У Китаї жінка намагалася незаконно вивезти 200 процесорів Intel, прикидаючись вагітною

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
inquisition
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Предлагаю обсудить У Китаї жінка намагалася незаконно вивезти 200 процесорів Intel, прикидаючись вагітною

По-любому их не 202 и парочку еще найти получится, если "копнуть поглубже" :D Не дорабатывают людишки в халатах :think:
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

inquisition: 02.12.2022 15:24 Предлагаю обсудить У Китаї жінка намагалася незаконно вивезти 200 процесорів Intel, прикидаючись вагітною

По-любому их не 202 и парочку еще найти получится, если "копнуть поглубже" :D Не дорабатывают людишки в халатах :think:
В подтверждение твоей теории. Этот прием давно известен в истории. Создается настоящий тайник и второй ложный. Когда находят второй, успокаиваются, что цель достигнута и не ищут первый. :rotate:
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Жінка нібито перебувала на шостому місяці вагітності, але вільно ходила й не відчувала дискомфорту
Очень странно учитывая сумарный вес этих
202 процесори Intel Core 12-го покоління та дев'ять мобільних телефонів iPhone останньої моделі
Владимир[-+-]
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Процессор имеет массу (775 сокет celeron 330) 22г=0,022кг. Значит 202 процессора имеют массу 4,444 кг. В принципе терпимо носить. А кто знает массу 1155, 1150, 1151, 1200, 1700 процессоров? Масса увеличивается? И что тяжелее i3, i5, i7, i9??? Интересно. Я бы взвесил, если был бы процессор...
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Cicero: 02.12.2022 15:40
inquisition: 02.12.2022 15:24 Предлагаю обсудить У Китаї жінка намагалася незаконно вивезти 200 процесорів Intel, прикидаючись вагітною

По-любому их не 202 и парочку еще найти получится, если "копнуть поглубже" :D Не дорабатывают людишки в халатах :think:
В подтверждение твоей теории. Этот прием давно известен в истории. Создается настоящий тайник и второй ложный. Когда находят второй, успокаиваются, что цель достигнута и не ищут первый. :rotate:
когда находят контрабанду то в этот раз проверяют уже все вплоть до прощупывания задних проходов
не несите пургу...

Отправлено спустя 14 минут 54 секунды:
кроме того, зачем так сильно заморачиваться 200 процами ради парочки?
достаточно просто взять свой ноутбук какой нить с хорошим пространством внутри, где-то внутри как то умно разместить штук 3-5 и пронести как ручную кладь
кто уже не раз бывал в аэропортах - тот знает как там организована система досмотра
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

китайсьскі новини на сайті все цікавіще :popcorn:

- класична рубрика "на ринку китая випустили відеокарту зі всратим дизайном", яка ніколи не доїде до Європи чи Америки, а з китайських майданчиків в Україну її привезе аж 3 юзера з особливими потребностями. дуже корисна інформація.
- черговий китайський довбень нахабно плював на NDA і опублікував якісь незрозумілі тести на день раніше ніж домовлено. достовірність результатів під питанням, умови тестування під питанням, все під питанням. давайте обговорювати.
- моя улюблена рубрика "китайці зробили чергову дичину ззовні схожу на ПК-залізо. супер прорив! УДАР!". в 100% випадків це сміття, яке по факту потрібне виключно для горезвісного імпортозаміщення, в рази гірше сучасних аналогів, в цілому сумнівне за своїми характеристиками і походженням і не має жодного практичного застосування за межами китаю. мамчині китаєфіли кожен раз всцикаються і починають радісно улюлюкати "китай ось-ось наздожене". ну звичайно, наздожене, скоро-скоро.
- тепер вже дійшло до якихось локальних новин за тегом "intel", "cpu"
pcHelp
Member
Аватар користувача
Звідки: К западу от мавзолея

Повідомлення

Наивная китайская женщина! У меня в китайских аэропортах всего 1 зажигалку сходу находили, причем тыкали пальцем ровно туда, где я ее "забыл", а эта овца надеялась 200 чипов на себе незаметно протащить?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Так а інших новин нема. На ринку пкшного заліза стагнація, на ринку іграшок стагнація.
Можна транслювати новини про мобілки, але, як на мене, тільки їх ще тут не вистачало :rotate:
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Cicero: 02.12.2022 15:40
inquisition: 02.12.2022 15:24 Предлагаю обсудить У Китаї жінка намагалася незаконно вивезти 200 процесорів Intel, прикидаючись вагітною

По-любому их не 202 и парочку еще найти получится, если "копнуть поглубже" :D Не дорабатывают людишки в халатах :think:
В подтверждение твоей теории. Этот прием давно известен в истории. Создается настоящий тайник и второй ложный. Когда находят второй, успокаиваются, что цель достигнута и не ищут первый. :rotate:

Через місяць з'явиться 12600К на ОЛХ за смачною ціною! :beer:
І це не жарт, я так в 2021 11700К купував за дуже вигідною ціною, в продавця було їх багато, звідки він їх узяв?
Працює по цей день, тільки прийшлось виставить ліміти, гарячий і ненажерний!
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

хм, мені здається такі історії роблять росіян та іранців.

