Noctua выпустила рамку для защиты процессоров AMD AM5 от излишков термопасты

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 06.10.2022 15:07 дивлячись на фото, ця пластина лягає на першу сходинку кришки, нічого воно там не замкне.
Є куди прогинатись, якщо в таких людей термопаста робить якусь біду, то металева пластика зробить трах-бабах мабуть).
На їх місті я б залив би епоксидкою в кубік, потім в протиударний кейс, і процесор в сильному захисті))
mr-enic
Member
Аватар користувача

Повідомлення

капець, придумали проблему на рівному місці. в багатьох ноутах обв'язка навколо проца і хабу роками заляпана купою термопасти - і все гаразд.
NuclearRobinson
Member
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Приблуда для корисних ідіотів, а також для тих, хто ніколи ці проци не купить, але з піною у рота буде всім доводити що це проблема найбільшого масштабу :lol:
Шановні, використовуйте термопасту правильно, і правильну, тоді у вас не буде ніяких проблем. Затверділа термуха легко знімається зубочисткою з будь якої дірки, а спирт робить дива :lol: :lol: :lol:
Classique
Member

Повідомлення

Оленищзм какой-то. Т.е. Рассыпуха будет хуже охлаждаться из-за отсутствия циркуляции вообще ?
Я помню процы без крышек, в ноутах процы без крышек .
Ну почему не сделать вариант вообще без крышки только с проставками под охлад?
Ну не пошла АМД не видеть , что толстенная крышка это не гуд.
Syava
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Classique: 06.10.2022 16:29 Ну почему не сделать вариант вообще без крышки только с проставками под охлад?
Ну не пошла АМД не видеть , что толстенная крышка это не гуд.
Тогда мы б счас обсуждали разные "крышки" для процессора :beer:
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

Rostislandr: 06.10.2022 13:29 10€ за кусок поликарбоната...
Господни помидоры
Взагалі то разом з термопастою (до речі однієї з найкращих) та спец. серветками.
Devil Jin
Junior

Повідомлення

Вырежу на ЧПУ станке за 50 грн/шт, принимаю заказы с сегодняшнего вечера :D
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Classique: 06.10.2022 16:29 Оленищзм какой-то. Т.е. Рассыпуха будет хуже охлаждаться из-за отсутствия циркуляции вообще ?
Я помню процы без крышек, в ноутах процы без крышек .
Ну почему не сделать вариант вообще без крышки только с проставками под охлад?
Ну не пошла АМД не видеть , что толстенная крышка это не гуд.
Classique: 06.10.2022 16:29 Я помню процы без крышек, в ноутах процы без крышек .
Ну почему не сделать вариант вообще без крышки только с проставками под охлад?
В ноутах, підпружинена і легка СО. Але і там персонажі сколюють кристали. А ще бувають термоінтерфейси класні, коли та СО знімається разом з половиною кристалу, або весь відривається від підкладки. І там вже зняв кришку з ноута, в більшості випадків вже мінус гарантія (і це не добрались до ноута)
В ПК, дуже тяжкі СО, під власною вагою, чуть йорзнув не туди, і знаючи купу куллерів які з защіпками, сколів буде просто море, ніякі проставки не допоможуть.
Ну не пошла АМД не видеть , что толстенная крышка это не гуд.
А я рахую гуд для звичайних користувачів, бо я бачив безліч систем, особливо які готові продаються в магазинах (ігровий пк з ргб), де дешмашнські плашки і такий же куллер або самі "ентузіасти", економлять на бп, корпус, со. І от "товста" кришка дозволить прийняти той скачок темпи, і потім передати на куллер.

Для ентузіастів та оверклокерів, нууу, скальп прокладка і водянка, чіллер, азот, сухий лід, ніхто вам не заважатиме.

А для мейнстріма треба стандарт інший вже.
Можливо чіп робити з кремнієвим шаром з двох сторін, по 2-м бокам виходять шлейфи (інтерфейсні), сам чіп запаяний між двома термокамерами, або ж просто мідними пластинами.
І ця конструкція також може влаштовуватись в материнку дуже просто, але тепер може охолоджуватись з двох сторін.
Щось типу такого (може придумав колесо, і десь використовується).
спойлер
1.png
Classique
Member

Повідомлення

Так проблемы рукожопов это сугубо их проблемы. Я видел колотые кристаллы, которые работали (удивительно, но факт). Если речь идёт о 20! градусах после скальпа , то крышка могла бы быть и съемной. Ситуация явно ненормальная . Сделайте проц без крышки , выравнивающую проставку в комплекте и усиленное крепление Карлсона. Со рать это все не составит труда. Прр смене платформы можно и крепление со купить новое. Но 20 градусов разницы это 20 градусов. Я считаю это не есть нормальным.
l-m
Member

