Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Foxgl: 09.09.2022 21:59На олх дивіться, все є і Рилми і Ван плас. В офіціалів звичайно не завезли, бо Oneplus у нас офіційно не продається.
Тобто на лох юа ви мали на увазі? Я не настільки прошарений покупець щоб купити там у надійного продавця. А в Житомирі навряд чи хто продає.
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kib: 09.09.2022 22:01
Foxgl: 09.09.2022 21:59На олх дивіться, все є і Рилми і Ван плас. В офіціалів звичайно не завезли, бо Oneplus у нас офіційно не продається.
Тобто на лох юа ви мали на увазі? Я не настільки прошарений покупець щоб купити там у надійного продавця. А в Житомирі навряд чи хто продає.
Ви вже визначилися з моделлю смартфона?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Foxgl: 09.09.2022 22:20
Kib: 09.09.2022 22:01
Тобто на лох юа ви мали на увазі? Я не настільки прошарений покупець щоб купити там у надійного продавця. А в Житомирі навряд чи хто продає.
Ви вже визначилися з моделлю смартфона?
Схиляюсь більше до Асе рейсінг, але питання до надійного продавця в Україні. :-/
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Ще нарив одну модель motorola g200 я так розумію що це глобальна версія, а motorola s30 китайська? В чому їх відмінності крім оболонки? Наче пишуть що в глобальній є NFC, а в китайської нема.
Загалом, щось можете розповісти про motorola g200? чіп snapdragon 888+ але наче по оглядам не сильно перегрівається.
І де всі експерти поділись? :gigi: таке враження якийсь монолог веду :(
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kib: 10.09.2022 18:25 Ще нарив одну модель motorola g200 я так розумію що це глобальна версія, а motorola s30 китайська? В чому їх відмінності крім оболонки? Наче пишуть що в глобальній є NFC, а в китайської нема.
Загалом, щось можете розповісти про motorola g200? чіп snapdragon 888+ але наче по оглядам не сильно перегрівається.
І де всі експерти поділись? :gigi: таке враження якийсь монолог веду :(
Непогана модель гарний екран, камера нормальна, майже чистий андроид, але дорого і по бюджету Вам не підходить.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Foxgl: 10.09.2022 19:18Непогана модель гарний екран, камера нормальна, майже чистий андроид, але дорого і по бюджету Вам не підходить.
Якщо брати в цьому магазі то наче вкладаюсь :-/
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Kib
Діагональ екрана
6.8

как таким можно пользоваться?

Я себе как второй телефон недавно взял realme 9 pro plus, кроме китайского дизайна всё топ.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

maxn: 10.09.2022 19:23 Kib
Діагональ екрана
6.8

как таким можно пользоваться?

Я себе как второй телефон недавно взял realme 9 pro plus, кроме китайского дизайна всё топ.
Та для мене все що більше 5 дюймів "як цим можна користуватись?" Але народ поступово привчали, спочатку до 6 дюймів, потім до 6.5. І мені якось все одно вже, сприймаю пристрій як КПК вже, тренди шо поробиш. :dontknow:
Evergod
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Але ж смартфон повинен хочаб в карман джинсів влазити, все що більше 160мм в висоту не дуже то і влазить :)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Evergod: 10.09.2022 19:34Але ж смартфон повинен хочаб в карман джинсів влазити, все що більше 160мм в висоту не дуже то і влазить
Ну он, альтернатива, poco x4 gt, екран 6.6 дюйма, висота 163 мм, вже більше. :-/ У мотороли 168мм, 5 мм погоди не зіграють :dontknow:
maxn
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Kib
Согласен, но это не повод впадать в крайности. Motorola G200 реально как половинка кирпича разрезанная вдоль - мой вам совет пересмотрите свой выбор, изучите аппарат что я скинул может подойдет. От себя добавлю что у него максимально хорошая камера, от айфоновской я принципиальных отличий не обнаружил, даже в темноте.
Лично я использую айфон 13 мини, и если честно я стал немного счастливей и свободней с тех времён.

Отправлено спустя 2 минуты 18 секунд:
Kib
5 мм погоди не зіграють
Сыграют, надо бороться за каждый миллиметр. Попытка засунуть большой телефон в карман это сравни налить 2.05 литра воды в 2 литровую бутылку. Чуть уменьшить и уже норм.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

maxn: 10.09.2022 19:39изучите аппарат что я скинул может подойдет.
Розглядав цей варіант, шим високоватий на мінімальних відсотках яскравості, ну і загалом при виборі між іпс і олед навіть якщо в нього хороші показники шиму, оберу іпс. :-/

Відправлено через 5 хвилин 15 секунд:
maxn: 10.09.2022 19:41Сыграют, надо бороться за каждый миллиметр. Попытка засунуть большой телефон в карман это сравни налить 2.05 литра воды в 2 литровую бутылку. Чуть уменьшить и уже норм.
Я не люблю джинси чи штані з низкою талією та маленькими кишенями, а люблю шось типу мілітарі, з великою кількістю кишень, і спеціально тільки що заміряв лінійкою глибину кишень на свої улюблених штанах, все норм, влазить. :gigi:
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

