалізувала б не метал, а хоча б вулкан, як раніше був опенгл для простоти портування.
chipsy
Junior

Повідомлення

artko: 07.06.2023 18:05
chipsy: 07.06.2023 17:25 Ви мислете своїм кругозором, наводете приклад з розряду, я купив собі китайську автівку, навіщо мені ауді чи порше, за ціну в 10 китайских автівок. Але коли ви сядете в айді чи порше, и покористуєтесь ними деякий час, ви зрозумієте за що такі кошти. Так само і за айфоном, чи самсунгом, поперше це якість і стабільність, подруге це сервіс, потретє це софт і цей список можно подовжувати довго. Коли ви покористуетесь маком, побачите як працьює ОС та програми, які кольори показує екран, а потім пересядите за той же синкпад за такуж ціну, зрозумієте чого люди у всьому світі обирають саме мак.
позвольте, именно ВЫ указали, что нынче китайцы стоят так же, как айфоны. На предложение дать альтернативу конкретному китайцу - пошли обвинения в кругозоре и т.п.
все что на протяжении всех этих постов пытаюсь показать - что у эппла НЕТ бюджетных устройств. там всегда есть наценка на марку. их право. и все!

В ответ получаю аргументы вида "сперва добейся". Причем здесь машины вообще?

А, про самсунг не надо. покупал их первых галакси за безумные деньги, это ж самсунг! Был неоднократно брошен по поддержке софтом (ну да, устарело - иди покупай такой же, только с другим названием).
Или эппл не ловили на замедлении старых айфонов под предлогом "мы ж стараемся чтобы батарейка жила дольше"?

Нравится вам - без проблем. И где хейт нашли - вообще не понимаю. Единственная у меня претензия к эпплу - неоправданно высокая цена (на мой взгляд) и ограничения экосистемы (проприетарные кабеля, привязки к серверами и т.п.).
Це не я вказав, це реаліі ринку ( https://rozetka.com.ua/ua/mobile-phones ... expensive/ ), навіщо мені давати альтернативу (якої немає у епл) бюджетному смартфону, який не може конкурувати ні в чому ні з самсунгом ні за айфоном, в ньому гірше все, екран, процессор, камера, відсутність вологозахисту, запис відео, стабілізація, підтримка і тп.
Приклад про автомобілі я навів вам для того, що би ви зрозуміли, є преміум бренди, а є бренди масмаркету, і вони не можуть бути порівняними навіть якщо схожі в чомусь, те саме стосується і одягу, футболка може коштувати 200 грн а може 2000, і різниця буде у деталях, шви, краска тканини, яка не вигорає і не випрасується через 5 прасок, комір який не тягнеться і таке інше. Епл підтримує девайси яким по 5+ років, хто ще на ринку таке робить? Щоб у день релізу нової ОС ви мали змогу оновити свій гаджет?

Вас же ніхто не змушує купувати епл, купуйте що вам до вподоби, зараз такий вибір, на кожен гаманець та смак.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

chipsy: 07.06.2023 21:33 Це не я вказав, це реаліі ринку ( https://rozetka.com.ua/ua/mobile-phones ... expensive/ ), навіщо мені давати альтернативу (якої немає у епл) бюджетному смартфону, який не може конкурувати ні в чому ні з самсунгом ні за айфоном, в ньому гірше все, екран, процессор, камера, відсутність вологозахисту, запис відео, стабілізація, підтримка і тп.
наконец-то! таки у эппла нет бюджетников и значит китайцы все же дешевле :) экран у упомянутой модели, кстати, заметно лучше чем у iphone 2020se. все остальное на должном уровне за свои деньги, самсунг в этом классе ничем не лучше. эппл - отсутствует.

я может быть и купил бы какой эппл девайс - но увы, у них нет ничего на "попробовать". Хотя... айфоны уже научились файлы копировать между десктопом и телефоном без iTunes? или воз и ныне там? (на вопрос почему бы не поставить itunes - отвечаю, его нет под мою ОС основную. ставить нечего).
chipsy
Junior

Повідомлення

artko: 07.06.2023 21:49
chipsy: 07.06.2023 21:33 Це не я вказав, це реаліі ринку ( https://rozetka.com.ua/ua/mobile-phones ... expensive/ ), навіщо мені давати альтернативу (якої немає у епл) бюджетному смартфону, який не може конкурувати ні в чому ні з самсунгом ні за айфоном, в ньому гірше все, екран, процессор, камера, відсутність вологозахисту, запис відео, стабілізація, підтримка і тп.
наконец-то! таки у эппла нет бюджетников и значит китайцы все же дешевле :) экран у упомянутой модели, кстати, заметно лучше чем у iphone 2020se. все остальное на должном уровне за свои деньги, самсунг в этом классе ничем не лучше. эппл - отсутствует.

я может быть и купил бы какой эппл девайс - но увы, у них нет ничего на "попробовать". Хотя... айфоны уже научились файлы копировать между десктопом и телефоном без iTunes? или воз и ныне там? (на вопрос почему бы не поставить itunes - отвечаю, его нет под мою ОС основную. ставить нечего).
А чого в нього повинні бути бюджетні моделі якщо це преміум бренд? "Должный" рівень у кожного свій.

