Инженерные образцы процессоров AMD Ryzen 7000 работают на частоте до 5,2 ГГц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Lorichic: 15.05.2022 10:51 feniks_tm
5800х fix 4.9, ddr4 3733cl14, это для бенчей, на постоянку режим 4.7 3600cl14, в таком режиме 290-300фпс
Сильно, прикольно что 5800 оказывается лучше 12700. Ради интереса оффнул HT, фпс точно такой же)) Интересно во что тогда упор, походу реально кэш больше всего и решает.
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

feniks_tm: 15.05.2022 10:55 Ради интереса оффнул HT, фпс точно такой же))
Народ не пишет про малые ядра, как кто гоняет, может они мешают
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Lorichic: 15.05.2022 10:57
feniks_tm: 15.05.2022 10:55 Ради интереса оффнул HT, фпс точно такой же))
Народ не пишет про малые ядра, как кто гоняет, может они мешают
Сейчас и их обрубим ради прикола))
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

То всё фигня, вот где силушка :super:
спойлер
34.jpg
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Lorichic: 15.05.2022 10:59 То всё фигня, вот где силушка :super:
спойлер
34.jpg
Киберспортивная ларка 😂😂😂

Отправлено спустя 16 минут 52 секунды:
Lorichic: 15.05.2022 10:57
feniks_tm: 15.05.2022 10:55 Ради интереса оффнул HT, фпс точно такой же))
Народ не пишет про малые ядра, как кто гоняет, может они мешают
Без малышей 291 получается)) Целых 2.8% профита :gigi:
спойлер
Зображення
Джон_Иваныч
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

ronemun: 14.05.2022 09:55 Це ж треба, кеш L2 до 1 МБ підняли. А раніше важко здогадатись було чи що. В АМД 512 КБ ще з часів перших проців з L3 (про проци без L3 і так ясно). Тобто швидкість ядра зросла у 8 раз (в т.ч. враховуючи AVX2), а L2 без змін. Видно, як завжди в АМД, не трогали те що стабільно працює, або просто не було кому переробити
у FX"ів було 2мб L2 на модуль)
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ: 15.05.2022 02:13 brozzy
Я вас умоляю... Райзен стал норм только в 5ххх поколении...
Якщо так, то можливо підкажіте у 4К на якому процесорі я побачу значні відмінності від профільного процесора мого? :beer:
А то всі так розповідають про різницю у продуктивності процесорів, начебто зараз 2010 рік і всі на фул ХД сидять.
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

brozzy: 16.05.2022 11:30 Я вас умоляю... Райзен стал норм только в 5ххх поколении...
у 4К на якому процесорі я побачу значні відмінності
Конфигурация ПК
AMD Ryzen 7 3700X
ASUS ROG STRIX X370-F GAMING
GIGABYTE GeForce GTX 1080 Ti AORUS 11G
А може питання на якій відясі ) ? :lol:
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm
У цьому й питання, що упор давно йде вже не у процесор. :rotate:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

brozzy: 16.05.2022 11:41 feniks_tm
У цьому й питання, що упор давно йде вже не у процесор. :rotate:
Є ще такі упоранти, як я, яким подавай 100+ фпс стабільно, й тут наприклад зен, зен+ точно в прольоті.
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

brozzy: 16.05.2022 11:30Якщо так, то можливо підкажіте у 4К на якому процесорі я побачу значні відмінності від профільного процесора мого?
на твоей профильной карте не то что 4к не поиграешь, на ней в 2к будет "боль" в основной массе ААА.
тебе бы и какогонить 4790к заглаза хватило...
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ Є один нюанс, про який не знають люди з моніторами фулл хд, на 4К треба вимикати згладжування, і тоді все йде як треба. Зображення у 4К і так надчітке, а відеопам'яті вистачає із запасом. Так що я чудово граю у все в 4К навіть на такому видику. З прикладу – Фар Край 6 йде на ультрах у стабільних 45фпс. :beer:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

brozzy: 16.05.2022 20:17 стабільних 45фпс
В таке хіба що на геймпаді, на клавомиші я б уже давно прожав Alt F4 :gigi:
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пан знает толк в извращениях...
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ
Незручно грати лише коли є просадки сильні по ФПС, звичайно можна знизити налаштування на просто "високі" і отримати ще більше фпс, але навіщо, якщо і так комфортно? Ви ж не думаєте що люди, які купують сучасні консолі і грають на них в 4К без 60 фпс, страждають від цього?
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

brozzy: 17.05.2022 07:14 WWQ
Незручно грати лише коли є просадки сильні по ФПС, звичайно можна знизити налаштування на просто "високі" і отримати ще більше фпс, але навіщо, якщо і так комфортно? Ви ж не думаєте що люди, які купують сучасні консолі і грають на них в 4К без 60 фпс, страждають від цього?
Вони грають на геймпаді, це колосальна різниця.
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm
У всіх сесійних шутерах, де потрібна швидкість реакції і так є 60+ фпс на моєму конфігі. Повторюю, згладжування у 4К просто не треба, а воно жере дуже багато ресурсів відеокарти.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

brozzy: 16.05.2022 11:30
WWQ: 15.05.2022 02:13 brozzy
Я вас умоляю... Райзен стал норм только в 5ххх поколении...
Якщо так, то можливо підкажіте у 4К на якому процесорі я побачу значні відмінності від профільного процесора мого? :beer:
А то всі так розповідають про різницю у продуктивності процесорів, начебто зараз 2010 рік і всі на фул ХД сидять.
Багато разів писав, і ще раз тут напишу, що із ігор, котрі більш-менш нині популярні, є така як старкрафт 2, де хоч 4к став, все рівно все впирається в процесор, точніше півтори його потоки, на хардвейранбоксінг є тести, де ця гра на збільшення роздільної здатності з 1080 до 4к реагує падінням фпс від сили на пару відсотків, а якщо процесор поміняти, то різниця на десятки, що кадрів що відсотків.
tankist38
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergFX: 13.05.2022 14:17+37% производительности на ядро.
Это из-за V-Сache такой буст. Я думаю там реальный прирост не больше 10%. Если бы привели данные по приросту относительно 5800X3D это было бы видно.
brozzy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WWQ: 16.05.2022 23:17
Пан знает толк в извращениях...
До речі, у Far Cry 6 є FSR, в режимі "Якість" фпс на "ультрах" зростає до 60. Сьогодні перевірив. :beer:
Відповісти