Kib
Якщо ви звикли сидіти з телом по 10 років і таке планується і з наступним, то краще брати айфон. Так я сам їх не любитель але потрібно признати що по підтримці, актуальності і цінності з часом вони все ще попереду.
Андроід смарти, особливо середньобюджетники які ви розглядаєте - їх актуальність років 2-3 максимум.
Evergod
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 10.09.2022 19:51 при виборі між іпс і олед навіть якщо в нього хороші показники шиму, оберу іпс. :-/

все норм, влазить. :gigi:
На рахунок IPS то правильно, якщо раніше не користувались amoled то може не сподобатись. Воно під різними кутами переливається рожевим/блакитно - зеленим на білому фоні, при чому верхня частина екрану може бути рожева, а низ блакитно-зелений, ще й вигоріти може з часом. Якась нехороша тенденція пішла у виробників, ставити амолед.
Якщо влазить то можна брати :)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Desmond: 10.09.2022 20:46Якщо ви звикли сидіти з телом по 10 років і таке планується і з наступним, то краще брати айфон. Так я сам їх не любитель але потрібно признати що по підтримці, актуальності і цінності з часом вони все ще попереду.
І який айфон я можу взяти собі до 15к грн? :gigi:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 10.09.2022 21:26
Desmond: 10.09.2022 20:46Якщо ви звикли сидіти з телом по 10 років і таке планується і з наступним, то краще брати айфон. Так я сам їх не любитель але потрібно признати що по підтримці, актуальності і цінності з часом вони все ще попереду.
І який айфон я можу взяти собі до 15к грн? :gigi:
На вторичке за эти деньги можно взять XR (если не нужна камера с ночным режимом, ориентировочно за 10к) либо же 11й (около 15ти за минимальный объём памяти в 64гб), 11 про не рассматривал, ибо этот телефон с говенным амоледом идёт уже (хотя по габаритам приятнее чем XR/11), из новых только SE 2020/2022, но оба аппарата крайне спорные (тогда уж лучше что-то на ведре рассматривать)
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields: 10.09.2022 21:38 На вторичке за эти деньги можно взять XR (если не нужна камера с ночным режимом, ориентировочно за 10к) либо же 11й (около 15ти за минимальный объём памяти в 64гб), 11 про не рассматривал, ибо этот телефон с говенным амоледом идёт уже (хотя по габаритам приятнее чем XR/11), из новых только SE 2020/2022, но оба аппарата крайне спорные (тогда уж лучше что-то на ведре рассматривать)
Знакомый с XR каждый раз рыдает при взгляде на телефоны с нормальными экранами и хочет выбросить своё недоразумение на помойку.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 10.09.2022 22:05
7mindfields: 10.09.2022 21:38 На вторичке за эти деньги можно взять XR (если не нужна камера с ночным режимом, ориентировочно за 10к) либо же 11й (около 15ти за минимальный объём памяти в 64гб), 11 про не рассматривал, ибо этот телефон с говенным амоледом идёт уже (хотя по габаритам приятнее чем XR/11), из новых только SE 2020/2022, но оба аппарата крайне спорные (тогда уж лучше что-то на ведре рассматривать)
Знакомый с XR каждый раз рыдает при взгляде на телефоны с нормальными экранами и хочет выбросить своё недоразумение на помойку.
Сейчас подожди, заварю себе кофейку и послушаю очередные влажные истории про то, что из-за низкого ppi пиксели видно невооруженным взглядом на расстоянии вытянутой руки :lol:
Забыл поинтересоваться, телефоны с нормальным экраном это те самые бюджетные амоледы с вырвиглазной гаммой, шимом и выгораниями?
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

7mindfields: 10.09.2022 22:13 Сейчас подожди, заварю себе кофейку и послушаю очередные влажные истории про то, что из-за низкого ppi пиксели видно невооруженным взглядом на расстоянии вытянутой руки :lol:
Да при чём тут ppi, с ним жить можно. А вот с тусклым блеклым экранчиком становится очень грустно, особенно на улице днём.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 10.09.2022 22:26
7mindfields: 10.09.2022 22:13 Сейчас подожди, заварю себе кофейку и послушаю очередные влажные истории про то, что из-за низкого ppi пиксели видно невооруженным взглядом на расстоянии вытянутой руки :lol:
Да при чём тут ppi, с ним жить можно. А вот с тусклым блеклым экранчиком становится очень грустно, особенно на улице днём.
Сразу видно человека, который где-то что-то там слышал, но сам в руках девайс не держал ни разу, очень полезный ревью :up:
Ps: так что там с нормальными экранами-то?
Відповісти