MSI готує системну плату MEG Z790 Ace Max з підтримкою Wi-Fi 7

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Пропоную обговорити MSI готує системну плату MEG Z790 Ace Max з підтримкою Wi-Fi 7

я розумію що зараз нахапаюсь мінусів, але, автори, може досить просувати тих любителів кацапів?
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

white_noise: 27.05.2023 14:59я розумію що зараз нахапаюсь мінусів, але, автори, може досить просувати тих любителів кацапів?
Кто платит тот и заказывает музыку, масясяй продаёт свое фу на болотах и у нас тулят продукцию с патриотическими картинками, денежки же не пахнут, почему бы не заработать и тут и там.
Nikolay Yeryomenko
Member

Повідомлення

Вот кстати информация по поводу плат MSI от тех же обитателей болот
Некоторые болотные прекрасно шарят что такое MSI.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nikolay Yeryomenko: 27.05.2023 16:26 Вот кстати информация по поводу плат MSI от тех же обитателей болот
Некоторые болотные прекрасно шарят что такое MSI.
Та завжди г*мном були, чесно кажучи. Дуже-дуже давно мав мясясяй МП і вона постійно скидала напруги + елелсі функція була відсутня, в мене від тої МП так пригоріло - що я взагалі нічого їхнього більше не купляю.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

white_noise, тут вати і власників синдрому повно.
kawalot
Member
Звідки: Kropyvnytskiy

Повідомлення

daesz: 27.05.2023 16:41 Та завжди г*мном були, чесно кажучи. Дуже-дуже давно мав мясясяй МП і вона постійно скидала напруги + елелсі функція була відсутня, в мене від тої МП так пригоріло - що я взагалі нічого їхнього більше не купляю.
За весь час був власником трьох продуктів мсі (материнка і 2 відеокарти), і з усіма були проблеми. У матері (775 сокет, p35 чіпсет) здулись конденсатори навколо процесора менш, ніж через 2 роки, у першої відеокарти (gtx460) відвалився відеочіп через 3 роки, у другої відеокарти (amd r9 280) через півроку відвалилась одна з банок пам'яті.
Impulse101
Member

Повідомлення

kawalot: 27.05.2023 20:19
daesz: 27.05.2023 16:41 Та завжди г*мном були, чесно кажучи. Дуже-дуже давно мав мясясяй МП і вона постійно скидала напруги + елелсі функція була відсутня, в мене від тої МП так пригоріло - що я взагалі нічого їхнього більше не купляю.
За весь час був власником трьох продуктів мсі (материнка і 2 відеокарти), і з усіма були проблеми. У матері (775 сокет, p35 чіпсет) здулись конденсатори навколо процесора менш, ніж через 2 роки, у першої відеокарти (gtx460) відвалився відеочіп через 3 роки, у другої відеокарти (amd r9 280) через півроку відвалилась одна з банок пам'яті.
У меня была МП MSI K9N Ultra, правда это еще времена сокета АМ2, проблем никаких не было, и по потребительским качествам на 5+ при адекватной цене. Была 1070 MSI, та же история, отлично отработала и была продана майнерам на пике. Это я к чему? Брак везде есть, и то что это контора не ушла с рынка сраной рашки не делает ее продукцию фуфлом.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

kawalot: 27.05.2023 20:19
daesz: 27.05.2023 16:41 Та завжди г*мном були, чесно кажучи. Дуже-дуже давно мав мясясяй МП і вона постійно скидала напруги + елелсі функція була відсутня, в мене від тої МП так пригоріло - що я взагалі нічого їхнього більше не купляю.
За весь час був власником трьох продуктів мсі (материнка і 2 відеокарти), і з усіма були проблеми. У матері (775 сокет, p35 чіпсет) здулись конденсатори навколо процесора менш, ніж через 2 роки, у першої відеокарти (gtx460) відвалився відеочіп через 3 роки, у другої відеокарти (amd r9 280) через півроку відвалилась одна з банок пам'яті.
А явзагалі перейшов от нещодавно з асуса на мсі і задоволений на всі 100. За весь час мав у користуванні 2 матплати, і 3 з теперешньою разом відеокари від МСІ. Так от В офіційному центрі асус мені через розетку відмовили по гарантії через місяць після покупки з формулюванням наявні сліди окислення. А насправді просто флешка відвалилась біоса на матплаті. 600 грн рукожопи перепаяли і все працює. А офіційний сервіс МСІ мені gtx 780 ti після року експлуатації, залиту чаєм відшкодовував по гарантії без будь яких запитань. Так шо я особисто рекомендую мсі!
І взагалі тут фахівці пишуть мсі - г...но, асус- ще гірше, а гігабайт взагалі мусор!
Яким брендом порадите кооистуватись! Фахівці?
Може є якісь відчизняні бренди виробників матплат на чіпсетах інтел та амд. Давайте підтримувати відчизняного виробника, - я за!
Impulse101
Member

