Windows 11 набирає популярності серед геймерів

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

deepforest: 03.07.2022 18:54а навіщо друга вєнда взагалі? SteamOs же на лінуксі щось змогли зробити конкуретноздатне.
Ем, що? "Steam Deck використовуватиме модифіковану версію SteamOS на базі Arch Linux, яка включає підтримку технології Proton, що дозволяє грати на операційних системах на базі Linux у більшість ігор, розроблених для Microsoft Windows".
Лінукс дозволяє не платити за вінду, при цьому самі ігри грубо кажучи "емулюються", банально потужності йдут на емуляцію та саму гру, що вже зменшує продуктивність.
dde
Junior

Повідомлення

dimka4996: 03.07.2022 17:22 Хех, а адептов "7ка лучше" и "в новых куча мусорных служб" тут много, странно, я думал это технический форум, а не форум домохозяек :rotate:
Розкажіть будьласка домохазяйці чому мусорні сервіси це добре?
Зі свого експіріенса - маю "старий" вакомовський планш який апдейтнувся до 10ки, кулер не замовкає, постійно вінда щось там чи оптімізує чи обновляє чи ще щось, нафіг мені здалась така "оптимізація"?
Як "домохазяйка" хочу керувати софтом який встановлений на мому компі. Якби та 11ка дозволяла відключити усю ту фігню яка не потрібна, грубо кажучи до стану 7ки, то була б зовсім інша історія, але маємо що маємо.
dimka4996: 03.07.2022 17:22 3. Клевые фишки(WLS, HyperV, Android subsystem)
це вже за гранню раціонального, але ідеально було б щоб ще можна було і без цих "кльових фішок". андроїд ще можна уявити, але от я прям сплю і бачу як звичайні юзери поголовно wsl і майкрософтовіртуалізацію юзають.
Dremjke: 03.07.2022 22:51 Старовіри паплюжать, бо сидять на збірках 2010 року чи взагалі на 775 сокетах, де нічого старше ніж сімка адекватно працювати не буде
В мене є і старе залізо і нове, але знову ж питання, що я отримую в обмін на те що система починає віджирати тільки для себе ненаглядної норм такий шматок проца? а опєратви стільки, скільки та сама 7ка у свої часи бувало мала взагалі фізично в компі. Текстурки під 4к? добре, хай на це буде ще метрів 200-300, куди все інше? "ми встановили вам телеметрію в телеметрію і апдейти в апдейти щоб ви могли ставити апдейти поки ставите апдейти і знімалася телеметрія поки знімається телеметрія"?
dimka4996: 03.07.2022 21:07 11ая имеет поддержку современного железа - 95ая не имеет
Яким боком реалізація цієї фічі тягне за собою встановлення зоопарку інших сервісів, усяких Кортан і т.п.? ніяким. "take or leave" в чистому вигляді.
dimka4996: 03.07.2022 21:07 11ая имеет современные защитные механизмы от вредоносного ПО на софтверном уровне и на уровне ядра - 95ая не имеет
те саме питання
dimka4996: 03.07.2022 21:07 11ая запускает современные игрульки - 95ая нет
те саме питання
dimka4996: 03.07.2022 21:07 да, 11ая быстрее работает, быстрее расчехляется интерфейс, нет фризов лагов
etc. etc. кожну нову версію ці байки розказують. якщо настакати то 11 має вже "виконувати нескінченний цикл на 11 секунд швидше"(С) десь так за -3 секунди сумарно :laugh:
deepforest: 04.07.2022 00:38 а лінукс... він і не планує перемагати чи захоплювати всесвіт, на відміну від вєнди.
там є свої systemd чуваки, які мріяли теж все в купу зліпити куди можна було б різного гівна понасувати яке фіг відключиш.
і редхет тусовка, "вершиною" їх генія вважаю ставити сраний вім дефолтним едітором. так сказати щоб зразу "на, получай". причому єдина логічна (але сумнівна) мотивація це релігійне "ми хочемо щоб ти його юзав". ті хто користуються вімом чи емаксом за 20 сек собі самі все налаштують, навіщо робити боляче звичайним юзерам.

