Intel представила міні-ПК NUC 13 Pro із процесорами Core 13-го покоління

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Stray
Member

Повідомлення

Пропоную обговорити Intel представила міні-ПК NUC 13 Pro із процесорами Core 13-го покоління

щось я не вірю, що інтелівський камінь там не задихнеться, якось воно не виглядає нормально продуваємим :spy:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray
Там все продувається куди як краще за ноути, де ці ж чіпи стоять. Навіть улюлюпер геймерські. Товщина дозволяє ставити нормальну турбіну.
Stray
Member

Повідомлення

Scoffer
знайшов фото ззаду - більш вже схоже на правду
спойлер
Зображення
Зображення
але взагалі починали з цього формату :gigi:
спойлер
Зображення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Stray
Це у тебе фото знизу, верх виглядає отак:
спойлер
Зображення
проц на зворотній стороні материнки в нюках, ну або навпаки, все окрім проца на зворотній, якщо дивитись згори :rotate:

Відправлено через 5 хвилин 47 секунд:
Той, що потовще, має таку ж плату, з таким же кулером, але в нього додатково влізає 2.5" hdd
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

и наверное дороже ноутов? Это ж сам великий Интел нарукоблудил!
Ждём мини матерей под АМ5 - так как АМ4 уже всё - мёртв. И процов с пониженным энергопотреблением за небольшую наценку.
dgan1960
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дорого.Докинути монітор,клаву та мишку.Дорого.Я перед початком війни узяв ноут Сяомі,тонкий з дюралюмінію,16 гіг оперативи скорстної,М2 500 гіг,з 11 віндой на ай5 12 покоління всього за 24 000 гривасиків.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

dgan1960: 27.03.2023 19:12 Дорого.Докинути монітор,клаву та мишку.Дорого.Я перед початком війни узяв ноут Сяомі,тонкий з дюралюмінію,16 гіг оперативи скорстної,М2 500 гіг,з 11 віндой на ай5 12 покоління всього за 24 000 гривасиків.
ноути сяомі рідкісне г, вдалого користування :laugh:
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Топовый процессор 6P+8E выглядит сильно задушенным при TDP 35W.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 27.03.2023 19:36ноути сяомі рідкісне г, вдалого користування :laugh:
Я бы сказал, что чисто для работы ноуты по сравнению со стационарным ПК с большим монитором это в принципе уг. За редкими исключениями, когда важна именно портативность.
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Stray: 27.03.2023 17:32щось я не вірю, що інтелівський камінь там не задихнеться
Все дуже просто – в них усіх розумно налаштований павер ліміт, який не дасть процику вийти за межі температур встановленої СО. А тому й не дивно що по результатам мультипоточних тестів умовний 12700H з конфігурацією 6P+8E буде на рівних з 13400F (6P+4E) якому відключили ліміт по живленню.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 27.03.2023 19:41
Paradox1306: 27.03.2023 19:36ноути сяомі рідкісне г, вдалого користування :laugh:
Я бы сказал, что чисто для работы ноуты по сравнению со стационарным ПК с большим монитором это в принципе уг. За редкими исключениями, когда важна именно портативность.
нє, я про сам виріб. а ноут і так можна підключити до монітора/телевізора
VRoman
Member
Звідки: Albuquerque, NM, USA

Повідомлення

CADR: 27.03.2023 19:40 Топовый процессор 6P+8E выглядит сильно задушенным при TDP 35W.
Зато четырнадцать ядер!!! Пусть хоть по 1,5 ГГц под нагрузкой, но четырнадцать!!! :gigi:
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

CADR: 27.03.2023 19:40 Топовый процессор 6P+8E выглядит сильно задушенным при TDP 35W.
Это ж не топ. Это энергоэффективная серия.

Отправлено спустя 2 минуты 33 секунды:
dgan1960: 27.03.2023 19:12 Дорого.Докинути монітор,клаву та мишку.Дорого.Я перед початком війни узяв ноут Сяомі,тонкий з дюралюмінію,16 гіг оперативи скорстної,М2 500 гіг,з 11 віндой на ай5 12 покоління всього за 24 000 гривасиків.
неттопы в разы дороже ноутов с аналогичными характеристиками. Сильно нишевой продукт.
Каждый раз смотрю на них, и каждый раз давит жаб.
OC Falcon
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306: 27.03.2023 19:45нє, я про сам виріб. а ноут і так можна підключити до монітора/телевізора
И про наушники не забыть (за редкими исключениями) :gigi:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

OC Falcon: 27.03.2023 21:14
Paradox1306: 27.03.2023 19:45нє, я про сам виріб. а ноут і так можна підключити до монітора/телевізора
И про наушники не забыть (за редкими исключениями) :gigi:
блютус і поїхали :)
LVladislavchik
Member

