За підсумками третього кварталу Nvidia зайняла 88% ринку дискретних GPU

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
mat-s
Member

Повідомлення

левый палец устал
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

DuckRider: 27.11.2022 07:53 Софт откровенно мусор. Экспириенс покрывает кучу нужд, в то время как амд остались в этом плане на уровне 2010го
Как будто экспириенс - не кусок бесполезного мусора. :gigi:
STARL1GHT
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Захар Беркут: 27.11.2022 05:55 А тепер усвідомте - ціна прямо залежить від того, хто керманич. Це на кшталт "а какая разніца", "зайдьомась пасірідіні". А потім ворог починає війну... Так і тут сенс та наслідки виключно пов'язані, але вас не турбує чому, а вас турбує результат? Це виключна несвідомість, на межі аутизму вибачаюсь, що діагностую вас. Але уявіть собі, людина каже - мені важливо мислити, а то що мені відріжуть голову не турбує...
Ну якщо Ви так вважаєте, то нехай. :D
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

STARL1GHT
Ну об'єктивно, а як вважаєте ви?
Ну от ми беремо до уваги, що усім відомо - є клан з головною гілкою Хуан, в них ше є другорядні гілки Су, Лань та Вей, цей клан не приховує що вони по цей день збирається родинним з'їздом, що багато з цього клану-родини на керівних посадах у Інтел, АМД, TSMC, GF, НВідії, Самсунг. Що це Клан-родина Азійського типу, а саме традиційного Китаю, знаємо що Ліза та Дженсен їздять на кланові зустрічі, про це неодноразово робили репортажі ІТ журналісти, та про закриті наради представників клану також відомо.
TerryCone
Member

Повідомлення

NFS-Racer: 24.11.2022 17:08 Nemo4k
Смотрю вы разбираетесь в анализе рынка. Считали по количеству отгруженных чипов. Вторичный рынок тут вообще ни при чем. Или вы думаете что в/карты Нвидиа перепродаются в 5 раз чаще чем АМД? То есть пока сменится 1 владелец у карты АМД, у Нвидиа их 5? Ну бред же.
А якщо порахувати, скільки разів перепродається й досі сімейство RX4xx-5xx... :lol: Та хоча й Паскалі досі по руках ходять... :shuffle: :D
А ще китайці з хверм чіпи на нові плати паяють.. :-/ :laugh:

Отправлено спустя 34 минуты 47 секунд:
Не можу наржатися з секти Свідків Шарікова "Атнять і падєліть" :lol: От мені цікаво, як ви взагалі уявляєте собі цей процес? Таке враження, що це або якісь таксисти, або взагалі нероби, які ніколи ніде не працювали та взагалі гадки не мають, як працює підприємство, фірма або компанія :D Ви тільки уявіть хоча б рівень розподілу труда у таких велетенських компаніях, як нВідія. Я ще якось можу уявити, що можуть відділити якийсь філіал, який, умовно, робить nVidia Shield, як приклад. А як будуть ділити колектив інженерів, який проектує ГПУ? :lol: Причина монополії - це технологія. Це мізки. Навіть якщо умовно розкрити усі таємниці ключових технологій виробництва та будову чіпа, все одно це не дасть відразу +100500 компаній, які робитимуть графічні чіпи. Причина - складність технологічного процесу, науковмісткість розробки та виробництва такої складної продукції, дуже дороге і занадто складне обладнання для виробництва. Тому у світі так мало таких фабрик на кшталт TSMC. Згадайте, скільки було раніше виробників відях? S3, Trident, SiS, та ж Intel... 3DFx... А чому зараз тільки nVidia та AMD на верхівці Олімпу залишилися? Тому що інші... Не витримали конкуренції! Так, ні "змова бариг", ні "масони", ні "змова дядька та племінниці" не є причиною такої конфігурації ринку відеоприскорювачів сьогодні. Причина - конкурентна боротьба, у якій покупці ставали все більш вибагливішими, і для задовільнення зростаючих потреб споживачів росла і росте й складність пристроїв. Тому не всім вистачило технологічного рівня для того, щоб витримати ці конкурентні перегони для того, щоб залишатися на ринку. Тому залишилися найкращі та найсильніші. Он, подивіться, як такий гігант як Інтел намагається повернутися у стан виробників ГПУ. Там є і гроші, і технології, але все одно це не так просто зробити. Можу тільки побажати їм успіху, все ж це одна з топових компаній у сфері мікроелектроніки.
Тому все одно не буде умовна 4090 коштувати як кухоль пива. :gigi: І ніяка конкуренція цього не зробить.
Відповісти