Alligator: 04.07.2022 00:53 Лінукс дозволяє не платити за вінду, при цьому самі ігри грубо кажучи "емулюються", банально потужності йдут на емуляцію та саму гру, що вже зменшує продуктивність.
протон то звичайний вайн з вальвовським спешл соусом і костилями, а "Wine Is Not an Emulator". ;)
доречі в стімі є і чисто лінуксові білди шпіл і доволі багато. але зазвичай такі ігри можна і на гозі купити.
основна проблема протона це для популярних стрілялок-кромсалок завести антічіти
lewerlin
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dde: 04.07.2022 05:47майкрософтовіртуалізацію юзають
Котра була в десятці з корбоки, з первых версій. І котру в пізніх версіях і далі в 11ці довели до стану повної задниці - як тільки в тебе не "дефолт" сценарій використання - ти приплив.
dimka4996
Member
Аватар користувача
Звідки: Володимир

Повідомлення

DuckRider: 03.07.2022 22:34
dimka4996: 03.07.2022 18:42 насчёт апдейтов, система сама архитектурно изменена, что она ищет и накатывает апдейты быстрее, а не "качаецца быстрее с серверов майков"
Как иметь проблемы на ровном месте: быстро ставить бесполезные апдейты
Как иметь проблемы на ровном месте:
не ставить апдейты

Отправлено спустя 24 минуты 37 секунд:
Wifestealer
тяжело жить с таким интеллектом?
когда норм аргументы заканчиваются наступают переходы на личности
если так нагло опускать факт проблем во время запуска игр в режиме совместимости win95, которое на самом деле почти никогда нормально не работает
этот редчайший, возникающий раз в 100 лет юзкейс я даже не знаю зачем ты упомянул? Может ещё вспомним запуск виртуалок с амига ворк бенч?
А аргумент твой рассыпается от того, что аппаратно для той же семёрки не составит проблем напихать патчей и обнов для запуска новых программ и работы с новым оборудованием
Так и где тогда мои патчи? Зачем их писать на ОС, которая официально не поддерживается?
Помнится даже DX12 засунули в семёрку, или не было такого, в году так 2019? https://www.ixbt.com/news/2019/03/17/mi ... ows-7.html
Очень интересно, только зачем? Ведь:
Этот 10-летний период закончен, и Майкрософт прекратила поддержку Windows 7, чтобы сконцентрировать усилия на поддержке более новых технологий и потрясающих новых возможностей. Поддержка Windows 7 прекращена 14 января 2020 г.
Такой вот бизнес, чтобы продавать новое требуется заставлять покупателя, аппаратно или ещё как. А практической пользы от этого нет - технологии растут, но кроме игр и скорости рендера какую-то пользу новые ПК приносят? Ответ - финансовую, изготовителям, и майки там имеют свой кусок пирога, потому что железо без софта всего лишь пыль.
Это любимая мантра ретроградов сидящих на старых ОС, лишь бы не ставить новые ОС и переубеждать всех остальных их не ставить. Небось сидишь на какой-нибудь копроративной версии, потому шо там "мусора меньше"
Хреновый у тебя аргумент.
Как оказалось у тебя тоже, ведь запихали да поддержку дх12 в вин 7, только забылись запихать поддержку например: кебилейк, кофи лейк, айс лейк, виски лейк, зен+, зен2 итд. Ну и ещё забылись запихать поддержку практически всех ртх, рдна и новых вег.
А и, новая винда для мира конкретно по работе принесла какие-то плюсы?
Например запоминание расположение окон при работе с двумя мониторами, более адекватную поддержку жестов на трекпадах ноутбуков?
Часть на мак, часть на линуксе, а та часть, которая на винде как сидела на xp и семёрках, так и сидит. В банках я выше семёрки не видел нигде, в офисах средних компаний даже на XP сидят - гораздо выгодней платить копейки за лицензию старья, если что, а ворлду и экселю вообще плевать на чём запускаться.
А я например не видел после атаки пети винды в банках вообще, это ты там в каких банках смотрел? Ощад переехал на вин 10, приват переехал на убунту. Ворд, ексель тоже отсутствует как решение, есть гугл докс, гугл шитс.
правильно, во времена 95ой не существовало вредоносного ПО 2022. Вопрос в другом - если бы сейчас кроме 95ой винды ничего бы не было, то имели бы мы патчи и антивирусы от вредоносного ПО 2022? По-моему ответ очевиден.
Хреновый у тебя аргумент
Зато существовало вредоносное ПО 90х, а у винды 95 не было от него защиты вовсе. Как не было потом у 2000, ХР, висты. У тебя вообще это аргумент был? Или ты забыл сколько вирусни существовало на старье от 95 до висты? Даже на 7, пока не предложили "защитник виндоус"
так об этом я и сказал в самом первом комментарии топика. Именно по этой причине более молодые винды выбиваются вперёд, и именно из-за игр на новые винды пересаживаются, потому что ПРИХОДИТСЯ, ЗА СТА ВЛЯ ЮТ. Это как с абонплатой на киевстаре, водафоне и прочих мобильных сетях.
ой йойойой, бедного вайфстиллера заставляют куда-то там пересаживаться, я лично не вижу, что там кого-то заставили пересадится, но как всегда консерваторы с оверов найдут до чего докопаться, найдут какой-то заговор, вместо того, чтобы взять и пользоваться новым.



