Dream Machines запускає акцію на підтримку України

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

Dream Machines: 01.07.2022 13:30 Спасибо, но WVA это не TN, по цветовому охвату качественный WVA не уступает IPS, а даже наоборот. IPS сегодня - это уже не тип матрицы, это скорее бренд, за использования которого нужно платить. Посмотрите качество WVA в нашем последнем обзоре тут у модели RX3080.
Внезапно, но по цветовому охвату и TN давно уже вполне достойные. Там проблема в очень малых углах обзора. Но то другая история.
IPS сегодня и вчера - это IPS, тип матрицы, патент LG. Именно из-за запатентованного названия у многих проблемы, и потому пишут "IPS-like" и т.д. Кстати, в обзоре у модели с RX3080 матрица AHVA, что есть ни что иное как IPS, но от AUO. Если в представленном ассортименте под WVA понимается AHVA - вопросов нет, это нормальные экраны. Проблема в том, что под WVA может быть что угодно. И, в том числе, "около-TN". Реально, будет проще если на сайте напишете AHVA (если там такие), отпадёт много вопросов - AHVA уже давно все знают.
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Paradox1306
TFT в принципі не використовуємо. Я ще на початку роботи задав питання про точне відображення моделі матриці. Мені сказали, що 99% користувачів вистачає вказати лише тип, мов так повелося. Якщо є додаткові питання - є саппорт. Цитую "поганих матриць ми не ставимо. Крапка." Тут не перепреш :gigi:
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dream Machines
ось ви як представник, підскажіть що за матриця в G1650-15UA71 і в RT3070-15UA27?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306
WVA :gigi:
2chemp
Member

Повідомлення

А где можно обзоры посмотреть этого ноутбука? https://dreammachines.com.ua/ua/notebook/RG3060-15UA36 Какая система охлаждения, температуры и тд
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

2chemp: 01.07.2022 15:00 А где можно обзоры посмотреть этого ноутбука? https://dreammachines.com.ua/ua/notebook/RG3060-15UA36 Какая система охлаждения, температуры и тд
На этом сайте, через пару недель. Они только доехали в Украину. Еще на обзоры не успели всем разослать.
konb999
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Sashr: 01.07.2022 13:22
evenmore: 01.07.2022 12:58
Какое отношение кража имеет к неконкурентным ценам? К чему акцент на "сером"? Подразумевается лишь "не по ценам розетки".
Сколько в Украине серой техники, 50%? 90%?
Якось спілкувався з таким же адептом «розетка - оверпрайс, в інших магазинах можна придбати значно дешевше».
Я рендомно обрав кілька полпуярниз товарів на розетці і попросив індивідума показати де ці ж товари придбати дешевше в Україні. У відповідь отримав лінки на різні магазини про які я раніше ніколи і не чув і у яких бізнес модель базується на «перекинути торбу з товаром через польський кордон». З відповідним дешевими, жахливим сайтами та гарантією від магазину. Зате дешевше ніж у розетці.
На моє зауваження, що купувати в таких магазинах - себе не поважати, мій опонент відповів що вже роками таку купує і все ОК.
Ну, ОК так ОК. Тільки не варто забувати яка різниці між сірим та офіційним ринком і чому офіційні магазини до нас заходять в останню чергу.
Аяка різниця між сірим та офіційним ринком? А я Вам розповім яка! На початку року на релізі купив в розетці 12900к, матплату
ASUS PRIME Z690-A та профільний набір ддр5. Через 2 місяці материнка за $500, куплена в розетці - не ініціалізується процессор. Буває таке. Нічого страшного. По гарантіїї відправляємо до розетки, - відмова в гарантії. На платі наявні сліди окислення! Найтупіша відмазка! Але ж богоподібна Розетка, - це ж не якийсь там "сірий" товар. Відправляю знайомому паяльнику, - банальний відвал флешки біоса, - вартість питання - 700 грн(нова флешка, пайка, прошивка) і все працює! Водночас маю досвід спілкування з меньше відомими і надутими магазинами, де мені залиту чаєм топову вк через рік експлуатації міняли по гарантії. Наприклад у мене взагалі, в ноутах у всіх пк в плойці 5 ссд samsung 980 pro 2 gb. Ціна в розетці на момент покупки була близько 13к, я взяв у перевіреному магазині за 10к сірі. Тобто за ті самі кошти замість 4 ссд в розетці я купив 5 ссд сірих і ще і з нормальною перевіреною гарантією! Я готовий платити за офіційний товар, у мене декілька авто з салону офіціали, але коли тобі на другий місяць експлуатації просто посилають з гарантією, це вже на садомазо схоже! Плати більше, отримаєш сервіс гірше! А точніше взагалі не отримаєш, твоя залізяка полежить десь під столом а потім тебе просто пошлють! Це вам особисто моя історія, з якою я зіткнувся нещодавно. Тому, як про мене, - я краще свідомо візьму без гарантії але на значну суму дешевше, а на зекономлені кошти потім у разі чого полагоджу товар!
2chemp
Member