Повідомлення

konb999: 27.05.2023 22:35
kawalot: 27.05.2023 20:19
За весь час був власником трьох продуктів мсі (материнка і 2 відеокарти), і з усіма були проблеми. У матері (775 сокет, p35 чіпсет) здулись конденсатори навколо процесора менш, ніж через 2 роки, у першої відеокарти (gtx460) відвалився відеочіп через 3 роки, у другої відеокарти (amd r9 280) через півроку відвалилась одна з банок пам'яті.
А явзагалі перейшов от нещодавно з асуса на мсі і задоволений на всі 100. За весь час мав у користуванні 2 матплати, і 3 з теперешньою разом відеокари від МСІ. Так от В офіційному центрі асус мені через розетку відмовили по гарантії через місяць після покупки з формулюванням наявні сліди окислення. А насправді просто флешка відвалилась біоса на матплаті. 600 грн рукожопи перепаяли і все працює. А офіційний сервіс МСІ мені gtx 780 ti після року експлуатації, залиту чаєм відшкодовував по гарантії без будь яких запитань. Так шо я особисто рекомендую мсі!
І взагалі тут фахівці пишуть мсі - г...но, асус- ще гірше, а гігабайт взагалі мусор!
Яким брендом порадите кооистуватись! Фахівці?
Може є якісь відчизняні бренди виробників матплат на чіпсетах інтел та амд. Давайте підтримувати відчизняного виробника, - я за!
На правах диванного, всегда хотел себе железо от ЕВГА, но что-то не складывается, последняя попытка была в эпоху Classified K Z370, но не срослось. А теперь, когда они прикрыли производство видеокарт наверное уже и не сложится. :)
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Impulse101: 27.05.2023 22:43
konb999: 27.05.2023 22:35

А явзагалі перейшов от нещодавно з асуса на мсі і задоволений на всі 100. За весь час мав у користуванні 2 матплати, і 3 з теперешньою разом відеокари від МСІ. Так от В офіційному центрі асус мені через розетку відмовили по гарантії через місяць після покупки з формулюванням наявні сліди окислення. А насправді просто флешка відвалилась біоса на матплаті. 600 грн рукожопи перепаяли і все працює. А офіційний сервіс МСІ мені gtx 780 ti після року експлуатації, залиту чаєм відшкодовував по гарантії без будь яких запитань. Так шо я особисто рекомендую мсі!
І взагалі тут фахівці пишуть мсі - г...но, асус- ще гірше, а гігабайт взагалі мусор!
Яким брендом порадите кооистуватись! Фахівці?
Може є якісь відчизняні бренди виробників матплат на чіпсетах інтел та амд. Давайте підтримувати відчизняного виробника, - я за!
На правах диванного, всегда хотел себе железо от ЕВГА, но что-то не складывается, последняя попытка была в эпоху Classified K Z370, но не срослось. А теперь, когда они прикрыли производство видеокарт наверное уже и не сложится. :)
Тоже задумывался. Но даже не знаю чего не взял. Видяхи они отказались. Да и реально меня мси устраивает. И периодичность обнавления драйверов и софтх, и работа по фиксингу банов. Как говорится "от добра добра не ищут!"
Меня бы и асус устроил если б не такая тупая отмазка по гарантии в официале! Реально самая тупая!
Да и у асуса армори крейт крайне глючная приложуха, - у меня на ноуте стоит и реально вздроч еще тот. Мси центр намного проще и интуитивно понятнее устроена
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999: 27.05.2023 22:35
kawalot: 27.05.2023 20:19
За весь час був власником трьох продуктів мсі (материнка і 2 відеокарти), і з усіма були проблеми. У матері (775 сокет, p35 чіпсет) здулись конденсатори навколо процесора менш, ніж через 2 роки, у першої відеокарти (gtx460) відвалився відеочіп через 3 роки, у другої відеокарти (amd r9 280) через півроку відвалилась одна з банок пам'яті.
А явзагалі перейшов от нещодавно з асуса на мсі і задоволений на всі 100. За весь час мав у користуванні 2 матплати, і 3 з теперешньою разом відеокари від МСІ. Так от В офіційному центрі асус мені через розетку відмовили по гарантії через місяць після покупки з формулюванням наявні сліди окислення. А насправді просто флешка відвалилась біоса на матплаті. 600 грн рукожопи перепаяли і все працює. А офіційний сервіс МСІ мені gtx 780 ti після року експлуатації, залиту чаєм відшкодовував по гарантії без будь яких запитань. Так шо я особисто рекомендую мсі!
І взагалі тут фахівці пишуть мсі - г...но, асус- ще гірше, а гігабайт взагалі мусор!
Яким брендом порадите кооистуватись! Фахівці?
Може є якісь відчизняні бренди виробників матплат на чіпсетах інтел та амд. Давайте підтримувати відчизняного виробника, - я за!
МП друга поспіль ейсус і все гаразд із нею, відео - гігабайт (і я чесно кажучи став avid fan рішень від гігабайт з 3 трьома вентилями, наздвичайно тиха, дроселі не пищать, температури в забавках не ростуть до екстримальних висот :shuffle: )
cradle
Junior