deepforest
скоріш за все заменю проц на 5600.
не шибко виграєш, міняй саме плату
а лінукс... він і не планує перемагати чи захоплювати всесвіт, на відміну від вєнди.
Лінукс і не захопить, бо не планує :-P

dde
Як "домохазяйка" хочу керувати софтом який встановлений на мому компі.
збираєш арч, або генту і керуєш, у вінді все видаляється в межах лишнього софту, якщо не видаляється - значить не лишній, просто в "домохазяйок" знову або руки не доходять, або не знають, что вінду можна заготувати нормально
це вже за гранню раціонального
якщо я не користуюсь, значить "нінужно"
Яким боком реалізація цієї фічі тягне за собою встановлення зоопарку інших сервісів, усяких Кортан і т.п.? ніяким. "take or leave" в чистому вигляді.
Виключи їх, щоб в диспетчері в графі стан у тебе був зелений листочок напроти них, ну да, це ж вище можливостей домохазяйок :lol:
те саме питання х2
може щоб не сидіти на протухшій та морально застарівшій ос?
виконувати нескінченний цикл на 11 секунд швидше
Це питання до епла, на 33 відсотки краще, в х2 швидше. Майкрософт по швидкості нічого не обіцяла, тільки по фічах
доречі в стімі є і чисто лінуксові білди шпіл і доволі багато
білди у врапперах типу вайна і протона - не білди ігор під лінукс :laugh:
MORTAL
Member
Аватар користувача
Звідки: Черкассы

Повідомлення

dimka4996: 03.07.2022 17:22 Хех, а адептов "7ка лучше" и "в новых куча мусорных служб" тут много, странно, я думал это технический форум, а не форум домохозяек :rotate:

11ка лучше
1. Быстрее работает
2. Быстрее апдейтится(это прям вообще супер, сравните с 8.1 например, у которой поиск апдейтов полчаса занимает)
3. Клевые фишки(WLS, HyperV, Android subsystem)


но в остальном это просто офигенская ОС, использует железо эффективно и по максимуму.
Ох уж эти адепты " новая винда Быстрее работает", "использует железо эффективно и по максимуму." вот только требования к железу для винды почему-то только растут


"2. Быстрее апдейтится(это прям вообще супер, сравните с 8.1 например, у которой поиск апдейтов полчаса занимает)"
Так может секрет в по умолчанию включеной раздачи обновлений (не знаю как там было в 8-ке, я её благополучно пропустил) и лимит скорости по умолчанию не как в 10-ке 5%?
x0taby4
Member
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Тема нагадує епопею при переході з він хр на 7ку, з 7ки на 10ку. Навіть аргументи ті самі. Хоча все зводиться до того що хтось занадто звик до якоїсь із ос.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

x0taby4: 04.07.2022 07:52ема нагадує епопею при переході з він хр на 7ку, з 7ки на 10ку. Навіть аргументи ті самі. Хоча все зводиться до того що хтось занадто звик до якоїсь із ос.
7-ка була хоча б банально з повністю новим UI, вже не кажучи про реальні зміни в ядрі та функціях, тому це єдина епопея на мої пам'яті з вагомими аргументами. Далі все скотилось дійсно в
MORTAL: 04.07.2022 07:51" новая винда Быстрее работает", "использует железо эффективно и по максимуму."
dimka4996
Member
Аватар користувача
Звідки: Володимир