Повідомлення

Sanьka: 06.10.2022 13:43 тим хто вигадав патенти, за яким АМД не може винести россипуху на низ.
А може справа не в патентах (можна пруф?), а банально у тому що вся нижня сторона зайнята контактним площадками?
Tesseract
Member

Повідомлення

Ну добре, вмовили. Якщо безкоштовно покладуть в коробку зі своїм кулером, то поставлю.
Creature4O
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 06.10.2022 15:01 і до речі, чому полікарбонатна, а не металева?
Бо металева буде за 20Є :laugh: :beer:
Real
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницький

Повідомлення

по сути компания ноктуа просто подкинули идею, как с кусочка картонки бесплатно повторить точно тоже самое :rotate:
MaKCuMyC
Member
Аватар користувача
Звідки: Сєвєродонецьк

Повідомлення

Підкажіть будь ласка, де ви знаходите в оригінальному англійському слові cooler дві «L»?
MrH
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 06.10.2022 15:01 хто дасть відповідь:
а виробники матплат не змогли відразу якось довершити кришку сокету або комплект доповнити такою пластиною?
і до речі, чому полікарбонатна, а не металева?
Виробники матплат не потурбувалися замінити криву прижимну пластину на нормальну прижимну рамку аля Thermalright, хоча китайці наклепали їх тонну по 8 баксів.
Навіть на моєму 12100 вона дає -4 градуси з боксовим кулером, уже не говорячи про усунення викривлення і що по кріпленню вона на голову зручніше

Відправлено через 9 хвилин :
Classique: 06.10.2022 19:21 Так проблемы рукожопов это сугубо их проблемы. Я видел колотые кристаллы, которые работали (удивительно, но факт). Если речь идёт о 20! градусах после скальпа , то крышка могла бы быть и съемной. Ситуация явно ненормальная . Сделайте проц без крышки , выравнивающую проставку в комплекте и усиленное крепление Карлсона. Со рать это все не составит труда. Прр смене платформы можно и крепление со купить новое. Но 20 градусов разницы это 20 градусов. Я считаю это не есть нормальным.
Колись так і випускали, та і на відяхах так роблять

Уже давно пора на процах робити відкритий кристал і робити нове кріплення кулерів.
А на кулерах випарну камеру
Буде набагато краще, щоб кристал одразу передавав тепло на випарну камеру, яка буде і виконувати роль кришки процесора і теплотрубок - одночасно.
Це дасть десь -20 градусів, але їм побоку
block_stupid
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaKCuMyC: 06.10.2022 23:42
спойлер
Підкажіть будь ласка, де ви знаходите в оригінальному англійському слові cooler дві «L»?
Так я не англійською пишу.
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

"Защита от термопасты" - как сильно звучит... :)

Ситуация рядовая и не стоит внимания хоть сколько нибудь мыслящих, плевать на ту пасту там, ни на что не влияет никак
EUGENEY
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Современные проблемы требуют современных решений ;)

термопаста в виде прокладки с изменяемым фазовым состоянием Honeywell 7950 : забудь о пастах и защитных крышках - вырезал наклеил и забыл о смене пасты :super:

можно приобрести у меня в теме)) реальная теплопроводность 8.5 ватт, состоит из прочного полимера наполненного на 90% алюминием, распределяется тонким слоем в 17 микрон, вынесет в легкую любую модную пасту


P.S. не удержался :D
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

EUGENEY: 07.10.2022 16:57реальная теплопроводность 8.5 ватт
уточните единицы, написанное это :lol:
EUGENEY: 07.10.2022 16:57состоит из прочного полимера наполненного на 90% алюминием
еще и электропроводная?
EUGENEY: 07.10.2022 16:57можно приобрести у меня в теме
А вот это многое объясняет! :laugh:
EUGENEY
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 07.10.2022 22:21
EUGENEY: 07.10.2022 16:57реальная теплопроводность 8.5 ватт
уточните единицы, написанное это :lol:
EUGENEY: 07.10.2022 16:57состоит из прочного полимера наполненного на 90% алюминием
еще и электропроводная?
EUGENEY: 07.10.2022 16:57можно приобрести у меня в теме
А вот это многое объясняет! :laugh:
вообще не проводит

Зображення
Відповісти