Повідомлення

DaKaR
Зверніть увагу на неттопи від lenovo, dell, hp, там об'єм 1 літр проти 0.5 чи 0.7 у нюків, але ціна нормально так дешевша, вони часто йдуть з ссд і озу по ціні як нюки у вигляді баребонів, та й охлад там часто трохи кращий за рахунок більшої площі, сам користуюсь thinkcentre m75q gen2 на р5 4650ге, шикарна машинка з доволі швидким м.2 256 і 16 озу, коли брав, то нюки були на і3 10100т голі по такій же ціні.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DaKaR: 27.03.2023 20:56неттопы в разы дороже ноутов с аналогичными характеристиками
Та прям там. Попередник на i7-1260P коштує 30к, ще за 10 докинемо 32 оперативи і тер ссд, і того 40.
Ноут на аналогічному процесорі стартує з 38к, а не перший з низу по гівняності, а хоча б другий вже за 48. При чому ні разу не з 32ГБ/1ТБ.

Відправлено через 8 хвилин 42 секунди:
Поки ще було модно ходити на роботу в офіс, працював там з нюків. Взагалі класна коробочка. На фоні офісних шумів просто нечутно як вмикається, не глючить, довго тримається на упсі, легко чистити. Нюк декілька років працював 24/365 з кількамісячними аптаймами (просто вломи вимикати було) і навіть турбіна не розхиталась і вити не почала. Хоча в разі чого вона замінюється рівно за хвилину, це вам не ноути, котрі по пів дня розбирати.
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Scoffer: 27.03.2023 21:57
DaKaR: 27.03.2023 20:56неттопы в разы дороже ноутов с аналогичными характеристиками
Та прям там. Попередник на i7-1260P коштує 30к, ще за 10 докинемо 32 оперативи і тер ссд, і того 40.
Ноут на аналогічному процесорі стартує з 38к, а не перший з низу по гівняності, а хоча б другий вже за 48. При чому ні разу не з 32ГБ/1ТБ.

Відправлено через 8 хвилин 42 секунди:
Поки ще було модно ходити на роботу в офіс, працював там з нюків. Взагалі класна коробочка. На фоні офісних шумів просто нечутно як вмикається, не глючить, довго тримається на упсі, легко чистити. Нюк декілька років працював 24/365 з кількамісячними аптаймами (просто вломи вимикати було) і навіть турбіна не розхиталась і вити не почала. Хоча в разі чого вона замінюється рівно за хвилину, це вам не ноути, котрі по пів дня розбирати.
https://rtx.com.ua/58056-hp-pavilion-15 ... tent=58056 33,2к с виндонй
Но тут проц очень нишевой, на нем всякие бизнесбуки.

Если взять серию ENTHUSIAST, то там нагляднее получатся.
nuc 12 enthusiast 65к
Аналогичный ноут 43к:
https://hotline.ua/ua/computer-noutbuki ... hqfmep008/

Отправлено спустя 17 минут 52 секунды:
Я немного спешил и опечатался :shuffle:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

DaKaR: 27.03.2023 22:34
Scoffer: 27.03.2023 21:57
Та прям там. Попередник на i7-1260P коштує 30к, ще за 10 докинемо 32 оперативи і тер ссд, і того 40.
Ноут на аналогічному процесорі стартує з 38к, а не перший з низу по гівняності, а хоча б другий вже за 48. При чому ні разу не з 32ГБ/1ТБ.

Відправлено через 8 хвилин 42 секунди:
Поки ще було модно ходити на роботу в офіс, працював там з нюків. Взагалі класна коробочка. На фоні офісних шумів просто нечутно як вмикається, не глючить, довго тримається на упсі, легко чистити. Нюк декілька років працював 24/365 з кількамісячними аптаймами (просто вломи вимикати було) і навіть турбіна не розхиталась і вити не почала. Хоча в разі чого вона замінюється рівно за хвилину, це вам не ноути, котрі по пів дня розбирати.
xxx 33,2к с виндонй
Но тут проц очень нишевой, на нем всякие бизнесбуки.

Если взять серию ENTHUSIAST, то там нагляднее получатся.
nuc 12 enthusiast 65к
Аналогичный ноут 43к:
https://hotline.ua/ua/computer-noutbuki ... hqfmep008/

Отправлено спустя 17 минут 52 секунды:
Я немного спешил и опечатался :shuffle:
Порівнюєте моноблок з ноутом,
Порівнюєте офіціалів з сіровозами
Порівнюєте м'яке з теплим
О - об'єктивність.

Банально якщо взяти параметри вашого ноута Acer Nitro 5Intel Core i7-12700H / nVidia GeForce RTX 3060 то на сайті зеленого смайлика ціна з 43к до 58 799 ₴ виростає.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

Цікаво, яка собівартість самої платки, без проца. Вона ж взагалі набір портів і живлення, південного моста немає, дешевий звук+мережа, може ще wifi. Все, абсолютно все в проці. Її красна ціна, без проца, 1000 гривень, ну 1500, від сили
Відповісти