Повідомлення

MORTAL: 04.07.2022 07:51
dimka4996: 03.07.2022 17:22 Хех, а адептов "7ка лучше" и "в новых куча мусорных служб" тут много, странно, я думал это технический форум, а не форум домохозяек :rotate:

11ка лучше
1. Быстрее работает
2. Быстрее апдейтится(это прям вообще супер, сравните с 8.1 например, у которой поиск апдейтов полчаса занимает)
3. Клевые фишки(WLS, HyperV, Android subsystem)


но в остальном это просто офигенская ОС, использует железо эффективно и по максимуму.
Ох уж эти адепты " новая винда Быстрее работает", "использует железо эффективно и по максимуму." вот только требования к железу для винды почему-то только растут


"2. Быстрее апдейтится(это прям вообще супер, сравните с 8.1 например, у которой поиск апдейтов полчаса занимает)"
Так может секрет в по умолчанию включеной раздачи обновлений (не знаю как там было в 8-ке, я её благополучно пропустил) и лимит скорости по умолчанию не как в 10-ке 5%?
раздачу обновлений мне откуда брать тогда по мобильной связи? Причем здесь скорость скачивания, если идёт речь именно о накатывании на ОС
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

Kib: 04.07.2022 08:057-ка була хоча б банально з повністю новим UI, вже не кажучи про реальні зміни в ядрі та функціях
Серьёзно? Пропустил Висту или ещё маленький был во времена её выхода? :gigi: 7-ка - это доработанная Виста. "Новое" начали завозить уже в 10-ку.

Обновил 10-ку до 11-й Винды. Хуже не стало. Лучше разве что внешне, ибо квадратные окна бесили ещё с 8-ки. Игры идут одинаково.

10-ка спокойно ставится и работает на железо 12-летней давности: Q6600 + G41 без дискретной видеокарты. Для интернета и Youtube достаточно. Разницы между 7-кой и 10-кой на этом компе не выявлено: обе ОС еле ползают исключительно из-за тормознутого HDD, если его заменить на SSD, то будет одинаково. Это по поводу "шустрой" какой-то определённой версии Винды по сравнению с предыдущей.
Softas
Member

Повідомлення

deepforest: 03.07.2022 18:15 лінукс стабільно тримає свій 1%, цікаво steam deck з арчем якось може вплинути на статитику лінукс?

чому такий малий відсоток червоних карт? на чому амд взагалі тимає свій бізнес відух якщо їх так мало по статистиці?
Лінукс ніяк не підніме свій процент це не система для всіх.
А карти АМД всі практично в майнерів. Бо АМД націлились більше для майнерів а не на геймерів.
deepforest
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dimka4996
не шибко виграєш, міняй саме плату
чому? шо дасть заміна матплати? цпу заміна вигидніше, і сам цпу швидше, і память на 3200 запрацює.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

MSI-PC User: 04.07.2022 08:50Серьёзно? Пропустил Висту или ещё маленький был во времена её выхода? :gigi: 7-ка - это доработанная Виста. "Новое" начали завозить уже в 10-ку.
Віста була такою ж "помітною" для більшості як в свій час Windows 2000. В профіль заглянув би, там вік маленького вказаний :gigi:
SergFX
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Всегда орал с большинства хейтеров новой винды.
Сейчас они ругают win11 сидя на на win10
Раньше был культ windows 7, а 10 лет назад были боевые фанаты windows XP которые доказывали что 7ка не нужна :lol:
SergiusTheBest
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

deepforest: 03.07.2022 18:15 лінукс стабільно тримає свій 1%
Насправді частина Linux росте: червень 2019 - 0.76%, червень 2022 - 1.18%.

