Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
fak1nsky
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

snapdragon999: 11.08.2022 10:49
Telcontar: 11.08.2022 10:31 Всім привіт!
Шукаю телефон на заміну своєму Mi9T Pro. Що зараз є актуального серед субфлагманів-флагманів з адекватним екраном(бажано з мінімумом ШИМ), камерою і акумом? Хочеться стабільної прошивки без китайщини від нормальних брендів. Бюджет - до 900$. Дякую :beer:
я б сейчас брал самсунг с21 фе,лучший экран на рынке ,но есть шим.Камера тоже топ .Общался на форуме по поводу данной модели ,нагрева никакого нет ,если не играть часами в игры ,ну да немного теплее может чем другие ,так и проц не слабый.Автономность слабее чем у айфона ,так как там режаться все фоновые процессы ,но тут уже выбирать надо для себя что актуальнее,экран камера лучшая в мире ,функционал или автономность .Китайцов брать с космическим ценником и галимыми камерами нету смысла ,ничего даже близко стоять не будет к самсунгу .Конкуренты только айфоны последние .
Спасибо, посмеялся, особенно на моменте с камерой
владею с21фе, своих денег не стоит, отвратнейший телефон
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

fak1nsky: 23.08.2022 09:44
snapdragon999: 11.08.2022 10:49

я б сейчас брал самсунг с21 фе,лучший экран на рынке ,но есть шим.Камера тоже топ .Общался на форуме по поводу данной модели ,нагрева никакого нет ,если не играть часами в игры ,ну да немного теплее может чем другие ,так и проц не слабый.Автономность слабее чем у айфона ,так как там режаться все фоновые процессы ,но тут уже выбирать надо для себя что актуальнее,экран камера лучшая в мире ,функционал или автономность .Китайцов брать с космическим ценником и галимыми камерами нету смысла ,ничего даже близко стоять не будет к самсунгу .Конкуренты только айфоны последние .
Спасибо, посмеялся, особенно на моменте с камерой
владею с21фе, своих денег не стоит, отвратнейший телефон
Батарея слабая?
fak1nsky
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

snapdragon999: 23.08.2022 10:36
fak1nsky: 23.08.2022 09:44

Спасибо, посмеялся, особенно на моменте с камерой
владею с21фе, своих денег не стоит, отвратнейший телефон
батарея терпимая, но да, она слабая по сравнению с другими. 5 часов экрана. Оболочка постоянно лагает, оптимизации никакой. Камера по сравнению с моим старым пикселем 4хл хуже, либо на одном уровне при хорошем свете. Единственный плюс - экран, его кислотные цвета и высокая герцовка мне симпатизируют

Батарея слабая?
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Технологии ушли вперёд, ОЗУ стала гораздо дешевле, а эпл жмотятся сделать адекватный современным реалиям времени объем памяти. Даже в бюджетных телефонах 6 Гб уже обыденность.
bes
Member
Аватар користувача
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

да кто их берет эти ваши айфоны с таким количеством оперативки, компания с такими предложениями за такие деньги обречена :laugh:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Да, самсунг не стоит своих денег, айфон дорогой и жлобский, в китайцах камера не очень))

Отправлено спустя 28 минут 5 секунд:
Годнота кончилась
Alexsandr
Member

Повідомлення

Китайцы лечатся хоть как-то гугл камерой.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Alexsandr: 23.08.2022 14:05 Китайцы лечатся хоть как-то гугл камерой.
ну не знаю у меня нот 9 про .родная камера не хуже снимает чем та гугл камера ,а если 64 мп то лучше, может там где то ночью она и лучше ,только оно мне ночью на... не надо ))
Alexsandr
Member

Повідомлення

при 100% кропе разница более чем заметна в любое время.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Alexsandr: 23.08.2022 15:13 при 100% кропе разница более чем заметна в любое время.
Ахахах, на кропе, тебе их что печатать на стену))
Alexsandr
Member

Повідомлення

Кроп сказывается на общей картине в целом, на мониторе, телевизоре и без кропа все косяки так и лезут. А вот на маленькой мобилке да, вроде бы не так и страшно если не приближать. Даже фото типа 10*15 может по разному в деталях выглядеть.
jamesbond
Member

Повідомлення

Що можна взяти за 6500-7000 грн? Особливих вимог немає, тільки б диким тормозом не було.
MSI-PC User
Member
Аватар користувача
Звідки: Донбасс

Повідомлення

jamesbond
Из нового - ничего. На б/у глянь HUAWEI Nova 5T 6/128. Там Гугл сервисы есть, 10-й Андроид, свой вполне шустрый процессор. Короче - не тормоз. ;)
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Власники Motorola moto G60 6/128gb , поділіться своїми враженнями... Це походу конкурент по параметрам Samsung M52(вартість 9,6 тис проти 14 тис)...
Чи дивитись на б.у хувей вище. Хотя читаючи обзори, то Huawei Kirin 980 в хуавей, слабший за Snapdragon 730 і вище
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

