Розробники Star Citizen обіцяють випустити Squadron 42 у 2026 році

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
nochnik89
Member
Аватара пользователя
Откуда: Планета Земля

Сообщение

Leqi
Member
Откуда: Київ

Сообщение

ага вірю, я повірив!
Ghody
Member
Откуда: Израиль

Сообщение

И это «заявление» было сразу после того как работники заявили, что в фирме полная оййййййй! и до банкротства осталось очень мало времени
Mainkoon
Member
Аватара пользователя
Откуда: ми з України

Сообщение

*Звук, коли хтось втягує повітря носом*
Сквадрон випустимо у 2026 році!
*шморг-шморг*
AlienFighter
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Та закрийте вже цей лохотрон! На даний час вже є інвестори цього "проекту", які померли своєю смертю, і не змогли дочекатися виходу гри! З роками їх стає все більше!
GreenSnake
Junior

Сообщение

Будет во что на пенсии поиграть 😏
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

не расходитесь, для выпуска игры не хватает 539 845 427.00 $ еще раз поднапрячься с донатами и игра вот-вот (вот-вот-вот-вот-вот-вот-вот-вот-вот-вот-вот-вот...) выйдет :lol: :lol: :lol:

шел 14-тый год разработки :-/
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Якщо розробникам дають можливість брати гроші до того як вони мають готовий продукт то має бути контролююча служба яка проконтролює те що він взагалі вийде а також відповідність його тому що було обіцяно покупцю, якщо я не отримав того продукту який мені обіцяли значить мене обдурили і я як мінімум маю право на повернення своїх грошей. Ранній доступ такий яким він є зараз це в 90% випадків справжній скам, яким активно користуються всі тому що воно ніде не регульовано.
Sailor Popeye
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ужгород

Сообщение

Phos4: 22.10.2024 10:21 Якщо розробникам дають можливість брати гроші до того як вони мають готовий продукт то має бути контролююча служба яка проконтролює те що він взагалі вийде а також відповідність його тому що було обіцяно покупцю, якщо я не отримав того продукту який мені обіцяли значить мене обдурили і я як мінімум маю право на повернення своїх грошей. Ранній доступ такий яким він є зараз це в 90% випадків справжній скам, яким активно користуються всі тому що воно ніде не регульовано.
Готовий очолити цей новостворений державний наглядовий орган з фінансуванням в декілька мільйонів долларів, а після ділової зустрічі на яхті з Крісом Робертсом в діяльності його компанії ніяких порушень не бачу, винні гравці, які не так зрозуміли та прочитали обіцянки в рекламних буклетах :-/
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Після Brexit нову владу запитали, коли вони виконають обіцянку з Brexit-автобусів витрачати додаткові 350 млн на Охорону Здоров'я на тиждень, вони відповіли:
- То були не наші автобуси.
Изображение
AlienFighter
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

В ті часи Британія проср#ла те, що Brexit активно підтримувала росія, фінансуючи різноманітні політичні проекти в Лондоні, дбала, щоб російські "гаманці" путіна в той час тусувалися в Лондоні та активно працювали з британськими політиками та дипломатами. Нажаль, в той час росію як ворога Британія не розглядала, навпаки, в той час це були дуже щедрі та кохані російські друзі. До речі, частина з них досі живе в Лондоні, маскуючись під славетних "хароших руськіх".
Kotya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса Україна

Сообщение

3026 році :gigi:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Squadron 42 - це пве кампанія гри, вірно?
Прочитав статтю - так і є. Чув колись дуже давно на стрімі у когось, що пройшовши цю кампанію - отримуєш громадянство і якісь там переваги (всередині гри офк) :)
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

daesz: 22.10.2024 18:40отримуєш громадянство і якісь там переваги
Клаптик землі і два раба, за класикою.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

taras_cs: 22.10.2024 19:15
daesz: 22.10.2024 18:40отримуєш громадянство і якісь там переваги
Клаптик землі і два раба, за класикою.
Вже не безхатько :D
EvhenS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

Там вже пора родичів розробників в заручники брати. Років як п'ять пора. Я здивований чого вони не звалили ще.
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Потужно віримо! :yes:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

AlienFighter: 22.10.2024 09:27Та закрийте вже цей лохотрон! На даний час вже є інвестори цього "проекту", які померли своєю смертю, і не змогли дочекатися виходу гри! З роками їх стає все більше!
Цей лохотрон продовжує приносити непогані гроші, Мавроді крутиться в гробу від заздрості.

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
EvhenS: 22.10.2024 20:13Там вже пора родичів розробників в заручники брати. Років як п'ять пора. Я здивований чого вони не звалили ще.
Не розробників (серед який постійна текучка), а голову.
Ответить