Відправлено через 9 хвилин 4 секунди:
dimka4996: 03.07.2022 18:42 насчёт апдейтов, система сама архитектурно изменена, что она ищет и накатывает апдейты быстрее, а не "качаецца быстрее с серверов майков"
Windows не може бути архітектурно змінена - бо повинна зберігати сумісність зі старим софтом. Якісь покращення - так, але архітектурно - ні. Подивіться на швидкість встановлення оновлень на Linux, де дійсно інша архітектура - і ви прозрієте зі словами "вау, а так можна було?"
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Перенес кнопку пуск влево, сменил обоину и на этом все отличия от 10-ки в моем варианте применения закончились :) Разницы в производительности не заметил.

На домашнем компьютере смена поколений выглядела примерно так:
3.11 - 95 - NT 4.0 - 98 - 2000 - XP - 7 - 10 - 11.

ME и Vista пропустил как багованные, 8.1 стояла на работе и как-то не зашла на тот момент.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

владельцы 10ки и 11ки - проверяйте баг!
"откройте планировщик заданий >> библиотека планировщика >> создать папку"
Что вы видите?! :gigi:

И еще один баг на 10ке был (может и сейчас есть): "подключится к серверу по RDP не всегда может". Решается только перезагрузкой.
Неоднократно звонили сотрудники с жалобой:
"не могу подключится к серверу, сделай что-то".
если на мой вопрос: "какая винда? 10ка?!" отвечали: "да, 10ка". То давал простую тупую но 100% эффективную рекомендацию для данной проблемы: "перезагружай свой комп\ноут и сможешь подключится!".
Volosaty
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 04.07.2022 00:53при цьому самі ігри грубо кажучи "емулюються"
WINE Is Not Emulator.
dde
Junior

Повідомлення

dimka4996: 04.07.2022 07:29 dde
Як "домохазяйка" хочу керувати софтом який встановлений на мому компі.
збираєш арч, або генту і керуєш, у вінді все видаляється в межах лишнього софту, якщо не видаляється - значить не лишній, просто в "домохазяйок" знову або руки не доходять, або не знають, что вінду можна заготувати нормально
в мене на домашньому компі якраз таки генту, на робочому ноуті макось. і чомусь тільки постійно виє кулерами вінда на планшеті(про який писав вище). хтів залишити все як було "з коробки" щоб не морочитись, але в результаті получив постійний шум від нього. може якось вже тоді вирішите для кого вінда, для тих кому "просто встановив і працює" чи для "треба допилювати і настраювати"
dimka4996: 04.07.2022 07:29 якщо я не користуюсь, значить "нінужно"
ну да, основна маса юзерів тіки і думають як би wsl поюзать))
dimka4996: 04.07.2022 07:29
Яким боком реалізація цієї фічі тягне за собою встановлення зоопарку інших сервісів, усяких Кортан і т.п.? ніяким. "take or leave" в чистому вигляді.
Виключи їх, щоб в диспетчері в графі стан у тебе був зелений листочок напроти них, ну да, це ж вище можливостей домохазяйок :lol:
треба чувакам що пилять Windows Ameliorated це сказати) ато вони там гланди через відоме місце виривають))
dimka4996: 04.07.2022 07:29 може щоб не сидіти на протухшій та морально застарівшій ос?
ok, просто обнови нізя, спайварь це шлях у майбутнє
dimka4996: 04.07.2022 07:29
доречі в стімі є і чисто лінуксові білди шпіл і доволі багато
білди у врапперах типу вайна і протона - не білди ігор під лінукс :laugh:
чисто лінуксові. якщо Ви не в курсі і анріал і юнька і різні там гоудоти другого ешелону давно вміють збирати під зоопарк енвайрментів.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Crossbow
з папкою все ок, вводиш ім'я, створюється папка, в ній пусто

сервіс може не бутатись, часто через те що лапки в когось
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Paradox1306: 04.07.2022 13:54з папкою все ок, вводиш ім'я, створюється папка, в ній пусто
кнопка "ОК" правильно розположена і не скаче? Білд винди ?
Paradox1306: 04.07.2022 13:54сервіс може не бутатись, часто через те що лапки в когось
???
Відповісти