Нові дані про GPU Navi 32 для серії відеокарт Radeon RX 7800

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Нові дані про GPU Navi 32 для серії відеокарт Radeon RX 7800

Главное выпускайте и цену адекватную пожалуйста! Необходима конкуренция!
Vecchio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Полный N32 будет примерно на уровне 6950XT?
Mopger
Junior
Звідки: Харків

Повідомлення

December 2023???
Robostyle
Member

Повідомлення

doc-oc
Конкуренция в диапазоне 800-1200$? :laugh:
Согласен :up:
Yalg
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Для народного 1080p будет достаточно 4050. Или её аналога от амд.
BVI
Member

Повідомлення

doc-oc: 26.11.2022 13:23 Предлагаю обсудить Нові дані про GPU Navi 32 для серії відеокарт Radeon RX 7800

Главное выпускайте и цену адекватную пожалуйста! Необходима конкуренция!
Цена будет адекватная картам Нвидиа, в выбор будет за Вами (за нами). ;)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mopger
Так на рік помились, грудень 2022 реліз.

BVI: 26.11.2022 17:08
doc-oc: 26.11.2022 13:23 Предлагаю обсудить Нові дані про GPU Navi 32 для серії відеокарт Radeon RX 7800

Главное выпускайте и цену адекватную пожалуйста! Необходима конкуренция!
Цена будет адекватная картам Нвидиа, в выбор будет за Вами (за нами). ;)
Адекватна ціна мідлу? Це 250-350 доларів? Ні?...
BVI
Member

Повідомлення

:beer:
Захар Беркут: 26.11.2022 17:13 Mopger
Так на рік помились, грудень 2022 реліз.

BVI: 26.11.2022 17:08

Цена будет адекватная картам Нвидиа, в выбор будет за Вами (за нами). ;)
Адекватна ціна мідлу? Це 250-350 доларів? Ні?...
Да, была такая цена, но давно. Весной 2011г. покупал Radeon HD 6850(шина 256) от Сапфир за ~$240(при курсе примерно 8грн). Она и сейчас у меня есть. Только, к сожалению деньги уже такие ($240 за мидл) не ходят. :-/
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

BVI: 27.11.2022 01:35 :beer:
Захар Беркут: 26.11.2022 17:13 Mopger
Так на рік помились, грудень 2022 реліз.




Адекватна ціна мідлу? Це 250-350 доларів? Ні?...
Да, была такая цена, но давно. Весной 2011г. покупал Radeon HD 6850(шина 256) от Сапфир за ~$240(при курсе примерно 8грн). Она и сейчас у меня есть. Только, к сожалению деньги уже такие ($240 за мидл) не ходят. :-/
Ціна була така завжди, доки не змовились племінниця та дядько. Не треба міняти нонсенс з прийнятним, цей маркетинг на свідомих не діє. І вам треба видужати, неприйнятно ставити ціни по родинній змові вище с кожним разом.


BVI
І так окремо, я 7950 купував трохи згодом від релізу, за 279 доларів. Але якщо доречно пам'ятаю, 78хх та 79хх вийшли на початку 2012, а я купував наприкінці літа.
Softas
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 27.11.2022 05:46
BVI: 27.11.2022 01:35 :beer:
Да, была такая цена, но давно. Весной 2011г. покупал Radeon HD 6850(шина 256) от Сапфир за ~$240(при курсе примерно 8грн). Она и сейчас у меня есть. Только, к сожалению деньги уже такие ($240 за мидл) не ходят. :-/
Ціна була така завжди, доки не змовились племінниця та дядько. Не треба міняти нонсенс з прийнятним, цей маркетинг на свідомих не діє. І вам треба видужати, неприйнятно ставити ціни по родинній змові вище с кожним разом.


