Новий рівень: який 2К або 4К монітор варто придбати у 2023 році?

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

ARomanA: 30.03.2023 15:57 Alligator
Гірше, ніж на 60" 1080p точно не буде :rotate:
Плазми ще в когось живі? :lol:
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Alligator
ЖК LED профільний
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Alligator: 30.03.2023 15:43 Завжди цікавило хто ті люди, що сидять за 32" монітором. За 27" дома не зміг працювати, забрав на роботу.
І мене теж от цікавить, хто ті люди, що вже сидять за 48-дюймовим 4K-екраном і при цьому готові пересісти на 32". З 48" на 42" ще зрозуміло, але на 32"... :insane: Щоб з 4К без масштабування пересісти на 4К з масштабуванням і втратити купу корисного простору на робочому столі Windows.
Alligator: 30.03.2023 15:43
ARomanA: 29.03.2023 12:11За цену старших моделей лучше взять Oled ТВ.
waryag: 29.03.2023 13:44Из ТВ далеко не всегда получаются хорошие мониторы
Якщо вивід картинки то на 65" qled з HDR зі звуком 5.1 грати в 4к шикарно, за допомоги DLSS навіть 60 fps.
Якщо ТВ у ролі монітора то спробуйте попрацювати з текстом у месенджерах, офісах більш ніж годину і щоб не потекли очі :shuffle:
Це так, далеко не з кожного теліка вийде зручний монік, але якщо обирати розумно зразу з розрахунку на сценарій використання в ролі монітору, то можна знайти купу телевізорів нічим не гірші за типовий монітор. Зі зручними діагоналями, Flicker-Free або ШІМ на безпечній високій частоті, з хорошою герцовкою, VRR, контрастністю, часом відгуку, високою піковою яскравістю HDR. Монітор з аналогічними характеристиками за прийнятну ціну не факт що віднайдеш, а тут ще й бонусом купа функціоналу чисто Смарт-теліку на додачу, щоб можна було не тільки в ролі монітору використовувати при бажанні.
Сидіти за 65" в ролі монітору для робочих програм я б точно не хотів. А тут ще й народ за тими OLED :pray: ганяється в ролі монітору. :banghead: Я от за своїм 50-дюймовим VA наперед знав по оглядам з Інтернету, що матриця BGR, при першому ж використанні запустив Better ClearType Tuner і простеньким перемикачем в один клік перемкнув ClearType Вінди з режиму RGB на режим BGR. І в мене всі шрифти чітки, зображення нічим не гірше за типові монітори, і я не одну годину, а по кілька годин можу втикати у браузері чи
Alligator: 30.03.2023 15:43 попрацювати з текстом у месенджерах, офісах
без ніякого дискомфорту. А ті, хто поставить OLED-телік з нетиповою структурою матриці, отримають неправильне злажування шрифтів або змушені будуть його повністю вимкнути. Заплатять великі гроші, до того ж сильно ризикуючи випалити органічні світлодіоди статичними світлими зображення у Windows, отримають зберігаючу ресурс плаваючу контрастність, яка буде стрибати туди-сюди в залежності від наповнення картинки, яку нічим не можна відключити, зміщення статичних елементів туди-сюди на піксель та інши фокуси, завдяки чому OLED з усіх сил намагається не відкинути копита раніше строку, і все це задля того, щоб в якісь грі якась рідкісна картинка, де в дуже темному приміщенні світять дуже яскраві промені, виглядала дуже насичено й контрастно. :laugh: Як на мій погляд, VA чудово передає кольори, якщо ні з чим не порівнювати, а просто насолоджуватися тим що є й нема при цьому ніякого додаткового головного болю. І контрастність достатньо висока, й чорний колір нормальний, й проблема нібито поганих кутів огляду на практиці не заважає.
Tailmon
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Лучше взять LG.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Kassatka: 30.03.2023 17:39Як на мій погляд, VA чудово передає кольори, якщо ні з чим не порівнювати, а просто насолоджуватися тим що є й нема при цьому ніякого додаткового головного болю. І контрастність достатньо висока, й чорний колір нормальний, й проблема нібито поганих кутів огляду на практиці не заважає.
А что делать с чёткостью картинки в динамике?
Там где у оледа чёткая картинка у ВА мазня, особенно на чёрном.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Vpupkin: 30.03.2023 19:33 А что делать с чёткостью картинки в динамике?
Там где у оледа чёткая картинка у ВА мазня, особенно на чёрном.
Ну може Ви в чомусь і праві. Фільми зняті в 24 кадрах і так страшенна мазня на стопкадрах, а ігри граю малодинамічні динамічні, тож особисто я проблем не відчуваю. А хтось може і відчуває. :think:

