У Китаї з'явилися материнські плати з розпаяними процесорами Intel Alder Lake-H

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
DTS2
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Ну почему сразу так критично,как заготовка медиапк очень даже ничего :idea:
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Да нормально. Всё равно любителям апгрейдов приходится менять к новому процессору и мамку. А тут всё в одном. :rotate:
zhenyapan
Junior

Повідомлення

та вже понад тиждень як огляди і тест в укр ютубі навіть є, доволі продуктивна річ, альтернатива для фанатів старих зіонів. тільки дуже врізаний біос і багато глюків в різних сценаріях.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Комплект ITX мамка + Core i7-12650H буде біля 11400 гр., рахуючи, що доставка безкоштовна.
Якщо МП дотягне хоча б до "середньої" якості, а біос у процесі не залишать без оновлень, то це для багатьох полегшить вибір.
Taran
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Насправді, ці материнки виглядають здорово, але як кажуть є нюанси...

1. Перший через який я би не брав - це всього 8 ліній pcie на gpu.
2. Дуже слабка vrm - на 45 ватах споживання CPU система "енергохарчування" цих плат гріється до 90С.
3. На деяких системах не працює сон.
4. В іграх ця плата на рівні i3 12 покоління, і по ціні виходить то саме.

Відправлено через 2 хвилини 24 секунди:
shatun: 26.03.2023 15:03 Комплект ITX мамка + Core i7-12650H буде біля 11400 гр., рахуючи, що доставка безкоштовна.
Якщо МП дотягне хоча б до "середньої" якості, а біос у процесі не залишать без оновлень, то це для багатьох полегшить вибір.
Для 11 покоління вийшов новій біос, з GUI як на асроках 5 річної давності.

Тільки який сенс якщо вони обрізали функціонал в новому біосі!
DJsound
Junior

Повідомлення

Ну не знаю , мені здається що краще купити проц i5 12400f + материнка , звичайно я говорю про бу, +- те саме вийде
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DJsound
Смотря для чего. У мобильных процессоров есть энергоэффективные ядра и встроенная графика гораздо сильнее чем у десктопных процессоров этой же архитектуры. 96 исполнительных блоков против 32 в самом мощном варианте у десктопа. Если глючить не будет то очень заманчивое предложение тем более, что у Интел для каждого поколения все равно придется покупать новую плату.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

Буквально вчера про них смотрел видео. Вариант отличный, если не боитесь связаться с китайцами
yurius_r
Member

Повідомлення

З одного боку я на щось также чекав, з іншого як на мене багато мінусів - тільки 6 продуктивних ядер (а в таких самих платах 11-го покоління - 8) і ніфігова така ціна, тому щотяк я розумію у 11-е покоління часто йшли ES процесори, а тут рітейл. З такими цінами можна потихеньку дивитися на b660 наприклад брендовий на ddr4 та щось на кшталт 12400. Можливо itx варіант більш конкурентний, але в цей бік не дивився

P.S. сам візьму погратися Asrock Reptide B760m - там же і ddr5, і щось поразгоняти можна, але лише заради цікавості, дуже свербить глянути 1700-й сокет

P.P.S. Передивлявся 1700 мамки, з ними відбувається рідкісна фігня, є плати зі слотом під відео версії 3.0, той asrock що хочу я 4.0 а є 5.0 - якого дідька? Що це за зоопарк такий?
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

DJsound: 26.03.2023 15:24 Ну не знаю , мені здається що краще купити проц i5 12400f + материнка , звичайно я говорю про бу, +- те саме вийде
навіть з магазину дешевше вийде - проц 12400 з графікою від 7000 і материнка на b660 від 3500
ще 4 е-ядра в 13400f за 8500
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Просмотр ролика i2hard про распаянный i7-11800H оставил грустное впечатление про китайских мутантов.
XXXshadyXXX
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Должно быть все съемное и человеческие брендовые материнские платы, с нормальным Биосом. А не эти все поделия дядюшки Ляо... Уже насиделся на китай плате X99 :insane: . Тут разве что брендовая плата и мутант, либо Xeon. Тут уже можно работать с этим)
AntonyKandaurov
Member
Аватар користувача
Звідки: Славетне місто Запоріжжя

Повідомлення

Китай-бабай в своём репертуаре. Хорошие платы чтобы побаловаться, на полгода, не более. Опять же любителей мазохизма х79-99 устроит что это чудо на пару сотен дешевле нормальной платы и процессора.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Ці збірки лише здаються дешевими. Але якщо придивитесь, плата взагалі нічого немає: там навіть південного моста немає - все йде з проца. Тому і PCie всього 8 - тоді як проц має 16v5+4v4. Живлення так собі, для 45 Вт хватить. По суті це саме дешевше що можна було зробити, навіть сокета немає - проц напяний як в ноутах.
Навіщо вони ATX живлення приліпили? зажали схемку на 5в, очевидно
Відповісти