BVI
І так окремо, я 7950 купував трохи згодом від релізу, за 279 доларів. Але якщо доречно пам'ятаю, 78хх та 79хх вийшли на початку 2012, а я купував наприкінці літа.
Як люди не розуміють, що люба компанія створюється виключно для заробляння бабла. А потреби покупців в компаніях зовсім не розглядаються, хіба що для просування їхнього продукту. Тому їм важливі тільки прибутки і нічого іншого.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Softas: 27.11.2022 12:09
Захар Беркут: 27.11.2022 05:46

Ціна була така завжди, доки не змовились племінниця та дядько. Не треба міняти нонсенс з прийнятним, цей маркетинг на свідомих не діє. І вам треба видужати, неприйнятно ставити ціни по родинній змові вище с кожним разом.


BVI
І так окремо, я 7950 купував трохи згодом від релізу, за 279 доларів. Але якщо доречно пам'ятаю, 78хх та 79хх вийшли на початку 2012, а я купував наприкінці літа.
Як люди не розуміють, що люба компанія створюється виключно для заробляння бабла. А потреби покупців в компаніях зовсім не розглядаються, хіба що для просування їхнього продукту. Тому їм важливі тільки прибутки і нічого іншого.
Інше гірше - як зомбі не розуміють кожна компанія створюється для розвитку та забезпечення, життя, а "бабло" лише один із інструментів, і коли неосвідчена, невіглас, несвідома людина стверджує "за ради бабла", це показує лише низьку мозкову діяльність того індивіда.
Softas
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 27.11.2022 17:38
Softas: 27.11.2022 12:09
Як люди не розуміють, що люба компанія створюється виключно для заробляння бабла. А потреби покупців в компаніях зовсім не розглядаються, хіба що для просування їхнього продукту. Тому їм важливі тільки прибутки і нічого іншого.
Інше гірше - як зомбі не розуміють кожна компанія створюється для розвитку та забезпечення, життя, а "бабло" лише один із інструментів, і коли неосвідчена, невіглас, несвідома людина стверджує "за ради бабла", це показує лише низьку мозкову діяльність того індивіда.
Ага я то думав всі ходять на роботу заради бабла, але ні є на планеті люди яким його зарплата не потрібна потрібен тільки розвиток та життя. А робити можна за мінімалку. І рада директорів розпускається не тоді коли падають прибутки, а коли забезпечення і життя немає. Тепер питання, яке підприємство чи фірму ви відкрили? Думає ніяку, а хтось просто диванний експерт і олігофрен. В мене є свій бізнес і я його розвиваю виключно для бабла і він мені без бабла не потрібен аж ніяк. І коли нема росту бабла я думаю тільки як підняти ріст виключно бабла, а якими методами розвитку не важливо. Так працюють всі компанії світу. Для диванного аналітика скажу що компанії для інвесторів роблять ФІНІНСОВИЙ звіт, а не звіт забезпечення і життя. Показіть звіт забезпечення і життя наприклад компанії АМД.
Скоротриндець
Member
Звідки: Мідгард

Повідомлення

Softas так.... гірко але істино що "бабосики" це морковка для стада... раніше слов'яни всі з золотих чащшок пили, збруя у всіх була с срібла та золота... але .. прийшов "червоне сонечко"... та вщент очистив все "снг" від знання та розуму... виростив манкуртів та завів глобальний геноцид... Як ось боневтік собі борги на вкрадені заводи списує... Манкуртизація задопомогою бабосиків продажних шкур... а ціль - геноцид цаній світу... Тік-ток не збреше... :rotate:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Softas
Ви знов на совковий лад все перегорнули, та якшо заради бабла як ви кажете, так нащо то бабло люди витрачають на їжу, інтернет, одяг? За ради життя та розвитку заробляється бабло, а не навпаки. Але так зараз це тренд, робити з людей овочі, совкове стадо, де перегорнутий сенс та наслідки. А потім є ще невігласи, які питають - "а чому війна". Так війна це ж мир, ви же реалії самі перегортаєте, от і отримуєте, що незабаром буде "життя це смерть", "в'язниця це воля", а "жебрацтво це достаток".
І додам, от приклад якраз компанії вільного світу які були створені вільними людьми, з часом почали очолювати Азійські, шовіністичного складу люди, з перегорнутим світосприйняттям, от і почалось - бабло за ради бабла, корупція, брехня, омана, без сенсу та без розвитку. Тому декому здалось, що може так і треба, так воно і працює... Ні так воно деградує та гине, а потім адекватні люди з вільного світу, будуть рятувати індустрію, від усіляких Хуанів та інших...
TerryCone
Member