Повідомлення

Dream Machines: 01.07.2022 15:03
2chemp: 01.07.2022 15:00 А где можно обзоры посмотреть этого ноутбука? https://dreammachines.com.ua/ua/notebook/RG3060-15UA36 Какая система охлаждения, температуры и тд
На этом сайте, через пару недель. Они только доехали в Украину. Еще на обзоры не успели всем разослать.
Значит пока обзор выйдет, уже и модель с 3070Ти доедет:)
q1nex
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

2chemp: 01.07.2022 15:00 А где можно обзоры посмотреть этого ноутбука? https://dreammachines.com.ua/ua/notebook/RG3060-15UA36 Какая система охлаждения, температуры и тд
При весе 2.2кг и толщине 25мм я бы ничего особенного в плане охлаждения не ожидал. А это в игровом ноуте самое важное. Ну после начинки, конечно, но ноутов на 3060 так-то полно, а ноутов с хорошим охладом не особо...
Sashr
Member

Повідомлення

konb999: 01.07.2022 16:33
Sashr: 01.07.2022 13:22

Якось спілкувався з таким же адептом «розетка - оверпрайс, в інших магазинах можна придбати значно дешевше».
Я рендомно обрав кілька полпуярниз товарів на розетці і попросив індивідума показати де ці ж товари придбати дешевше в Україні. У відповідь отримав лінки на різні магазини про які я раніше ніколи і не чув і у яких бізнес модель базується на «перекинути торбу з товаром через польський кордон». З відповідним дешевими, жахливим сайтами та гарантією від магазину. Зате дешевше ніж у розетці.
На моє зауваження, що купувати в таких магазинах - себе не поважати, мій опонент відповів що вже роками таку купує і все ОК.
Ну, ОК так ОК. Тільки не варто забувати яка різниці між сірим та офіційним ринком і чому офіційні магазини до нас заходять в останню чергу.
Аяка різниця між сірим та офіційним ринком? А я Вам розповім яка! На початку року на релізі купив в розетці 12900к, матплату
ASUS PRIME Z690-A та профільний набір ддр5. Через 2 місяці материнка за $500, куплена в розетці - не ініціалізується процессор. Буває таке. Нічого страшного. По гарантіїї відправляємо до розетки, - відмова в гарантії. На платі наявні сліди окислення! Найтупіша відмазка! Але ж богоподібна Розетка, - це ж не якийсь там "сірий" товар. Відправляю знайомому паяльнику, - банальний відвал флешки біоса, - вартість питання - 700 грн(нова флешка, пайка, прошивка) і все працює! Водночас маю досвід спілкування з меньше відомими і надутими магазинами, де мені залиту чаєм топову вк через рік експлуатації міняли по гарантії. Наприклад у мене взагалі, в ноутах у всіх пк в плойці 5 ссд samsung 980 pro 2 gb. Ціна в розетці на момент покупки була близько 13к, я взяв у перевіреному магазині за 10к сірі. Тобто за ті самі кошти замість 4 ссд в розетці я купив 5 ссд сірих і ще і з нормальною перевіреною гарантією! Я готовий платити за офіційний товар, у мене декілька авто з салону офіціали, але коли тобі на другий місяць експлуатації просто посилають з гарантією, це вже на садомазо схоже! Плати більше, отримаєш сервіс гірше! А точніше взагалі не отримаєш, твоя залізяка полежить десь під столом а потім тебе просто пошлють! Це вам особисто моя історія, з якою я зіткнувся нещодавно. Тому, як про мене, - я краще свідомо візьму без гарантії але на значну суму дешевше, а на зекономлені кошти потім у разі чого полагоджу товар!
Справа не у розетці. І мова про ціну, а не якість конкретного магазину. Замість розетки можна поставити будь-який інший магазин, який працює в білу і продає товари за ціною, яку, як правило, встановлює імпортер або виробник.
На одній розетці світ не закінчується. Є чимало й інших білих магазинів. І дорікати розетці і тому подібним магазинам що у них дорожче, аніж у «Василя», у якого оплата карткою виглядає як «скинути на карту» - трохи тупо.
Maxiler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Як можна взагалі обговорювати сірі і офіційні ноути, а при цьому нити про ціну :D
Це як вкрасти і переконувати, що робота для лохів, бо можна все за дармо мати.
Ще скажіть шо податки платити дорого... Україну сильну і незажелну з такими "сіровозами" не побудуєш
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Maxiler
при ввезені сірих ноутів теж сплачується податок, також на сірий ноут може бути абсолюнто нормальна гарантія від магазину шанс такий же як і на "білий" в наших реаліях, так що видихаєм
_VM_
Member
Аватар користувача
Звідки: Kiev