MSI-PC User: 04.09.2022 06:54 jamesbond
Из нового - ничего. На б/у глянь HUAWEI Nova 5T 6/128. Там Гугл сервисы есть, 10-й Андроид, свой вполне шустрый процессор. Короче - не тормоз. ;)
А чего заминусили то? Реально адекватное предложение, можно еще и его аналоги сюда добавить по типу honor 20/view 20 и т.д. Всяко лучше бюджетных сяоми из магазина за эти деньги.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Desmond: 07.09.2022 10:37
MSI-PC User: 04.09.2022 06:54 jamesbond
Из нового - ничего. На б/у глянь HUAWEI Nova 5T 6/128. Там Гугл сервисы есть, 10-й Андроид, свой вполне шустрый процессор. Короче - не тормоз. ;)
А чего заминусили то? Реально адекватное предложение, можно еще и его аналоги сюда добавить по типу honor 20/view 20 и т.д. Всяко лучше бюджетных сяоми из магазина за эти деньги.
Минусят почитатели оверпрайснутых бюджетных говенных самсунгов, здесь это считается нормой :up:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Підбираю смарт на заміну своєму антикваріату з 2013 року. Хочеться взяти щось новеньке, щоб воно якомога довше протягнуло в плані підтримки різних інтерфейсів та тому подібного.
Виходячи з цього мінімальні вимоги.
Bluetooth 5.2 планую використовувати активно гарнітуру-навушники, фітнес браслет
NFC також зручно і перспективно
екран, бажано ipc але можна олед при умові, що там є нормальний шим при яскравості 50-30% не більше 20%
ну і озу 6 Гб мінімум, бажано 8
Інші параметри цікавлять другорядно. Бажано звісно щоб не глюкав датчик наближення, типу коли він віртуальний а не фізичний, але ложка дьогтю таки буває всюди :-/
Виходячи з першої вимоги в мене не надто великий вибір проців, які підтримують 5.2 версію блютус і при цьому смарт коштує не більше 15к грн, це прям межа межа для мене по сумі.
Exynox 1280, Snapdragon 695/778G, Dimensity 900+ ну і відносно нова бюджетка Helio g99. Але смартів в Україні на цьому чіпі поки нема, а брати я буду все таки в Україні, бо з алі податки/ризики/час. Та і той єдиний poco m5 на g99 такий собі смарт як на мене.
Поки розглядаю два варіанти motorola edge 20 там хоч і олед яле норм шим, і poco x4 gt, кабан по вазі в порівнянні, але все таки на дуже хорошому потужному чіпі, якого на довго вистачить.
Якщо якісь смарти провтикав по тим мінімальним вимогам які озвучені вище, буду вдячний за варіанти. :)
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kib: 09.09.2022 17:22 Підбираю смарт на заміну своєму антикваріату з 2013 року. Хочеться взяти щось новеньке, щоб воно якомога довше протягнуло в плані підтримки різних інтерфейсів та тому подібного.
Виходячи з цього мінімальні вимоги.
Bluetooth 5.2 планую використовувати активно гарнітуру-навушники, фітнес браслет
NFC також зручно і перспективно
екран, бажано ipc але можна олед при умові, що там є нормальний шим при яскравості 50-30% не більше 20%
ну і озу 6 Гб мінімум, бажано 8
Інші параметри цікавлять другорядно. Бажано звісно щоб не глюкав датчик наближення, типу коли він віртуальний а не фізичний, але ложка дьогтю таки буває всюди :-/
Виходячи з першої вимоги в мене не надто великий вибір проців, які підтримують 5.2 версію блютус і при цьому смарт коштує не більше 15к грн, це прям межа межа для мене по сумі.
Exynox 1280, Snapdragon 695/778G, Dimensity 900+ ну і відносно нова бюджетка Helio g99. Але смартів в Україні на цьому чіпі поки нема, а брати я буду все таки в Україні, бо з алі податки/ризики/час. Та і той єдиний poco m5 на g99 такий собі смарт як на мене.
Поки розглядаю два варіанти motorola edge 20 там хоч і олед яле норм шим, і poco x4 gt, кабан по вазі в порівнянні, але все таки на дуже хорошому потужному чіпі, якого на довго вистачить.
Якщо якісь смарти провтикав по тим мінімальним вимогам які озвучені вище, буду вдячний за варіанти. :)
Realme gt Neo 2 або Oneplus Ace (є також версія Рейсінг вона дешевше і на ips), питання з шимом дивыться в оглядах
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Foxgl: 09.09.2022 20:49Realme gt Neo 2 або Oneplus Ace (є також версія Рейсінг вона дешевше і на ips), питання з шимом дивыться в оглядах
Перші два варіанти не вкладаються в бюджет 15к, рейсінг в Україну ще не завезли, чи все таки вже є десь?
Foxgl
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Kib: 09.09.2022 21:09
Foxgl: 09.09.2022 20:49Realme gt Neo 2 або Oneplus Ace (є також версія Рейсінг вона дешевше і на ips), питання з шимом дивыться в оглядах
Перші два варіанти не вкладаються в бюджет 15к, рейсінг в Україну ще не завезли, чи все таки вже є десь?
На олх дивіться, все є і Рилми і Ван плас. В офіціалів звичайно не завезли, бо Oneplus у нас офіційно не продається.
Відповісти