Я не зовсім розумію які файли ви маєте на увазі, в айос є "файли" де ви можете зберігати що завгодно, качайте відео/музику з інтернету, картинки, пдф, ворд, єксель, тощо. Між пристроями епл можете кидати через AirDrop, якщо ви не в одному аккаунті, якщо акаунт один, то все синхронізується, якщо з ПК то ( https://support.apple.com/uk-ua/guide/i ... d851b9/ios ), але зараз, коли майже все в хмарі або в месенджері це дуже сумнівне зауваження.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

chipsy: 07.06.2023 22:18
Я не зовсім розумію які файли ви маєте на увазі, в айос є "файли" де ви можете зберігати що завгодно, качайте відео/музику з інтернету, картинки, пдф, ворд, єксель, тощо. Між пристроями епл можете кидати через AirDrop, якщо ви не в одному аккаунті, якщо акаунт один, то все синхронізується, якщо з ПК то ( https://support.apple.com/uk-ua/guide/i ... d851b9/ios ), але зараз, коли майже все в хмарі або в месенджері це дуже сумнівне зауваження.
(посмотрел ссылку) прямая имитация сьемного накопителя через кабель по прежнему, похоже, недоступна. типа подключил к любому компьютеру и без какого-либо дополнительного ПО и настроек получил доступ к файлам.

файлы - какие угодно. книжки. просто перенос на другую машину (флешка)
chipsy
Junior

Повідомлення

artko: 07.06.2023 22:36
chipsy: 07.06.2023 22:18
Я не зовсім розумію які файли ви маєте на увазі, в айос є "файли" де ви можете зберігати що завгодно, качайте відео/музику з інтернету, картинки, пдф, ворд, єксель, тощо. Між пристроями епл можете кидати через AirDrop, якщо ви не в одному аккаунті, якщо акаунт один, то все синхронізується, якщо з ПК то ( https://support.apple.com/uk-ua/guide/i ... d851b9/ios ), але зараз, коли майже все в хмарі або в месенджері це дуже сумнівне зауваження.
(посмотрел ссылку) прямая имитация сьемного накопителя через кабель по прежнему, похоже, недоступна. типа подключил к любому компьютеру и без какого-либо дополнительного ПО и настроек получил доступ к файлам.

файлы - какие угодно. книжки. просто перенос на другую машину (флешка)
Тому я і наголошую на тому, що треба розуміти навіщо вам той чи інший пристрій, якщо ви використовуєте телефон як флешку, мабуть так, краще андроід, комусь це не потрібно, вибір завжди є. Теж саме і з мак, треба розуміти навіщо він вам. Віндовс крута система, користуюсь нею ще з він 95, але її попілярність, як і популярність адроіду пішла не на користь, важко підтримувати такий "парк" пристроїв, купу программ, тому ми бачимо в він 11 іконки з він хп, оформлення деяких вбудованих інструментів з тих же часів, все це виглядає смішно, такого не має бути в такій корпорації. В епл ви такого не побачите, увага к дрібницям там на висоті.
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

нет, телефон не используется как флешка. обычно он синхронизируется с домашним сервером. но иногда приходится делать его и флешкой и это очень удобно, само наличие возможности.
Windows не использую на данный момент, но соглашусь - разброд и шатания там в интерфейсе прям удивляют последнее время. хотя интерфейс пес с ним, а вот то что многие настройки постоянно ездят в разные места - несколько бесит.
FreezerUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернівці

Повідомлення

В продукції Apple чудова інтеграція зі своєю екосистемою. Якщо у Вас MacBook і IPhone все працює як годинник. Орім цього вони завжди заморочуються над фішечками, які на перший погляд не поміні, проте створюють ту саму "атмосферу" (на приклад пріорітер потоків, що займяються відмалюванням інтерфейсу, ввід клавіатури, превентивні анімації, точність передачі кольорів і т.д.).
З мінусів - якщо у Ви працюєте поза екосистемою Apple - то інтеграція і можливості дуже обмежені. Окім цього обмежена кастомізація (в порівнянні з конкурентами), менша кількість сумісного софту.

Саме тому купляти Android, якщо у вас є MacBook, як і навпаки - працювати з IPhone і підключати його до ПК це завжди костилі та незручноті.
Але однозначно великий плюс що ніхто не змушує нікого купувате те що йому не подобається. Вибір завжди за покупцем. :beer:

P.S. Так, Apple комерційна компація і її продукція дійсно могла б бути дешевшою, проте найголовніше для будь-якою комерційної компації - це заробіток. Якщо Користувачі готові платити більше - мотивації знижувати ціну в компанії немає. З іншого боку - на ті ж IPhone дуже сильно розвинений вторинний ринок, відповідно якщо Ви купляєте телефон за умовні 50К грн, то за рік-два всеодно зможете продати його за умовні 30к (якщо не розібєте ;) ). З конкурентами таке не пройде.
Відповісти