Повідомлення

Молодці DM! :up:

Вже 2.5 роки користуюся їх ноутом G1660Ti-15UA206 (i7-9750H+GTX1660Ti), і дуже задоволений, що купив саме його :)
dimka4996
Member
Аватар користувача
Звідки: Володимир

Повідомлення

Dream Machines
кайфую
спойлер
Снимок экрана 2022-07-01 192407.png
Отправлено спустя 3 минуты 23 секунды:
dimka4996: 01.07.2022 19:24 Dream Machines
кайфую
спойлер
Снимок экрана 2022-07-01 192407.png
Я все-таки попал на сайт(из-за рубежа не открывается), где ноуты 13-14 дюймов? Они вообще предусматриваются? 15.6-17 большеваты
Dream Machines
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

dimka4996: 01.07.2022 19:27 Я все-таки попал на сайт(из-за рубежа не открывается), где ноуты 13-14 дюймов? Они вообще предусматриваются? 15.6-17 большеваты
Они были, мы завозили по просьбам клиентов... Но спрос был очень мал, в итоге мы отказались от них.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

konb999, зустрічав випадки у велобрендів, коли відмовляють у гарантії через встановлений багажник - заявляють, що неправильна експлуатація, хоча отвори передбачені під нього.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

evenmore: 01.07.2022 13:09Моя логика куда проще. С точки зрения опытного пользователя с хорошим знанием рынка - вы продаёте неконкурентный продукт, и не первый раз заказываете джинсу на этом сайте. В целях помощи посетителям сайта с оптимальным выбором, я на это указываю.
Купил "неконкурентный продукт" с i7-11800H/RTX3060/32 Gb, доволен как слон. Вам никто не мешает покупать серое, работать за ЗП в конверте, покупать игры в Аргентине, это Ваш выбор. B-)
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
Можно подумать, если ты платишь налоги, то все они идут на нужды народа :rotate: а тачки, яхты и особняки у чинуш с неба появляются. Так что не надо тут рассказывать какие хорошие белые товары и какие плохие серые. За серый ты заплатишь налог и он выйдет все равно дешевле укр магазов :rolleyes:
mamayawarlord
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: ZP

Повідомлення

Каждый прав по своему. Но объективная реальность такова, что в Швеции или Норвегии не купить ссд ввезеный из Польши под видом гуманитарки. Это фигуральный пример
dimka4996
Member
Аватар користувача
Звідки: Володимир

Повідомлення

Dream Machines: 01.07.2022 19:37
dimka4996: 01.07.2022 19:27 Я все-таки попал на сайт(из-за рубежа не открывается), где ноуты 13-14 дюймов? Они вообще предусматриваются? 15.6-17 большеваты
Они были, мы завозили по просьбам клиентов... Но спрос был очень мал, в итоге мы отказались от них.
Жаль, а хотелось бы скомплектовать что-то похожее но с меньшим экраном
Відповісти