Повідомлення

Гигабайт совместно с яндексом построили
завод на территории РФ.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cradle: 27.05.2023 23:26 Гигабайт совместно с яндексом построили
завод на территории РФ.
До чи після 24 лютого? :spy:
Відеомапу купляв +-3 роки тому, але цього не знав :-/
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

msi b450е
Пригнал партию в 34 штуки в 2021м с распродажи на черную пятницу. Давал год гарантии. Никаких проблем не было, собственно как и s2h от гигабайт )))) главное только подбирать адекватные процы и врм этих плат. Так что все там в порядке, что у мси что у s2h
vaple
Junior
Звідки: Волинь

Повідомлення

Msi звичайно козли що не пішли з ринку, але хейту стосовно якості не розумію, звичайно брак є усюди, але у мене від користування їхньою продукцією тільки позитивні згадки. 3 материнки мав, під 775 соккер, друга під хасвели була, і зараз юзаю томагавк на б550 - жодних проблем. Також 2 відеокарти від них мав служили мені справно і зараз продовжують служити іншим власникам.

Останню відеокарту взяв від асус і тут халепа, дреоселя свистять дай боже, хоч сама відеокарта дуже тиха 3060ті.

І от якщо прийдеться абгрейд якийсь далі робити, то не знаю що брати. В асусів сильно впала якість і підтримка судячи з останніх новин, мсі також зашкварилась :-/
cradle
Junior

Повідомлення

daesz: 28.05.2023 02:04
cradle: 27.05.2023 23:26 Гигабайт совместно с яндексом построили
завод на территории РФ.
До чи після 24 лютого? :spy:
Відеомапу купляв +-3 роки тому, але цього не знав :-/
Эта новость была, где-то неделю назад на
канале прохайтек.
TJ-ua
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

якщо байкотувати кожну компанію яка торгує в рашці, то ми не зможемо купити майже нічого. Такий бойкот не має сенсу, але насовати їм в соцмережах ніхто не забороняв :D

От нафіга там зараз Wi-fi 7 який мабуть повноцінно вийде 2024 році(роутери) схоже на прикручування технологій заради збільшення ціни продукту.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

vaple: 28.05.2023 09:20 Останню відеокарту взяв від асус і тут халепа, дреоселя свистять дай боже, хоч сама відеокарта дуже тиха 3060ті.
Я поки користуюсь правилом : якщо МП то ейсус, якщо відеомапа - то не ейсус. Хоча от вигорання чіпсетів на їхніх топових МП під АМ5 трохи бентежить.
Тут от ейсер хоче зайняти нішу яку займала івіджіей у нвідії, будем подивимся :shuffle:
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

konb999: 27.05.2023 22:51
Impulse101: 27.05.2023 22:43
На правах диванного, всегда хотел себе железо от ЕВГА, но что-то не складывается, последняя попытка была в эпоху Classified K Z370, но не срослось. А теперь, когда они прикрыли производство видеокарт наверное уже и не сложится. :)
Тоже задумывался. Но даже не знаю чего не взял. Видяхи они отказались. Да и реально меня мси устраивает. И периодичность обнавления драйверов и софтх, и работа по фиксингу банов. Как говорится "от добра добра не ищут!"
Меня бы и асус устроил если б не такая тупая отмазка по гарантии в официале! Реально самая тупая!
Да и у асуса армори крейт крайне глючная приложуха, - у меня на ноуте стоит и реально вздроч еще тот. Мси центр намного проще и интуитивно понятнее устроена
Там не тільки тобі відмовили
Ще одному з форума відмовили тоже по фейковій причині
vaple
Junior
Звідки: Волинь

Повідомлення

daesz
Та там діло не тільки у вигоранні чіпсетів, там в загальному якийсь хаос. То вони бета біоси випускають (які типу мають виправити проблему, хоча це не зовсім так) при накатці яких гарантія злітає. То вони не дозволяють розгін пам'яті бо також гарантія злітає. На тому каналі що скинув і не тільки на ньому є багато інформації по їхнім материнкам і їхнім косякам, проблеми з гарантією... Схоже Асус порозганяла інженерів і найняла більше маркетологів
Відповісти