Подивлюся як зміниться плавність скролінгу та інших дій у Вінді після того як куплю сучасну відяху й зможу виставити у 4К 120 Гц, а не 60 Гц.
Просто я цим всім не морочу собі голову - отримав 4К на ідеальних для мене 50 дюймах і вже страшенно задоволений.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 30.03.2023 19:43отримав 4К на ідеальних для мене 50 дюймах
походу звичайний телевізор, який для відводу очей назвали монітором.

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
ARomanA: 30.03.2023 16:47ЖК LED профільний
Що і треба було довести - вже телевізори скромно намагаються пропихнути в монітори :laugh:

Які ви смішні
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Wonderboy: 31.03.2023 19:58
Kassatka: 30.03.2023 19:43отримав 4К на ідеальних для мене 50 дюймах
походу звичайний телевізор, який для відводу очей назвали монітором.
Так це і є телевізор Sony. Я спеціально VA/IPS телевізор, а не моніторів обирав, бо хотів, щоб одночасно один пристрій міг використовувати і в ролі монітору, і як телевізор з дивану. Ідеальна для мене 50" діагональ на моніторній відстані витягнутої руки в той же час для мене є мінімально прийнятною телевізійною діагоналлю для перегляду з дивану в 2,2 метрах. А звичайний телевізор, який для відводу очей назвали монітором - була в продажу пару років назад така модель монітору LG на 50" 60 Гц, перед хорошими телевізорами програвала в усьому, зараз вже з продажу зникла й зараз у 50" серед моніків толком нічого нема, один тільки ОЛЕД-монік - мені дуже стрьомно ОЛЕДи купувати, й достатній вибір моніків у 42 дюймах, але 42" 4K - це для мене явно малий некомфортний екран після того як 5 років звик до 47" Full HD.
Випустили б 50" 5K та 8K моніки - оце б було ляпота. Бо 55" 8К телевізор в ролі моніку великувато. А телік 50" 8K VA або IPS - ще краще. Тоді при досягненні ідеальної діагоналі був би сенс підвищувати щільність пікселів понад типовий офісний Full HD монік. Так не роблять у 50 дюймах нічого понад 4К. :weep: :weep:

Відправлено через 7 хвилин 25 секунд:
Wonderboy: 31.03.2023 19:58 Що і треба було довести - вже телевізори скромно намагаються пропихнути в монітори :laugh:
А чим з топового теліка не надто великої діагоналі вийде поганий монітор? Звичайно 65" Full HD - це страшенна лажа, а от з добре підібраного 4K-теліка 42 або 50 дюймів може вийти чудовий монітор, який дасть фору багатьом моніторам. І 120 Гц буде, і низька затримка, і VRR. З недоліків хіба що BGR-матриця, але на неї сглажування шрифтів легко переналаштувати, та відсутність DisplayPort, але хоча б один порт HDMI 2.1 є в усіх відеокартах останніх двох поколінь, а більше портів одночасно й не треба, бо два такі екрани поруч не підключиш.
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 30.03.2023 19:43Фільми зняті в 24 кадрах
Куплений SVP 4 для знаючих любий фільм робить цукеркою
Побачив спробу хваління телевізорів, але аж ніяк не моніторів. В принципі, навіть сперечатися не буду, різні світогляди і погляди на якість зображення. Як кажуть "Що вам компот, то мені помиї"
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Wonderboy: 31.03.2023 20:46 Куплений SVP 4 для знаючих любий фільм робить цукеркою
Цікава річ, дякую за наводку, от тільки він московитський на жаль. :( Щось поки не хочу пробувати. :( А щоб Youtube через нього дивитися - взагалі морока, потрібно вручну копіювати адресу сторінки з відео Youtube і перекидати у цей SVP, щоб він підхопив.

Було б добре аналог SVP 4, але розроблений на Заході...