і вони більше для самого продавана. щоб потім виправдадись чого в умовній ракеті їх продукт
ДядяСаша
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

IvanCh: 02.12.2022 17:57 хм, мені здається такі історії роблять росіян та іранців.

і вони більше для самого продавана. щоб потім виправдадись чого в умовній ракеті їх продукт

Ви серйозно?
Cicero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

KimRomik: 02.12.2022 16:23
Cicero: 02.12.2022 15:40

В подтверждение твоей теории. Этот прием давно известен в истории. Создается настоящий тайник и второй ложный. Когда находят второй, успокаиваются, что цель достигнута и не ищут первый. :rotate:
когда находят контрабанду то в этот раз проверяют уже все вплоть до прощупывания задних проходов
не несите пургу...
как будто не понятно, что все вышесказанное было сказано в шутку. И тут из-за угла "кэп очевидность" :laugh:
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Не в том месте везла.
ronemun
Advanced Member

Повідомлення

до наших контрабандистів як до неба. Наші навіть копійчані сигарети дронами передають. А тут проців на сто тисяч доларів жінку заставили на собі возити. А ще якщо врахувати яка там жорстока тюремна система для жінок. Як писали деякі нелегалки: по 30-40 в камері, сплять на підлозі впритул, з примусовим вставанням що 2 години, з перекличкою, за решіткою під цілодовим відеоконтролем, навіть на жіночі проблеми неможна прикритись, жодних дзвінків і т.п.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дивно виходить вона несла 15+ кг конструкцію, де 10кг тільки самі процесори важили. Та вільно пересувалась, ага вже повірив. Маячня якась, чи піар, чи операція по посиленню обмежень, але така незграбна, Китайські специ неуки.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДядяСаша: 02.12.2022 17:42
Cicero: 02.12.2022 15:40

В подтверждение твоей теории. Этот прием давно известен в истории. Создается настоящий тайник и второй ложный. Когда находят второй, успокаиваются, что цель достигнута и не ищут первый. :rotate:

Через місяць з'явиться 12600К на ОЛХ за смачною ціною! :beer:
І це не жарт, я так в 2021 11700К купував за дуже вигідною ціною, в продавця було їх багато, звідки він їх узяв?
Працює по цей день, тільки прийшлось виставить ліміти, гарячий і ненажерний!
Скорее на Авито. Привет,параллельный мир импорт.

Отправлено спустя 3 минуты 48 секунд:
Владимир[-+-]: 02.12.2022 16:07 Процессор имеет массу (775 сокет celeron 330) 22г=0,022кг. Значит 202 процессора имеют массу 4,444 кг. В принципе терпимо носить. А кто знает массу 1155, 1150, 1151, 1200, 1700 процессоров? Масса увеличивается? И что тяжелее i3, i5, i7, i9??? Интересно. Я бы взвесил, если был бы процессор...
Кроме 1700 все легче. Скула и3 у меня была- пушинка. Текстолит тоньше,термоинтерфейс зубная паста,крышка из непонятного сплава.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Інтел інфо - середня вага процесорів Інтел 12ххх-13ххх 32-51грам.
А у пакунку блістері 35-54грами. А у обгортці як безпосередньо, не менше 50 грам один процесор. А тепер додайте вагу сумки, вагу іншого вийде що найменше 15кг. А вага самої жінки ~40кг, тепер проведіть експеримент хлопці - берете рюкзак, якщо ви важите 90-100кг, кладете в рюкзак 40кг, та безтурботно прогуляйтесь з цією вагою...
Знімайте рожеві окуляри, це брехня щоб закрутити гайки, незграбна брехня від КПК.
Adamantium
Ghost
Звідки: Днепр

Повідомлення

времена нычне странные...(с) :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

на стажування в мукачево її :gigi:

Відправлено через 10 хвилин 58 секунд:
leif: 02.12.2022 16:57моя улюблена рубрика "китайці зробили чергову дичину ззовні схожу на ПК-залізо. супер прорив! УДАР!".
партія та великий Хі задоволені. отримати миску рису і 0.2% скидка на кішка дівчинка. :beer: :beer: :beer:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я вам більше повідомлю, якщо уважно перечитати обмеження які ввели за останні два роки в Китаю, вони тотожні на 90+ відсотків з обмеженнями які вводили в росії в 2013-2015 роках, тобто таку думку маю - фашизм обкатаний в росії, тепер реалізується в Китаї, та через 5-6 років Китай буде обстрілювати Тайвань, Японію, Південну Корею, та топити човни США, якщо зараз не зупинять Росію з Китаєм, і так - ЗАНЕПОКОЄННЯ та СТУРБОВАНІСТЬ, вибачаюсь, людожерів не зупинять, я зараз до лякливих дівчат з США звернувся, тобто демократів.
Відповісти