Повідомлення

Можу допомогти тим, хто робить виключно "за ідею" та маже розвиток на хліб духовності. Я - бидлосовок, присилайте усе своє бабло мені, шоб воно не заважало вам досягати просвітлення та Нірвани :lol:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TerryCone
З чого раптом ви вирішили, що це так працює? На рівні все того ж совка я розумію, але зараз є тільки одна виправдана та доцільна інвестиція, для будь якої свідомої людини це ЗСУ, так що вам не сюди з вашим недолугим гумором.
Pride91
Member

Повідомлення

TerryCone: 28.11.2022 14:25 Можу допомогти тим, хто робить виключно "за ідею" та маже розвиток на хліб духовності. Я - бидлосовок, присилайте усе своє бабло мені, шоб воно не заважало вам досягати просвітлення та Нірвани :lol:
Захар правий, великі компанії вкладають прибуток у компанію, ніяких розкішних яхт і вілл, ніяких елітних шльондр в розкішних готелях... Тільки мільярди в науку і розробки, інвестиції в університети і розвиток. От що до вас намагається довести Захар, а ви хейтитн його бо як він і сказав - ви совки і погляди ваші це видають одразу.
TerryCone
Member

Повідомлення

Pride91
Обговорювати те, хто куди витрачає чесно зароблені гроші, лізти у карман та розпоряджатися чужими грошима - це так по-совковому, доречі... ;) Створіть власну компанію, заробіть купу грошей, тоді і займайтеся благодійністю)

Отправлено спустя 10 минут 6 секунд:
Захар Беркут
Ви взагалі відірвані від реальності. Для повернення з неба на землю спочатку-но гляньте назву теми, де Ви пишете коменти :lol: Ви як ота Лєнка-скумбрія-по8грн, яка звинувачувала Британію, шо та рахує копійки і не донатить на ЗСУ :lol:
У мене питання: а як так сталося, що я вимушений донатити на ЗСУ, коли я плачу податок, і військовий збір? Чому це все не доходить до армії і шкарпетки купують волонтери? Це часом не тому, що такі, як Ви, свого часу обрали у владу замість "плохіх жадних бариг" "прастих парнів с народа" та "нових облич?" Я кожного дня переконуюся лише в одному: війна не додала розуму нашому насєлєнію ні на грам. Все те ж саме "нужно просто всьо атнять і падєліть" актуально і зараз як ніколи. Замість того, щоб хоч трохи головою думати.
І ще трохи про "світову змову плахіх жадібних азіатів". Інтел теж азіати очолюють? Щось я не бачу і7 13700 по 30$ :lol:
MessiaH
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Учитывая, что 7900хтх по выхлопу совсем не айс будет, то все эти 7800 вообще нафиг не нужны, я от амд ожидал лучшего. Вроде как ходили слухи что будет 12144 универсальных шейдерных блоков, а в результате их 6144, у 6900хт 80 универсальных блоков обработки лучей, у 7900хтх их 96, учитывая что 6900хт лучи не тянет от слова совсем, по крайней мере в 4к имея 80 блоков обработки, то 96 вряд ли изменят ситуацию радикально. Отставание 7900хтх от 4090 местами просто огромное, если 6900хт на момент как я её купил была хуже 3090 на 10-15% максимум, а где-то вровень, где-то лучше, и это в 4к, в 1080р и 1440р 6900хт была на одном приблизительно уровне с 3090 и при цене в 2 раза меньше, то 7900хтх думаю будет дешевле 4090 на 200-300 баксов, но и слабее процентов на 30-40, а это эпик фейл
Відповісти