А якщо дивитися фільми або Youtube не з компа, а з сучасного топового телевізора, увімкнувши фірмову уплавнялку на максимум? Буде сильно гірше за SVP 4 чи щось з тієї самої опери? Я спеціально фільми дивлюся не додатками-програвачами Windows через HDMI, а додатками-програвачами самого Google-TV, щоб були увімкнені фірмові покращувалки та уплавнялки відео від ТВ Sony, навіть якщо файл з фільмом знаходиться на ввімкненому компі. Між іншим додаток SVP для Android доступний для встановлення на мій дешевенький слабенький смартфон і при цьому не доступний для встановлення на топовий Google TV Sony 2021 року. Чи він і не потрібний для Google TV, бо там є своя уплавнялка?
Wonderboy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kassatka: 31.03.2023 21:17от тільки він московитський на жаль.
Люди, у вас клепка в голові хоч трохи є? Для поцреотів, програма повністю українізована, єдина з таким функціоналом, але хтось губу закопилює. Ну, ок. Нема про що баяти.
ARomanA
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Wonderboy: 31.03.2023 20:46різні світогляди і погляди на якість зображення
Покажіть якість зображення, краще ніж на OLED ТВ.
Хіба OLED монітор, а в чому різниця, в діагонілі? А якщо менше 55" мені не зручно?
Якщо прискіпуватися до структури пікселів, то можна самсунг взяти останній, але поки проблеми з вигоранням швидким, на відміну від LG.
Востаннє редагувалось 31.03.2023 21:29 користувачем ARomanA, всього редагувалось 1 раз.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Wonderboy: 31.03.2023 21:21поцреотів
Wonderboy: 31.03.2023 20:46Куплений SVP 4
а ты значит у нас мазохист затейник что бы с налогов параше тебе за твои же деньги (даже если там одна миллионная от 1% ) в дом прилетело и поубивало
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Wonderboy: 31.03.2023 21:21
Kassatka: 31.03.2023 21:17от тільки він московитський на жаль.
Люди, у вас клепка в голові хоч трохи є? Для поцреотів, програма повністю українізована, єдина з таким функціоналом, але хтось губу закопилює. Ну, ок. Нема про що баяти.
Та мені й російський інтерфейс проги підійде, якщо сама прога хороша. Просто купуючи товар з росії з наших грошей йде податок у російський бюджет плюс самі гроші по країні потім циркулюють, а не у розробників під матрацом лежать. Можна звісно купити товар з росії, а потім для очищення совісті задонатити подвійну суму волонтерам на ЗСУ. Але краще намагатися або піратити продукти з росії, або взагалі не користуватися ними чи користуватися аналогами з інших країн.

Он зараз знайшов SmoothVideo Project 4.3.0.190 Free на файлообміннику, згідно опису повинно працювати через декодер ffdshow. Качаю і спробую запустити. А сам файл називається svp4-pro.4.3.190. Free він чи Pro але можливо запрацює.

Відправлено через 18 хвилин 14 секунд:
Ні фіга. Цей файл з файлообміннику просить купити або розпочати пробний період. Не хочу я пробний період на основній Вінді розпочинати, хіба що можна на якійсь допоміжній Windows пробувати, але не хочу морочити голову. Коротше деінсталюю я його зараз та й усе.
Додаток ViMu Media Player for TV купив для свого телевізору, завдяки чому отримав можливість відтворювати файли з Double Vision. Також використовуватиму й у подальшому фірмові покращувалки та уплавнялки TV Sony. А дивитися фільми й Youtube з компа все рівно незручно, я для того й купляв телевізор, а не монік, щоб можна було дивитися відео з дивану з пультом у руках без ввімкнення компа.

Відправлено через 13 хвилин 5 секунд:
Буду чекати, коли аналогічний проект в іншій країні зроблять (а з бурхливим розвитком нейромереж це неодмінно станеться) або коли на росії рашистський режим засудять і відмовляться від зазіхань в бік нашої країни. Імовірно перший сценарій в рази швидше станеться.
angry_machine
Member
Аватар користувача
Звідки: Херсон

Повідомлення

Точно не MSI ))) такий собі продакт плейсмент :lol: :lol: :lol:
Draqoon
Member
Аватар користувача
Звідки: КиyB

Повідомлення

AOC Q3279VWFD8 взяв давно за 5500, ніяких нарікань немає :rolleyes:
Відповісти